Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 70 218
  • 736
# 465

Тера Нова май го спряха заради бюджета - имал е огромни разходи и не достатъчно високи рейтинги. Освен това, много зрители се почувстваха излъгани - първоначалните реклами бяха за сериал с динозаври - нещо като Джурасик парк, но по-фантастичен, което си беше чиста лъжа.

Ами доколкото си спомням си е точно така-имаше си динозаври, имаше и разни фантастични измишльотини като супер техника, с която лекуваха или поне виждаха какъв точно е пробремът.😁

Имаше динозаври, но почти не ги даваха - даже в един от епизодите разследваха убийство (по-скоро нападение), причинено от стадо динозаври, и дори тогава ги дадоха само за няколко секунди. А в Джурасик парк са много - не трябваше да ги сравняват, което за съжаление се правеше често от рекламните агенти на телевизията, още преди старта.

В Съпротива също послъгаха - първо го рекламираха като сай-фай уестърн - идва нов шериф и въвежда ред сред хората и извънземните. После, не знам какво стана - като че ли взеха да имитират Игра на тронове - много главни герои измряха, други се преобразиха до неузнаваемост, и това отблъсна редовните зрители.
Виж целия пост
# 466

Революция ми харесваше в началото, но в един момент стана каша и рейтингите паднаха драстично. Били Бърк беше най-доброто нещо в този сериал, странно е, че такъв симпатичен и талантлив актьор се е съгласил да играе смотания баща на Бела Кълън - дано да са му платили добре  Laughing


Най-хубавото нещо на този сериал беше генерал Монро. Grinning

Те нали щяха да довършват сезона, какво стана?
Виж целия пост
# 467
Монро, да. Heart Eyes
Втори сезон не съм гледала, зарязах го, един от малкото.
Заслужава ли си?
Виж целия пост
# 468
Монро, да. Heart Eyes
Втори сезон не съм гледала, зарязах го, един от малкото.
Заслужава ли си?

Ами да. Бива. Малко бях разочарована от финала, но няма да ти кажа нищо. Мисля, че беше отворен.

Скрит текст:
Всъщност нищо не мога да ти кажа, защото вече забравих как свърши  Joy
Виж целия пост
# 469
Кой е Монро?
Виж целия пост
# 470
Генерала на милицията, нещо такова.
Този:


 smile3544
Виж целия пост
# 471
оо бонбонче!
Виж целия пост
# 472
Този уикенд глътнах първия сезон на In Treatment. Прекрасен сериал Heart Eyes
Виж целия пост
# 473
Днес изгледах първи епизод на Честота - много ми хареса! Прилича на филма, но и има доста промени. Дано да не разтегнат историята твърде много и да остане интересен!
Виж целия пост
# 474
Кой е филмът? На мен като резюме ми заприлича на Къща край езерото със Сандра Бълок и Киано.
Виж целия пост
# 475
Ето го - същото заглавие и почти същият премис http://www.imdb.com/title/tt0186151/
От преди 16 години - Джим Кавийзъл изглежда толкова млад! Странно ми е, след като го гледах относително скоро в Person of interest. Само че във филма май се свързваха само по време на буря. И таткото е пожарникар, не полицай... И никога не е бил набеден за нищо... Останалото (като изключим смяната на пола на главния герой), е почти същото.
Виж целия пост
# 476
Този уикенд глътнах първия сезон на In Treatment. Прекрасен сериал Heart Eyes
За какво става дума в сериала ?
Виж целия пост
# 477
Психотерапия най-общо. Всеки епизод е единичен сеанс при героя на Гейбриъл Бърн, пациентите са 5 (една двойка), открехва се завесата и към личния живот на лекаря.
Виж целия пост
# 478
Откъде сваляте? Напоследък ми е ужасно трудно да намеря откъде да свалям сериали, или не ги качват веднага или изобщо не ми се отварят сайтовете...

За да не е съвсем не по темата да кажа, че онзи ден изгледах Thirteen, само пет епизода са, не беше лош, но малко бавен и накрая останаха ужасно много въпроси. Хареса ми, но не е от най добрите британски сериали.
Виж целия пост
# 479
Откъде сваляте? Напоследък ми е ужасно трудно да намеря откъде да свалям сериали, или не ги качват веднага или изобщо не ми се отварят сайтовете...


В моята държава само Зелка не се отваря, иначе със Замунда, Арена и П2Пбг нямам проблем.

Някой гледа ли Hit the floor?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия