благодаря, мила!
Така ме зарадвахте с Айрето
Е, започна се! Да ни е честито!
А на двамата ни сладури и целия екип да им пожелаем - да им върви по вода и огромен успех
благодаря, мила!
Така ме зарадвахте с Айрето
Е, започна се! Да ни е честито!
А на двамата ни сладури и целия екип да им пожелаем - да им върви по вода и огромен успех
благодаря, мила!
Така ме зарадвахте с Айрето
Е, започна се! Да ни е честито!
А на двамата ни сладури и целия екип да им пожелаем - да им върви по вода и огромен успех 


няма да мрънкям вече, сьоз!

пише, че щял да играе братът на Джес 
няма да мрънкям вече, сьоз!

пише, че щял да играе братът на Джес 



мисля, че са това - Тамер Левент, Еркан Авджъ, Серкан Алтунорак, Фърат Алтунмеш, Сезин Акбашоулу, Гьозде Тюркпенче, Нихан Бююкаач, Деврим Якут и Оузхан Котукоулу. 



мисля, че са това - Тамер Левент, Еркан Авджъ, Серкан Алтунорак, Фърат Алтунмеш, Сезин Акбашоулу, Гьозде Тюркпенче, Нихан Бююкаач, Деврим Якут и Оузхан Котукоулу. 





и аз ще го гледам задължително, от кога ги чакам тези сладури
еха! Това дали е истина - закупен от 80 държави, без да е започнал още ...
не знам от кого е туита и дали е достоверен. 
ако става въпрос за брата на Джес съм го написала последен.
не, за Алп 

, приятно гледане!! 
Доволна съм, че ще е този операторът - много добра работа свърши в "Езел".
Доволна съм, че ще е този операторът - много добра работа свърши в "Езел".




, Гости 


Гости
Иншалах, наистина може да се каже, че започна 
гледа ли Статуса ? Така съм се смяла с Джан ... май само той ме изкефи, с глас съм се смяла на моменти/ особено как внесе куфарите вкъщи от зор
. Все такива сладури са с Айш, ама се чудя цял сезон ли ще се гонят из къщата заради Медиха ? Тя вече неистово ме дразни, не ми е смешна хич. Деде и неговата също. Най-готин е Джан Текин
А някои не могат да схванат, че не може да се рекламира нещо, което в момента започва да се снима 

Препоръчани теми