Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 52

  • 89 074
  • 738
# 690
Линка  Hug благодаря, мила!  bouquet Така ме зарадвахте с Айрето  Heart Eyes Е, започна се! Да ни е честито!  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44А на двамата ни сладури и целия екип да им пожелаем - да им върви по вода и огромен успех Peace
Виж целия пост
# 691
Линка  Hug благодаря, мила!  bouquet Така ме зарадвахте с Айрето  Heart Eyes Е, започна се! Да ни е честито!  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44А на двамата ни сладури и целия екип да им пожелаем - да им върви по вода и огромен успех Peace

и нека мрънкянето ти  свърши сега Wink Laughing

интересно видео от Учанкуш с някои от актъорите ни Peace

http://www.ucankus.com/video/27933/kivanc-tatlitug-ile-tuba-buyu … -kadrosunda-hangi

 Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 692
Айре  Heart Eyes Joy Joy Joy няма да мрънкям вече, сьоз! Mr. Green
Благодаря за видеото, нямам търпение да ги видя всичките в ДГ Peace
Много ни хубав патрона  Heart Eyes
А за този Линка  Hug пише, че щял да играе братът на Джес  newsm78
Виж целия пост
# 693
Айре  Heart Eyes Joy Joy Joy няма да мрънкям вече, сьоз! Mr. Green
Благодаря за видеото, нямам търпение да ги видя всичките в ДГ Peace
Много ни хубав патрона  Heart Eyes
А за този Линка  Hug пише, че щял да играе братът на Джес  newsm78


интересно  newsm78

днес има Статус, аз мисля да го погледна Simple Smile
Виж целия пост
# 694
Еее, това е друго нещо, спирам да мрънкам и аз. Mr. Green Желая успех на сериала. Praynig Praynig Praynig

Лина, благодаря. bouquet

Фенче, Hug

Айрре,  Hug мисля, че са това - Тамер Левент, Еркан Авджъ, Серкан Алтунорак, Фърат Алтунмеш, Сезин Акбашоулу, Гьозде Тюркпенче, Нихан Бююкаач, Деврим Якут и Оузхан Котукоулу. Hug

 Wink

Цитат
Новости из ТТ : до запуска первой серии сериал раскупили в 80 стран мира. старт намечен на октябрь, на канале стар.тв

Виж целия пост
# 695
Еее, това е друго нещо, спирам да мрънкам и аз. Mr. Green Желая успех на сериала. Praynig Praynig Praynig

Лина, благодаря. bouquet

Фенче, Hug

Айрре,  Hug мисля, че са това - Тамер Левент, Еркан Авджъ, Серкан Алтунорак, Фърат Алтунмеш, Сезин Акбашоулу, Гьозде Тюркпенче, Нихан Бююкаач, Деврим Якут и Оузхан Котукоулу. Hug

 Wink

Цитат
Новости из ТТ : до запуска первой серии сериал раскупили в 80 стран мира. старт намечен на октябрь, на канале стар.тв



мерси за помощта bouquet bouquet
само малкия трябва да видя как се казваше Peace

80 държави Crazy

а оператора Вейсел Текшахин не мога да се сетя от кой Япъмски сериал беше ?? мислех, че е от КД или КВФ.....
сега видях-от Езел!!
Виж целия пост
# 696
Айре  Heart Eyes и аз ще го гледам задължително, от кога ги чакам тези сладури  Laughing
Снеже  Hug еха! Това дали е истина - закупен от 80 държави, без да е започнал още ...
Нали ви казах, че октомври е нашият месец, още повече, че е месецът на нашия любим патрон  Heart Eyes

Хубава вечер! Hug
Виж целия пост
# 697
ФенчеHug не знам от кого е туита и дали е достоверен. Peace

АйрреHug ако става въпрос за брата на Джес съм го написала последен. Wink
Виж целия пост
# 698
Снеже Hug не, за Алп Peace



Фенче Heart Eyes, приятно гледане!! Simple Smile

разбрахте ли, оператора ни е този от Езел!
добре, че не са взели оператора на КПА Mr. Green
Виж целия пост
# 699
Ааа, ок, АйрреHug Доволна съм, че ще е този операторът - много добра работа свърши в "Езел". Wink Party
Виж целия пост
# 700
Ааа, ок, АйрреHug Доволна съм, че ще е този операторът - много добра работа свърши в "Езел". Wink Party

аха! Simple Smile

ммм на прекрасно място снимат

Виж целия пост
# 701
Привет, дружки!!! Hug Hug Hug
Благодаря ви за споделеното!!!
Айра, спорна работа в изготвяне на новата тема!!!
Много се радвам, че така се получи, та всички пишещи тук,
макар да имаме различия, намерихме общ език!!!

Сега вече можем да кажем, че Дръзки и Красиви започна!!!
Да е открит пътя на Туба и Къванч, и на целия екип!!!



Виж целия пост
# 702
Привет, дружки!!! Hug Hug Hug
Благодаря ви за споделеното!!!
Айра, спорна работа в изготвяне на новата тема!!!
Много се радвам, че така се получи, та всички пишещи тук,
макар да имаме различия, намерихме общ език!!!

Сега вече можем да кажем, че Дръзки и Красиви започна!!!
Да е открит пътя на Туба и Къванч, и на целия екип!!!


Здравейте момичета
и от мен....спорна работа.... Wink
Виж целия пост
# 703
Дива Hug, Гости Hug
темата няма да е кой знае колко различна, просто допълвам първоначалното инфо за новия ни сериал,
после ще има още Peace
Дива, макар и да сме малко, да- намерихме общ език, иншаллах Wink



лека! Hug
Виж целия пост
# 704
Дива  Hug Гости  Hug Иншалах, наистина може да се каже, че започна  Praynig
Айре  Heart Eyes гледа ли Статуса ? Така съм се смяла с Джан ... май само той ме изкефи, с глас съм се смяла на моменти/ особено как внесе куфарите вкъщи от зор hahaha. Все такива сладури са с Айш, ама се чудя цял сезон ли ще се гонят из къщата заради Медиха ? Тя вече неистово ме дразни, не ми е смешна хич. Деде и неговата също. Най-готин е Джан Текин  Laughing
Ех, как го чаках това момче да се завърне на екран ... най- на края скоро ще го видим  Peace А някои не могат да схванат, че не може да се рекламира нещо, което в момента започва да се снима  ooooh!

Лека!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия