Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 43

  • 157 518
  • 802
# 420
.....
Извинете за нахлуването ,случайно попаднах тук,но в този случай ,не би ли трябвало да са вредни и за здравите хора ? ....
не, минералните води не са вредни за здравите хора.
Но изглежда почти всички минерални води в БГ са противопоказани при наличие на злокачествено заболяване, някои само в напреднал стадий: http://www.homeopathybg.org/members/DeJure/Rehabilitation.html

Здравейте Момичета с главно М.ЧНГ на всички вас с пожелания за ЗДРАВЕ и много ЛЮБОВ . Надявам се да ме приемете във Вашата група.Четя ви от 7-  8 месеца и спокойно мога да кажа сега че сте невероятни и няма такъв феномен като вас за подкрепа и желание за победа над всичко което ни се струпва върху главите като изпитание ако така го наречем условно.Оперирана съм от РМЖ на 30.03.2016г.Т1N0M0 тумор 0.8ммHER-0 и положителни хормонални рецептори.Минах през операция квадрактомия и лъчетерапия.Сега съм на хормонотерапия с фемара.Искам да благодаря на всички вас и най вече на ХУЛИ /която успяваше да ме разсмива и в най лошите ми моменти/че ме вдигнахте психически и стъпих здраво на земята благодарение само на вас.Ако позволите ще се включвам във вашите дискусии и ще помагам с каквото мога.Още веднъж ви благодаря и ви пожелавам успешна година.
[/Относно минералната вода в цяла България  лично мое запитване към онколози и др.лекари в тази област смятам че това е много добра опция по съвременната медицина и остарялите надписи и препоръки не са валидни.Напротив сега се препоръчва релекс и топли извори/СТИ/ГА ДА НЯМАТЕ ПРОБЛЕМ СЪС СЪРЦЕТО И КРЪВНОТО НАЛЯГАНЕ/ Или общо казано от моя опериращ лекар д-р Младенов живей си живота всичко друго е глупост. Joy Joy :)quote]
Виж целия пост
# 421
За много години!Може ли да ми споделите от къде да поръчам сутиен за протеза,взимала съм на Опал и те са 3 модела само..в търсачката нищо не ми излиза..,Амоена ми идват доста скъпи,а този който е от 1 ва страница е в чужбина.Ще съм благодарна.
От Първа страница от Англия, ако имаш познат да ти купи, ще е добре, но цената и там не много евтина.Най добрите от Амоена , има един– два модела за след операция...вече 3 години ползвам техните сутиени и съм много доволна, особено безшевните. Ако отидеш наместо, ще ти предложат всякакви...в техен сайт нямат всички модели.
Виж целия пост
# 422
Да.Ще отида на място.Благодаря!
Виж целия пост
# 423
Здравейте! Извинете че така нахлуването в групата , но имам приятел който е рак на пикочния мехур. Наскоро го отстраниха и има разсейки в черния дроб и в рамото. Сега му предстои химиотерапия. Та въпроса ми е за хранителната добавка GE -132 дали някой я е пил и има ли ефект при химиотерапия? Благодаря предварително! bouquet
Виж целия пост
# 424
Здравейте! Извинете че така нахлуването в групата , но имам приятел който е рак на пикочния мехур. Наскоро го отстраниха и има разсейки в черния дроб и в рамото. Сега му предстои химиотерапия. Та въпроса ми е за хранителната добавка GE -132 дали някой я е пил и има ли ефект при химиотерапия? Благодаря предварително! bouquet

Аз съм пила Органичен Германий 132 през 2010 година след първата ми операция 3 месеца, и миналата година след 2-рата пак 3 месеца. През това време взимах и Герисан. Имунитетът ми беше ОК, не ме беше хващала дори хрема. Това за общия имуностимулиращ ефект, за основното заболяване не мога да кажа. Все още се лекувам, на Херцептин съм. Скъп е , но си мисля, че добре ми действаше, сега чаках за Коледа да го намалят и пак да си взема.
Виж целия пост
# 425
Шуши, онколога ли ти предписа да взимаш тези добавки?
На мен никой нищо не ми каза, другара седмица ми е първата химия и се притеснявам, че имунната ми система е много зле и няма да издържа.
Когато попитах докторката трябва ли да поддържам с нещо левкоцитите, тя не беше много приказлива и каза, ще изпишем фолиева киселина.
Четох обаче, че не е хубаво да се приемат разни витамини и добавки по време на химиотерапия. И за фолиевата четох, че не трябва. Не знам кого да питам вече.
Виж целия пост
# 426
Четох обаче, че не е хубаво да се приемат разни витамини и добавки по време на химиотерапия. И за фолиевата четох, че не трябва. Не знам кого да питам вече.
Vesta76, наистина много се е изписало, че доста добавки са несъвместими по време на химиотерапията и аз вярвам, че е така. Единственото, което със сигурност не пречи и се препоръчват по това време,  е Герисан и Маоло /При мен действаше много добре на кръвната картина/.Аз пиех и Саменто също така. И трите ги спирах 2 дни преди Химия и продължавах 2-3 дни след химия.
Виж целия пост
# 427
Някой пие ли витамин Д и по колко?
Виж целия пост
# 428
Някой пие ли витамин Д и по колко?

Алфа Д3 ми изписаха, по 1 микрограм дневно, но ще го карам да пробваме с по-малките грамажи, че от това много ме боли стомаха.
Виж целия пост
# 429
По 5 капки Вигантол пия на ден, но ноември бях с дефицит на витамин Д. В края на януари пак ще пусна изследване, за да видя дали съм го набавила.
Виж целия пост
# 430
Пия калций с вит.д, защото ми е нисък калция и вит. К2 по едно на ден. Какво се пиеше или ядеше за ниски тромбоцити, каквото за левкоцити ли?
Виж целия пост
# 431
Аз пиех фолиева киселина . По добре някакви добавки , отколкото да ти отложат химията .
Леко изкарване !
Виж целия пост
# 432
Аз пия от около 2 месеца този вит. Д по 2 капки сутрин. Онколог от Междунар. онкологичен институт в Милано IEO Milano  ми препоръча задължително вит. Д3, това не са ми казали онколозите тук от 2-ра база в Пловдив./Да отбележа само за протокола/

Виж целия пост
# 433
За много години,момичета !!! Да сте здрави и радостни от живота Simple Smile
Влизам да докладвам , че току що доплатих 9,73 лв за Золадекс. Явно всеки месец ще е различно
Хубав ден и се радвАйте на студа - ще измрат вирусите Simple Smile))
Виж целия пост
# 434
Аз пия от около 2 месеца този вит. Д по 2 капки сутрин. Онколог от Междунар. онкологичен институт в Милано IEO Milano  ми препоръча задължително вит. Д3, това не са ми казали онколозите тук от 2-ра база в Пловдив./Да отбележа само за протокола/


За сега пия по 5-6 капки Вигантол, че имах и трябва да го свърша. После почвам от този на картинката, но мисля, че той е по 1 капка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия