Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 48

  • 78 137
  • 775
# 45
Получих си изненадващо шейкъра, който се дублираше с миксера за касова бележка. На пратката пишеше - не се изисква касов бон  Peace. Отворих го директно - без проблем и без почукване. Довечера отивам да вземам друг в града ми за местоживеене  Laughing
Виж целия пост
# 46
Милка колко пуфа ще раздават?

Може ли до помоля за адреса на Харибо , че почти събрахме 10 опаковки. За толкова нали изпращат подарък? newsm78
Виж целия пост
# 47
Милка колко пуфа ще раздават?

Може ли до помоля за адреса на Харибо , че почти събрахме 10 опаковки. За толкова нали изпращат подарък? newsm78
600 пуфа.

Адресът на Харибо:
София 1233
п.к. 125

amia_a, по принцип игрите на Милка с кодове са с моментни награди. Peace
Виж целия пост
# 48
Мечките на Харибо са супер дребни. За 20 опаковки , 11 от които от 200 грама получих 2 меченца.Различават се само по панделките папионки . Явно китайчетата не гледат къде шият.

Някой да е на ясно с наградите от Баумит  кога и с какво ще се доставят?
Виж целия пост
# 49
Мечките на Харибо са супер дребни. За 20 опаковки , 11 от които от 200 грама получих 2 меченца.Различават се само по панделките папионки . Явно китайчетата не гледат къде шият.
Хм, на мен за 20 (от 100 грама) ми пратиха голямо мече. Но така и не разбрахме на какъв принцип дават наградите, та явно е каквото се падне.
Ето го моя мечок (май не съм го показвала, понеже когато го спечелих, бях без лаптоп и известно време не можех да качвам снимки):
Скрит текст:
Виж целия пост
# 50
Най-вероятно пращат каквото има в момента, на мен за 20 опаковки ми пратиха мечо (около 20 см) и ключодържател. Такъв мечо имахме от една промоция на харибо и лоакер - пакет с бонбони и вафли и мечо. И сега единият е у нас, а другият - при родителите ми.
Виж целия пост
# 51
На мен също за 20 опаковки, повечето от които бяха от големите, ми изпратиха две малки мечета. Rolling Eyes
Сега пак ще пращам, че едното дете остана без мече. Rolling Eyes

Лале в дъжда, ~ex~des~ex~, благодаря ви! Hug

Виж целия пост
# 52
Има победители на Капи, мен ме няма, дано има спечелили от темата  Simple Smile
Виж целия пост
# 53
 Снощи писах късно в края на старата тема, да се запиша сега в тази.  Simple Smile

Лаленце, благодаря ти за отдадеността!  Hug

 Похвалих се снощи с награда от Нивеа, тези дни ще си пробвам отново късмета с тях. Но и Милка ме привлича. Но не всички видове шоколади участват, така ли?
Виж целия пост
# 54
Като ви чета за Харибо и се чудя има ли тогава смисъл да пращам 10 опаковки?  newsm78
Или трябва да са 20?
Виж целия пост
# 55
Всички шоколади, на които има залепени кодове участват. Днес в Т маркет имаше от най-новите шоколади Милка със залепени етикети за играта.
Виж целия пост
# 56
Аз от Харибо за 20 опаковки получих голям надуваем дюшек, а за 10- много симпатична, розова шапка с козирка.
Виж целия пост
# 57
Като ви чета за Харибо и се чудя има ли тогава смисъл да пращам 10 опаковки?  newsm78
Или трябва да са 20?
Минимумът е 5, а максимумът - 20.
Аз пратих 20 и получих мечока, после пратих още 10 и получих розова шапка с козирка.

Нели, шоколадите трябва да имат стикер за играта. Hug
Виж целия пост
# 58
Може ли линк към играта на Капи?
Виж целия пост
# 59
Аз от Харибо за 20 опаковки получих голям надуваем дюшек, а за 10- много симпатична, розова шапка с козирка.
И аз по същия начин - за 20-дюшек, за 10-шапка.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия