Къде да отседнем в Родопите и какво трябва да се види непременно - 6

  • 148 389
  • 836
# 135
От Главатарци по пътя за Ненково са скалите над Дъждовница, под тях има два водопада, над х.Боровижа е Тангардък кая /Утробата/ под нея край язовира има две шерапани, на другия бряг са останките на крепостта Патмос.До нея се стига от Ненково или през язовира с лодка от х.Боровица.Край Женда са Асар кая и Биюк тепе.Скалното светилище край Небеска.Скално светилище при Соколите.Това са само част от интересните обекти в тази посока.Въжение мост над язовира също .Езерото с водните лилии край Летовник........
Виж целия пост
# 136
От Главатарци по пътя за Ненково са скалите над Дъждовница, под тях има два водопада, над х.Боровижа е Тангардък кая /Утробата/ под нея край язовира има две шерапани, на другия бряг са останките на крепостта Патмос.До нея се стига от Ненково или през язовира с лодка от х.Боровица.Край Женда са Асар кая и Биюк тепе.Скалното светилище край Небеска.Скално светилище при Соколите.Това са само част от интересните обекти в тази посока.Въжение мост над язовира също .Езерото с водните лилии край Летовник........
Много ти благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 137
От Главатарци по пътя за Ненково са скалите над Дъждовница, под тях има два водопада, над х.Боровижа е Тангардък кая /Утробата/ под нея край язовира има две шерапани, на другия бряг са останките на крепостта Патмос.До нея се стига от Ненково или през язовира с лодка от х.Боровица.Край Женда са Асар кая и Биюк тепе.Скалното светилище край Небеска.Скално светилище при Соколите.Това са само част от интересните обекти в тази посока.Въжение мост над язовира също .Езерото с водните лилии край Летовник........
Много ти благодаря  bouquet
Разгледай назад темата и в други посоки има интересни неща около Кърджали писали сме за тях.
Виж целия пост
# 138
Добро утро,
От вчера сме тук.



Приказно е! Къщичката е Чудесна!
Ако имате въпроси, питайте, до утре сме тук. Peace
Виж целия пост
# 139
В кой номер вила сте? И стълбите много ли са стръмни? Храната как е? Цените?
Ето питанки Simple Smile))
Ние сме другия месец там с 3 броя деца Simple Smile))
Виж целия пост
# 140
около Смолян какво може да видим?
Виж целия пост
# 141
 Вилата ни е 13 номер. Първата снимка, която съм пуснала е снимана от нашата виличка. Най - долу къщата която се вижда е ресторанта. Без храна сме. Вечер сме на барбекю,сутрин на плодове и кафе.
Стълбичките вътре наистина са екстремни, но с внимание се слиза и качва.
Спалнята с кралското легло е супер. Три деца ще луднат от кеф там. Топло е във вилата - отоплява се от акумулираща печка.
Виж целия пост
# 142
This_season на верандата пластмасови маси и столчета ли има, 4 човека могат ли да хапнат там спокойно? Ние сме ходили в Боровец в Ягода, а тази година мислим да посетим тези в Пампорово. Но в Боровец имаше и няколко беседки в комплекса, а тук не виждам такива. Има си огнища пред всяка къща и няма проблем с дървата нали?
Виж целия пост
# 143
Вилата ни е 13 номер. Първата снимка, която съм пуснала е снимана от нашата виличка. Най - долу къщата която се вижда е ресторанта. Без храна сме. Вечер сме на барбекю,сутрин на плодове и кафе.
Стълбичките вътре наистина са екстремни, но с внимание се слиза и качва.
Спалнята с кралското легло е супер. Три деца ще луднат от кеф там. Топло е във вилата - отоплява се от акумулираща печка.
Точно тази ще е и нашата вила след месец. Дано не ни трябва печка Simple Smile)) Малкото дете си мисля да спи долу с мен, но ще преценим на място. Има ли много деца? Цените в ресторанта имате ли представа как са или изобщо не сте ходили там?
Виж целия пост
# 144
На верандата има маса и 4 стола. Вътре още 4 стола към масата. Има огнище, да. Дърва също има събрани около къщичките.Ние си носим и въглища. Вземете си скара.
Долу е много топло, а навън въобще не е студено.  Вечер също работи печката.
В  момента освен нас има и деца от лагер, но утре ще пристигне голяма група и  е заела всички вили и ние се местим в село Проглед в "Къщата с  Маковете ".
Не сме ходили в ресторанта. За цени нямам инфо.
На кулата Снежанка днес пихме кафе и ядохме торта. Съвсем нормални цени. Препоръчвам!
А гледката оттам Зашеметяваща!  Бяхме сутринта към 10 часа и горе имаше силен вятър,който беше готов да ни вземе със себе си. Устояхме му все пак  и  прекарахме около половин час на откритата площадка.
В с. Широка лъка обядвахме и там цените бяха доста завишени. Супа- 3 лв; Пататник - 7 лв; Бира - 4лв.
Но емоциите ни са в пъти повече  и нищо не ме разочарова!
За първи път съм в Родопи и зелените полянки ми изгладиха чудесно нервите , създадени от големият град.
Виж целия пост
# 145
This_season,кралското легло ще може ли да побере двама възрастни и дете на 7г.?
Виж целия пост
# 146
Здравейте, някой да е да е бил в бунгалата на комплекс Романтика в Сърница? Харесват ми на снимка,но как е в действителност.Искам да резервирам за август.Благодаря Hug
Виж целия пост
# 147
Zifri, според мен да. Наистина е широко.
Виж целия пост
# 148
Ние пък тази година ще изневерим на Малина Пампорово и резервирах за Андела Юндола.Някой да е отсядал там?
Виж целия пост
# 149
Здравейте любители на Родопите,

Юли месец сме решили със съпруга ми да отидем до Пампорово за 3-4 дни и да се разходим наоколо. Кой хотел бихте ми препоръчали (малко съм капризна по отношение на удобства) и какво да включим за разглеждане?

Благодаря предварително!


Ние няколко години подред вече отсядаме в Маунтън Лейк. Намира се при Смолянски езера. На нас много ни харесва, че е изолирано от самото Пампорово. Имат много добър ресторант. Лошото е, че често е препълнено. Преди седмица искахме да отдем там с гости от чужбина и се оказа, че няма места, дори и само да вечеряме там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия