МултиСпорт карта?

  • 319 035
  • 1 047
# 240
Някои хора и без да ги познава човек, по писането им личи, че слушат чалга.
Виж целия пост
# 241
А защо Содексо да са неизползваеми вече?
Виж целия пост
# 242
А защо Содексо да са неизползваеми вече?

От Дъ Мол през Център до Околовръстното (Ман. Ливади) не се сещам за обект,  сред тези десетина, петнадесет които посещавам, в който да приемат Спортпас.
Изключения бяха Уърлд клас и Виктория спа в Рамада, които вече също не участват в мрежата от обекти.
Тия си оставиха май евтините обекти, където и без друго е 4,5 лв. посещението или такива, където трябва да си доплатиш, за да влезеш.

Сега като им разгледах сайта, видях, че в Атама може до 16:00 часа през седмицата и в Уест Джим цялата верига, където еднократен свободен вход е 5 лв. Т.е имало два обекта от моите, ако е актуално инфото,  не видях за Виктория спа да пише, че от 10-ти прекратяват сътрудничество.
Виж целия пост
# 243
https://www.facebook.com/pg/BenefitSystemsBulgaria/reviews/?ref=page_internal

Много интересни ревютата заваляли от два месеца на страницата във фейса , с 1* за масово прекратяване на договори, без предизвестие с неизгодни работодатели, от които са на минус.  Няма такава "придобивка".
Ще предложа на нашата "крупна", подобно на "колежката" по-горе група, да продължим да плащаме, без да ходим, да не ни изгонят и назе GrinningGrinningJoyJoy
Ридая.....Satisfied
Виж целия пост
# 244
qsenski, имам чувството, че и сам можеш да си списваш тази тема. За човек, недоволен от услугата/фирмата, ми е странна тази твоя активност. Мисля си, че ако и при нас се прекратят така договорните отношения, по-скоро бих се насочила към опция да си намеря удобна алтернатива. А не да лея жлъч по форуми.
Виж целия пост
# 245
qsenski, имам чувството, че и сам можеш да си списваш тази тема. За човек, недоволен от услугата/фирмата, ми е странна тази твоя активност. Мисля си, че ако и при нас се прекратят така договорните отношения, по-скоро бих се насочила към опция да си намеря удобна алтернатива. А не да лея жлъч по форуми.
Във всяка тема има по 1-2 такива, вместо да си пият хапчетата, само се палят и вдигат патардия. Игнор и чао. То пък голяма работа някакви карти, кой знае какво ако ги има или няма. Нобелова награда за откритието на годината - мултиспорт се разпада!
Виж целия пост
# 246
qsenski, имам чувството, че и сам можеш да си списваш тази тема. За човек, недоволен от услугата/фирмата, ми е странна тази твоя активност. Мисля си, че ако и при нас се прекратят така договорните отношения, по-скоро бих се насочила към опция да си намеря удобна алтернатива. А не да лея жлъч по форуми.

И ти си права, защо ли отварям очите на слепите....
Ако всички бяха с моята чуствителност към измами, България нямаше да бъде след Мали и Сомалия по жизнени показатели, но нейсе....
Ползвам си я и се забавлявам, а на такива, които се взимат много на сериозно, искренно се забавлявам.
Със здраве,
Виж целия пост
# 247
Добре, а писането по форумите как ни вдига жизненият стандарт? И как по-точно ни отваряш очите - като сипваш по форуми и междувременно ползваш продукта, който плюеш?
Виж целия пост
# 248
Добре, а писането по форумите как ни вдига жизненият стандарт? И как по-точно ни отваряш очите - като сипваш по форуми и междувременно ползваш продукта, който плюеш?
Скрит текст:
не се занимавай, излишно е Wink на мен ми е ясна схемата, но повторено 26789 пъти едно и също вече става досадно!
Виж целия пост
# 249
Добре, а писането по форумите как ни вдига жизненият стандарт? И как по-точно ни отваряш очите - като сипваш по форуми и междувременно ползваш продукта, който плюеш?

При повече негативни мнения, както се събират може би ще се замислят за политиката си, ако държат на име или устойчивост във времето.
Моето съм им го изразил отдавна. Вече не съм сам, някои пробудени са си направили труда да им го напишат.
Човек трябва да се вгледа малко по-далеч от носа си, над личния си интерес, защитавайки общия всъщност защитава своя в бъдеще.
Непонятни неща за Бг, където всеки действа сам за себе си и се радва/утешава, че някои са по-зле от него.
Алековата максима "По-добре недоволен човек, отколкото доволна с..ня" е перфектен завършек на дискусията ми тук.
Виж целия пост
# 250
Аз, ако тръгна да защитавам нечии интереси, ще са по договора с фирмата, за която работя. Защото договорите и условията са различни. Нашият договор не е променян. Чий интерес да скоча да защитавам? На оплакващите се във фб? Че аз каква страна се явявам в техния казус? Свекърва? Тъща? Мерудия за всяка манджа?

По твоята логика: ти къде беше, когато увеличиха цената на любимия ми бекон в Лидъл? Защо не погледна по-далеч от носа си?
Виж целия пост
# 251
Здравейте, и аз бих помолила, ако някой има свободно придружителско копие за МултиСпорт.. Физически и психически имам нужда да започна отново да тренирам, но просто сега няма как да отделям кой знае каква сума...Ще съм наистина много много много и искрено задължена, ако някой би ми помогнал!
Виж целия пост
# 252
А аз искам придружителска Спортпас. В София съм, сериозна и отговорна. Simple Smile
Гледах им сайта и останах с впечатление, че може да се вземе и индивидуална карта. Някой знае ли дали е така и колко струва?
Виж целия пост
# 253
Тук е темата за Мултиспорт. Wink Не знам Спортпас имат ли тема. Иначе не - не може да се вземе индивидуална карта.
Виж целия пост
# 254
Да ви питам - в южната част на София /както и ж.к. Изток/Гео Милев/ кои центрове са добри и поддържани (чисти)?
Говоря за йога, спа, басейн, фитнес...
Какво включват Спа процедурите? Малко ме е яд че нямам лично МПС, предвид прииждащия студ и не знам струва ли си (таксито).

В едно йога студио мернах -10% от масажите...
Пп. Имам вече карта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия