Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 510
Някой да се похвали с пуф от куинс? * има печеливши- бързи са*
нали трябва да са 50, аз виждам само 30?!

другите 20 са в първата седмица
Виж целия пост
# 511
Някой да се похвали с пуф от куинс? * има печеливши- бързи са*
нали трябва да са 50, аз виждам само 30?!

другите 20 са в първата седмица
Аз,аз,аз...Благодаря,че споделихте...а най-куриозното е,че регистрирах бележката в 19:00 часа и след няколко часа-барбарон Peace
Виж целия пост
# 512
Някой да се похвали с пуф от куинс? * има печеливши- бързи са*
нали трябва да са 50, аз виждам само 30?!

другите 20 са в първата седмица
Аз,аз,аз...Благодаря,че споделихте...а най-куриозното е,че регистрирах бележката в 19:00 часа и след няколко часа-барбарон Peace
Може ли линк към печалившите? Търсих, но не успях да открия...
Виж целия пост
# 513
http://www.queens.bg/winners.php
Виж целия пост
# 514
Някой да се похвали с пуф от куинс? * има печеливши- бързи са*

Има доста печеливши от форума...Честито на всички!
Виж целия пост
# 515
10:0 за хипер....това е безумие
50:0 при нас  Mr. Green
Децата ще ме разорят  Outta Joint
Виж целия пост
# 516
И аз с пуф от куинс Simple Smile
Виж целия пост
# 517
10:0 за хипер....това е безумие
50:0 при нас  Mr. Green
Децата ще ме разорят  Outta Joint
ooooh!
Това означава,че участваш 10 пъти за дрон и не си спечелила... ooooh!
Дано имаш късмет следващото теглене!
Виж целия пост
# 518
И аз съм с Пуф, но към момента нямам нито смс, нито емайл за потвърждение, но друго ме притеснява - В общите условия пише, че бележката която регистрираш участва само за седмицата в която регистрираш, а тази ми бележка е от предходната седмица и не би следвало да участва....не, че се оплаквам де...само да не стане  #2gunfire #Cussing out Laughing
Виж целия пост
# 519
И аз съм с Пуф, но към момента нямам нито смс, нито емайл за потвърждение, но друго ме притеснява - В общите условия пише, че бележката която регистрираш участва само за седмицата в която регистрираш, а тази ми бележка е от предходната седмица и не би следвало да участва....не, че се оплаквам де...само да не стане  #2gunfire #Cussing out Laughing
Зависи кога си я регистрирала стига датата да е от периода на промоцията
Виж целия пост
# 520
Регистрирах снощи бележка от Queen's - няма пуф. Няма кафе машина, няма дрон, там поне се надявам на следващите седмици. Ама сокове надали ще купя още, не ми харесаха на вкус. Айде и едно мрън за разкош Simple Smile

А на Милка им писах във фейсбук с оплакване за неправилното отчитане на броя кодове. Ще ги изчакам още малко да ми отговорят и ако не, подавам оплакване, играта им е с покупка, така че КЗП би трябвало да могат да се намесят.

И една игра на Kinder да споделя http://konkurs-bg.blogspot.bg/2016/10/spechelete-nagradi-kinder.html, уж е за рисунка, пък участниците трябва да са над 14  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 521
Честито на спечелилите,аз няма с какво да се похваля.Имате ли проблем с рег. на бележки на Теди, една и съща се опитвам да я рег. ,пише успешна регистрация, но бележката я няма в профила ми   Thinking
Виж целия пост
# 522
И аз имам пуф от Куйнс.  Party
Виж целия пост
# 523
Честито на всички! При мен отникъде, нищо   #Cussing out
Виж целия пост
# 524
Честито и от мен!
Най-после и аз спечелих нещичко-тертрадка и бутилка от Чупа  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия