Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 675
Привет!
И аз съм от непечелившите, а така искам да спечеля нещо. Не толкова заради наградата, а заради самото усещане.  Simple Smile



Днес на едно място намерих вафли Хипер от играта. Взех 7. Една неизядена остана, въведох три кода един след друг - нищо. Имах преди дни въведени два кода от Споко. И сега участвам в томбола за дрон ли, с пет регистрирани кода?

Взех и един шоколад Милка. Въведа ли го, стават три. Има ли полза да се набутвам повече. Разумът ми казва-не.

Купих си и един билет да трият, но май ще го пазя за събота, че тогава имам РД, да се възнаградя с някоя неочаквана сума.   Grinning
Виж целия пост
# 676
И сега участвам в томбола за дрон ли, с пет регистрирани кода?
Да. Hug
Стискам палци билетчето да е късметлийско и в събота да те зарадва подобаващо за празника! Heart Eyes
Виж целия пост
# 677
Взех си от Биодерма мострите. Хубави са.
Виж целия пост
# 678
Лаленце, благодаря!  Hug
А в кой ден от седмицата теглят томбола за дрон?
Виж целия пост
# 679
Лаленце, благодаря!  Hug
А в кой ден от седмицата теглят томбола за дрон?
Всяка неделя между 14:00 ч. и 17:00 ч. Hug
Виж целия пост
# 680
Ако някой има от новите капачки на Coca Cola да ми пише на съобщение- ще се разберем Simple Smile
Виж целия пост
# 681
Разменям капачки на Кока Кола само срещу лаптоп на Милка Joy
Виж целия пост
# 682
Така и не ги видях тези нови капачки на Coca-Cola, пък сега гледам, че имат и друга игра, но май е само по заведенията.

В нея бих се пробвала, бая награди има, поне чаши Simple Smile

http://konkurs-bg.blogspot.com/2016/10/spechelete-telefoni-chashi-coca-cola.html
Виж целия пост
# 683
Аз да ви питам...за играта на КУИНС:
Като спечелиш ти изпращат на мейла един формуляр,в който трябва да попълниш трите си имена,ЕГН,номер на лична карта и адрес...да се подпишеш,да сканираш вече попълнения формуляр и да им го изпратиш на мейла...Имало ли е подобно изискване в друга игра?Малко ми е странно...всичките тези данни за един пуф.....

 Shocked ти сериозна ли си - /извинявай за въпроса/, всичката тази информация за награда. Нямат право да изискват такава информация, най-малкото трябва да имат "ненам си какви регистрации за работа с лични данни". Аз не бих дала всичката тази информация

В правилата пише:
43. „ТИМБАРК БЪЛГАРИЯ” ЕООД, е регистриран като администратор на лични данни съгласно Закона за защита на личните данни.
И все пак се чудя защо са им нужни данни като ЕГН и номер на лична карта...

абе въпреки че са регистрирани, много се чудя и аз защо са им ЕГН и номер на лична карта. Защо не им го зададеш този въпрос. Чесно казано аз не бих ги дала.
Виж целия пост
# 684
Vesi L, пиши какво стана с Куинс, отговориха ли ти? Много ми е съмнително дали не е някаква измама, и защо само на теб искат такива данни? Ти провери ли адреса на писмото? Дано не си им написала всички данни.
Виж целия пост
# 685
Vesi L, пиши какво стана с Куинс, отговориха ли ти? Много ми е съмнително дали не е някаква измама, и защо само на теб искат такива данни? Ти провери ли адреса на писмото? Дано не си им написала всички данни.

Писах им вчера,но все още нямам отговор...
Виж целия пост
# 686
Аз за моя таблет писах на СВА и ми отговориха много бързо, още вчера. Вината била в Баунти, не били разнесли все още всички награди, но видиш ли днес щели да донесат таблета в офиса им във Варна и ще ми го пратят ако искам до магазина в нашия град или по куриер до нас ..  newsm78 Дадох им адреса си, пък да видим ..
Виж целия пост
# 687
Така и не ги видях тези нови капачки на Coca-Cola, пък сега гледам, че имат и друга игра, но май е само по заведенията.

В нея бих се пробвала, бая награди има, поне чаши Simple Smile

http://konkurs-bg.blogspot.com/2016/10/spechelete-telefoni-chashi-coca-cola.html
Току що видях рекламата на тази игра - яд ме е, че не е под капачките на големите бутилки (като лятната), непрекъснато купуваме от тях. Кола не пия в кафенетата, тъй като излиза 3-4 пъти по-скъпа и в къщи има общо взето винаги... Дано да направят есенна игра с награди чадъри и за семейните опаковки!

Игра с касова бележка, но само с двайсетина награди: http://www.autumnpromo.com/
Виж целия пост
# 688
Тия Хипер сложили кода точно до червената лента на опаковката. И долната част на всеки символ не е цяла Simple Smile
Сега участвам за дрон. Кога го теглят, за да хвърля тия 5 опаковки, които пазя?
Виж целия пост
# 689
Тия Хипер сложили кода точно до червената лента на опаковката. И долната част на всеки символ не е цяла Simple Smile
Сега участвам за дрон. Кога го теглят, за да хвърля тия 5 опаковки, които пазя?
Четете ги тези правила на игрите!
Неспечелили дрон кодове, продължават за следващи тегления. Нищо не хвърляй. Там пише и кога се теглят обкновенно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия