благодаря за инфото. 
Диди,

Лейля Лидия и на мен ми харесва визуално,
но се опасявам, че е височка. 
благодаря за инфото. 

но се опасявам, че е височка. 

, Габи
, Снеже
, Ники
, Таня
, Веселинова

казва, че споделя достоверна информация, е писала, че не са останали доволни от играта й..
Като игра има какво да се иска.. Но и аз като Снежето
мисля, че е доста височка за Керем.. 1.75 била..


вярно е, че има какво да се желае от играта на Лейля, съгласна съм.
От теб разбрах, че не е сигурно това партньорство, щото инфото не е от сигурен източник. Докато няма потвърждение от Ранини или Бирсен, или от самите АЯ, не вярвам.
А за играта на Саадет - не се учудвам, още в началото споделих, че и на мен не ми харесва.
Все пак пускам едно клипче на Керем и Лейля на Берна. 


Доста неща ми се натрупаха да пусна,но чаках излизането на бекстейджа и ето една смеска с роли и фотосесията и дано ви харесат


Сега идвам с една новина стана ясна на Келебеците и то това е,че Лейля Лидия Туутлу ще партнира на Керемчо със сигурност аз не се шашардисвам защото пишат във вестник предимно е истина пък и вчера Бурак Бужин хареса колаж на Лейля и Керем



Ако наистина партньорка на Керем бъде Лейля Лидия ще съм много доволна. Много си я харесвам, много ми е сладка
Гледах Сладко отмъщение, в който тя играеше и ме беше яд, че го спират, но след тази новина съм още по-доволна
Така ще гледам двама актьори, които много ми харесват, дано проекта да си заслужава 



, но нямаше с какво да се включа. Лейля ми е странен избор за партньорка, да видим какво ще се получи 
, всичко живо с шапка, само Керем са го оставили да вее перчем
И там май е студено 

Има и драматични роли

благодаря ви за споделеното.
Ами Лейля, Лейля, само да започнат вече. 
добре дошла.
Предполагам, че ще започне януари, защото за първия срок - ноември, закъсняха.

Препоръчани теми