Пак за Аква Сорс!

  • 134 618
  • 836
# 675
Според мен трябва всеки да направи и един курс с пробиотици и поне 10 дена по 1 капсула от антиоксиданта. При деца с алергична кашлица има страхотен ефект. А за чая подслажда се с небетшекер. И успех.
Виж целия пост
# 676
здравейте!много се радвам като чета колко много хора са прибягнали до аква сорс.дай Боже да сме всички по-здрави,приемайки продуктите им.имам конкретен въпрос относно дозирането на колактив и ЕМК.синът ми от 2 дни е с къртеща кашлица,по принцип давам по 1 или 2 капсули коластра сутрин профилактично и 10-12 капки ЕМК.днес обаче дадох 4 пъти през деня по 2 капсули коластра заради кашлицата и 4 пъти ЕМК-по 10 капки.дали кашлицата би се повлияла или трябва да включа и хомеопатия.ЗЕ не смея да давам,защото много се превъзбужда.не ме притеснява ако кашлицата продължи няколко дни,тревожа се само да не се усложни,защото не ми харесва как кашля.благодаря предварително.
Продуктите на Аквасорс не са панацея.Мастните които си дала са много.можеш да даваш 4 *5 капки.Щом не даваш ЗЕ и не му действа добре започни течна АФА .Заведи детето при хомеопат.

Подкрепям това мнение, но и количествата на ЗЕ и Коластра, които даваш са малко затова ги увеличи  - Коластрата до 3-4 на ден, а ЗЕ до 6-8 и щом се превъзбужда от нея не давай ЗЕ по-късно от 17,00 часа или пък я смени с чиста АФА. Ако можеш напудри гърлото с Коластра преди лягане. Определено обаче добави  и хомеопатия/но от класически хомеопат!/.

Виж целия пост
# 677
благодаря за съветите,момичета!има подобрение с кашлицата,въпреки,че ЗЕ въобще не давам,защото само един ден дадох и веднага после ми казаха,че не е спал наобяд в градината.ще минем на чиста АФА.но явно и коластрата,и ЕМК си вършат работата само трябва да променя количеството.а относно хомеопатията,лекуваме се така от година,но просто заради една кашлица само не исках да занимавам хомеопатичката,тъй като напоследък се налагаше всеки ден да се консултирам с нея по други причини.затова се надявах да се оправим само с добавките.
Виж целия пост
# 678
здравейте.
може ли някой да ми каже как да се свържа с дистрибутор от софия. бих искала да поръчам някои продукти. живея в изток.
Виж целия пост
# 679
благодаря за съветите,момичета!има подобрение с кашлицата,въпреки,че ЗЕ въобще не давам,защото само един ден дадох и веднага после ми казаха,че не е спал наобяд в градината.ще минем на чиста АФА.но явно и коластрата,и ЕМК си вършат работата само трябва да променя количеството.а относно хомеопатията,лекуваме се така от година,но просто заради една кашлица само не исках да занимавам хомеопатичката,тъй като напоследък се налагаше всеки ден да се консултирам с нея по други причини.затова се надявах да се оправим само с добавките.
Чистата АФА според мен действа по-превъзбуждащо от ЗЕ. Peace
Виж целия пост
# 680
благодаря за съветите,момичета!има подобрение с кашлицата,въпреки,че ЗЕ въобще не давам,защото само един ден дадох и веднага после ми казаха,че не е спал наобяд в градината.ще минем на чиста АФА.но явно и коластрата,и ЕМК си вършат работата само трябва да променя количеството.а относно хомеопатията,лекуваме се така от година,но просто заради една кашлица само не исках да занимавам хомеопатичката,тъй като напоследък се налагаше всеки ден да се консултирам с нея по други причини.затова се надявах да се оправим само с добавките.
Чистата АФА според мен действа по-превъзбуждащо от ЗЕ. Peace
Напротив, дори действа успокояващо Peace
Виж целия пост
# 681
VeSsi♥, благодаря ти за отговора.
Да разбирам ли, че ако продължа да се храня както до сега, т.е. без ограничения, има голяма вероятност да напълнея и за да не стане това, докато приемам добавката, трябва да спазвам диета?

Не съм срещала човек, напълнял от ЗЕ. Ако пълнее, това е от другата храна, с която се храни.
Въпроса не е елементарен. Не съм сигурна, че ше мога да го разнищя в един пост.  Hug Все пак ще направя опит.

Ако организма е гладен, той подава сигнал "подай храна". Механизма се задейства, започва да ни се яде и то нещо, което може да достави липсата. Но, наличието на това вещество не е достатъчно и организма продължава да е гладен. Отново отправя искане за доставка. Пак ни се яде. И ние отново посягаме към храната.  ooooh! Паралелно с това, обаче през храната влиза не само необходимото за организма, а и много други вещества, които той не е поискал.  newsm78 Какво да ги прави? Ами натрупва ги в "депа".  И като ги натрупва, те стоят там, докато не се отвори възможност да ги употреби. Да ама, ние непрекъснато му подаваме и той непрекъснато трупа. Въобще не стига до използнате на натрупаното.  Hug И като ефект - растем на ширина!

Зелената енергия - какво прави? Ами доставя необходимите количества вещества, без да се налага да се тъпчем с други храни. Организма не подава сигнал и на нас спира да ни се активира "глада" по никое време. Спираме да подаваме храна и тялото ни спира да трупа излишъците в депа.  Hug Процесда е овладян!

Но дали е стабилизиран? Ако ние системно сме се тъпчели и имаме вече изградените навици за подаване на храна в определени времена, то по силата на "навика" и запаметенета от организма информация, в тези времена отново се активира чувството "глад".  Peace И хоп, отново сме на масата! Този път вече не защото на тялото ни е необходим елемент или вещество, а защото така сме свикнали.  Hug Ето тук е опастността да се напълнене. Ако се овладее това и постепенно се приучи организма на друг режим нещата са стабилизирани.

Накрая да споделя - моите синове ядат от водораслите вече 8-9 години. Нито единия, нито другия е дебел. Голямия е висок, много пораснал, но в никакъв случай дебел. В момента е на 14 години, висок е 192, тежи 83 кгр., носи 47 номер обувки и си хапва по половин хляб на сядане + всичко останало.  Hug Но не пълнее.

И не е добре да спазваш диета . Добре е да си хапваш от всичко, което ти се яде, без да прекаляваш с количествата. Като пиеш водарсли, те ти носят необходимите вещества и минерали. Тялото ти не разчита на 100% набавяне от храната и не подава сигнали "дай още". Няма нужда да ги подава, защото си ги има. И това е голямото предимство на тази храна. Затова я наричат СУПЕР ХРАНА, затова с нея се решават и част от здравословните проблеми, причинени от недоброто хранене. Препоръчителните профилактични дози са съобразени със стандартните нужди и не е необходимо да се предозират. Само когато има проблем, тогава се препоръчват по-голями количества.

Надявам се да съм била полезна.
Виж целия пост
# 682
Dino съгласна съм с това ,което си написла,само ,че има хора на които им се отключи апетита доста след ЗЕ Confused.И е точно така-пълнее се от другата храна  Peace
Виж целия пост
# 683
Задавам си въпроса тук, а не на лични, защото смятам че и на някой друг може да му свърши работа адекватен отговор.
Значи,  давам на щерката по 2 Колактив3 + 1 ЗЕ профилактично. Незнам заради тях ли, заради детето ли, но тя ходейки на ДГ е супер болнава, а сега в тези месеци - Октомври и Ноември изкара без грам сопол или покашляне - а всяко друго едно дете от групата, без изключение - киха, бриха, влачат се едни сополи или кашля. Това го видях с очите си, когато един ден отидох да е взема от ДГ, останах да си поиграе още около един час и наблюдавах всяко едно от децата.
От няколко дни,т.е от 5 дни -  е мъчи една кашлица, до днес нямаше бистри сополки, но днес се появиха - дано да е за добро, защото така все пак изхвърля гадния секрет, който поражда кашлицата - си мисля аз newsm78. Моля някой да сподели дали съм права. Започнах да давам сиропа Мукоплан на Др Тайс, но след това го смених на АЦЦ Кид.,т те. сега пие АЦЦ Кид.
Питам - по колко ЗЕ и К мога да дам, за да е подсиля малко и другия въпрос, всъщност заради който си пускам поста - в такива ситуации на начални фази на настинки може ли да дам примерно в допълнение прополис (клеева тинктура) и - или ехинацея? Всички знаем и сме чували колко са полезни при такива ситуации.
А в това грипозно време може ли К и ЗЕ да се дава и прополис и ехинацея заедно - така за профилактика? Да не се пренасити с някои вещества организма все пак???
Благодаря ви предварително!

Виж целия пост
# 684
Здравейте мами,
Сега ви откривам,защото се интерисувам има ли сред вас дистрибутор на аква сорс .
Никога до сега не съм ползвала продуктите на тази фирма,а днес моя позната ми препоръча колактив 3тм за децата.
Може ли да ми дадете координати на дестрибутор на тези продукти,защото разбрах,че не се продават свободно.
Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 685
Аз съм дистрибутор от 5 години лично ползвам продуктите. Ако някой се нуждае мога да му взема каквото му е необходимо, мисля тези дни да ходя до Аква сорс.
Пишете на лични.
Виж целия пост
# 686
И аз пия Аквасорс - предимно зелена енергия сега зимата, наистина оказват страхотно влияние на организма.
Все пак действат на клетъчно ниво Simple Smile
А за напълняването, наистина не е от водораслите, а от другите храни и навиците, но сякаш ми се отваря апетита от тях и както е казала Dino, аз съм си виновна че не подавам качествена храна на тялото си и като сгъна някой сандвич, файдата е никаква след половин час пак съм гладна Wink
Виж целия пост
# 687
Утре може би ще ходя до Аквасорс за Коластра и течни водорасли, че малките немога да ги накарам да приемат от капсулите, какво ли не пробвах ама не става.
Та въпроса ми е никога не съм взимала от новата коластра с добавките ако сте я пили какви са ви впечетленията чудех се дали от нея да не взема?
Виж целия пост
# 688
Аз давам за Колактив 3 ,а чистия Колактив го използвам за капки за нос или очи. Peace
Виж целия пост
# 689
Задавам си въпроса тук, а не на лични, защото смятам че и на някой друг може да му свърши работа адекватен отговор. .........................
А в това грипозно време може ли К и ЗЕ да се дава и прополис и ехинацея заедно - така за профилактика? Да не се пренасити с някои вещества организма все пак???
Благодаря ви предварително!

Няма проблеми да даваш. Може и осцилококциум при първите симптоми. Коластрата и Зелената енергия са ХРАНИ, а не лекарствени препарати и няма как да се дублират или предозират при комбинация. Спокойно може да се стигне до 10-12 капсули дневно от едното или другото при цеда на 4-5 годинки. За деца над 7 години, дозата може да бъде и по-висока - 15-16 дневно. За възрастни до 20 капсули.  Hug При хващане на първите симптоми и с ударни дози, много често се пресича и предотвратява развитие и усложнение. Разбира се това е за деца и възрастни, които редовно са употребявали. При стартиране на прием, трябва да се има предвид, че това са нови за организма храни и е добре да се захранва не ударно, а плавно. В тези случай се прави компромиса да боледуваме по малко. Включването на клеева тинктура, осцилококциум, ехинацея единствено може да повлияе благоприятно и пресичащо заболяването.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия