
Лу
Гости
Сиси 
Боби
,благодаря за следобедното чайче! Наде
,очаквах да наминеш!
Заради него го изгледах целия! 



ПП
,Боби
е сложила и кафе и чай!
Аз вече пих! 

Гости
Сиси 
,благодаря за следобедното чайче!
,очаквах да наминеш!
Заради него го изгледах целия! 



,Боби
е сложила и кафе и чай!
Аз вече пих! 
значи и теб те е тресъл волтажа
от новината.
значи си ме очаквала, 

Гости
Сиси 
,благодаря за следобедното чайче!
,очаквах да наминеш!
Заради него го изгледах целия! 



,Боби
е сложила и кафе и чай!
Аз вече пих! 
значи и теб те е тресъл волтажа
от новината.
значи си ме очаквала, 
,е все пак,някой следиш повече! 

,щях да пусна линк,но вече е пуснат от Гости 

да погледна сериала с Киво, и Туба пък времето, ще покаже дали, ще го следя.
да погледна сериала с Киво, и Туба пък времето, ще покаже дали, ще го следя.
и за разлика от Кахраман....
не мога да му простя и ще му вдигна червен картон
значи и теб те е тресъл волтажа
от новината.
значи си ме очаквала, 
значи и теб те е тресъл волтажа
от новината.
значи си ме очаквала, 




Препоръчани теми