Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~162

  • 35 670
  • 738
# 210
Привет! Hug

Лу HugГости HugСиси Hug

Боби Hug,благодаря за следобедното  чайче! Laughing

Наде Hug,очаквах да наминеш! Laughing За Мерием съм писала какво ми е мнението!Особено като игра и с Мурат в Кралицата на нощта! ooooh!Заради него го изгледах целия! Peace
Скрит текст:
Нали си фен на Чачо и го следиш!Аз също не вярвам на тези сайтове,изобщо не ги чета!Колко пъти са развеждали Туба! LaughingВъзела свърши,редовно четях темата,която поддържате! Peace




ПП
Цитат
не сме пили следобедно кафе....
Гости Hug,Боби Hug е сложила и кафе и чай! Wink Аз вече пих! Peace

Виж целия пост
# 211
Сладури, моля помогнете ми, за да не ходя по страниците като щура - има ли преведен на български последния епизод на ВО??. И ако го има къде сте го постнали?
Виж целия пост
# 212
Гости, Simple Smile Heart Eyes значи и теб те е тресъл волтажа Joy от новината.
Допълних си предходния пост, който си цитирала с една работна снимка от предстоящият им филм.
Златиии, Simple Smile Heart Eyes значи си ме очаквала, Laughing аз между другото не съм ничия фенка, но има сред тях, на които симпатизирам и, които следя като актьори/актриси.
Сисииии, таман ми е под ръка, но е с руски субки, на бг още не е преведен(или поне аз не го откривам, а и не го следя) заповядай. Grinning

https://vk.com/club115588073?z=video-83475167_456239751%2F71a93a … _-83475167_258177
Виж целия пост
# 213
Привет! Hug

Лу HugГости HugСиси Hug

Боби Hug,благодаря за следобедното  чайче! Laughing

Наде Hug,очаквах да наминеш! Laughing За Мерием съм писала какво ми е мнението!Особено като игра и с Мурат в Кралицата на нощта! ooooh!Заради него го изгледах целия! Peace
Скрит текст:
Нали си фен на Чачо и го следиш!Аз също не вярвам на тези сайтове,изобщо не ги чета!Колко пъти са развеждали Туба! LaughingВъзела свърши,редовно четях темата,която поддържате! Peace




ПП
Цитат
не сме пили следобедно кафе....
Гости Hug,Боби Hug е сложила и кафе и чай! Wink Аз вече пих! Peace


сигурно е от смяната на времето Embarassed но който не е пил да пийне Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Гости, Simple Smile Heart Eyes значи и теб те е тресъл волтажа Joy от новината.
Допълних си предходния пост, който си цитирала с една работна снимка от предстоящият им филм.
Златиии, Simple Smile Heart Eyes значи си ме очаквала, Laughing аз между другото не съм ничия фенка, но има сред тях, на които симпатизирам и, които следя като актьори/актриси.
Сисииии, таман ми е под ръка, но е с руски субки, на бг още не е преведен(или поне аз не го откривам, а и не го следя) заповядай. Grinning

https://vk.com/club115588073?z=video-83475167_456239751%2F71a93a … _-83475167_258177
ВО на български...
https://www.youtube.com/watch?v=NfkvtfICAI4
Виж целия пост
# 215
Гости, сега от теб разбрах, че го качват в Тубето освен в Датата и в Контакта, ноооо така е, като не го гледам, и не се интересувам къде другаде го качват.
Сори ако сте го обсъждали вече, но има ли яснота по въпроса за филма на Ози и Нургюл, т.е., има ли го някъде преведен в нета!?
Виж целия пост
# 216
Гости, сега от теб разбрах, че го качват в Тубето освен в Датата и в Контакта, ноооо така е, като не го гледам, и не се интересувам къде другаде го качват.
Сори ако сте го обсъждали вече, но има ли яснота по въпроса за филма на Ози и Нургюл, т.е., има ли го някъде преведен в нета!?
аз поне не знам....
Виж целия пост
# 217
Мерси Гости, ами рано или късно все някъде, ще го качат с превод(ако има кой да го преведе).
Виж целия пост
# 218
Цитат
Златиии, Smile Love значи си ме очаквала, Laughing аз между другото не съм ничия фенка, но има сред тях, на които симпатизирам и, които следя като актьори/актриси.
Наде Hug,е все пак,някой следиш повече! Laughing
 
Скрит текст:
Помня те още от темите за Фериааа!(Може и да съм го писала преди)Тогава само четях,но помня как се пишеше там,а пък за преводите да не казвам! Laughing После като започнаха да го дават у нас се направи и др. тема,после и за ПО и спрях да чета!Дори сега не гледам Вътре.Просто имам много сериали започнати и няма как!Ето сега свърши Възела,започва Туба,след Нова година може и Мурат да започне.Гледам Парчетата,КС,Номера,ВО,БСА(с Кадир Д.),Ашка Joy
Гости Hug Wink

Сиси Hug,щях да пусна линк,но вече е пуснат от Гости Hug

Ето и фрагмана на ВО-преведен на бълг.ез.! Peace
                                                        
                                                         Висше общество еп.19 Бг.суб. трейлър1


                                           https://www.vbox7.com/play:83c64e228d

Виж целия пост
# 219
Права си Злате, Simple Smile Heart Eyes
Скрит текст:
едни следя сега, други може утре, трети следях в миналото, но Ча винаги/от самото начало до ден днешен без прекъсване и отказване.
Дори когато участваше в ПО, а аз не го гледах по ред причини не спрях да го следя като актьор и личност.
Ооооо, Ферихата бе първият ми онлайн сериал, заради него прописах във форума, беше уникално изживяване за мен откъм емоции от началото до края(с две думи имам сантимент към екранната двойка и сериала), в темата съм ветеранка, Laughing бях изключително много активна. След това никога вече не бе същото за мен, знам, че няма и да бъде, а сега при тази пренаситеност на пазарът им хептен.
Сега следя от-до само "Вътре" и с мишката Карата, и №, имам намерение живот и здраве да е Praynig да погледна сериала с Киво, и Туба пък времето, ще покаже дали, ще го следя.
Вие заради епизодичното участие на Хатидже във ВО ли го загледахте, аз опитах, но не ми се получи и го зарязах?!
Виж целия пост
# 220
Права си Злате, Simple Smile Heart Eyes
Скрит текст:
едни следя сега, други може утре, трети следях в миналото, но Ча винаги/от самото начало до ден днешен без прекъсване и отказване.
Дори когато участваше в ПО, а аз не го гледах по ред причини не спрях да го следя като актьор и личност.
Ооооо, Ферихата бе първият ми онлан сериал, заради него прописах във форума, беше уникално изживяване за мен откъм емоции от началото до края(с две думи имам сантимент към екранната двойка и сериала), в темата съм ветеранка, Laughing бях изключително много активна. След това никога вече не бе същото за мен, знам, че няма и да бъде, а сега при тази пренаситеност на пазарът им хептен.
Сега следя от-до само "Вътре" и с мишката Карата, и №, имам намерение живот и здраве да е Praynig да погледна сериала с Киво, и Туба пък времето, ще покаже дали, ще го следя.
Вие заради епизодичното участие на Хатидже във ВО ли го загледахте, аз опитах, но не ми се получи и го зарязах?!

аз да....но Керем вече ме изкарва от обувките #2gunfire #2gunfire #2gunfire  и за разлика от Кахраман.... Peace не мога да му простя и ще му вдигна червен картон Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 221
Гости, Simple Smile Heart Eyes значи и теб те е тресъл волтажа Joy от новината.
Допълних си предходния пост, който си цитирала с една работна снимка от предстоящият им филм.
Златиии, Simple Smile Heart Eyes значи си ме очаквала, Laughing аз между другото не съм ничия фенка, но има сред тях, на които симпатизирам и, които следя като актьори/актриси.
Сисииии, таман ми е под ръка, но е с руски субки, на бг още не е преведен(или поне аз не го откривам, а и не го следя) заповядай. Grinning

https://vk.com/club115588073?z=video-83475167_456239751%2F71a93a … _-83475167_258177

Слънце, много ти благодаря. Приятна вечер.

Ани къде е?  Има ли новини ?  Трябва вече да е в  София ??
Виж целия пост
# 222
Гости, Simple Smile Heart Eyes значи и теб те е тресъл волтажа Joy от новината.
Допълних си предходния пост, който си цитирала с една работна снимка от предстоящият им филм.
Златиии, Simple Smile Heart Eyes значи си ме очаквала, Laughing аз между другото не съм ничия фенка, но има сред тях, на които симпатизирам и, които следя като актьори/актриси.
Сисииии, таман ми е под ръка, но е с руски субки, на бг още не е преведен(или поне аз не го откривам, а и не го следя) заповядай. Grinning

https://vk.com/club115588073?z=video-83475167_456239751%2F71a93a … _-83475167_258177
ВО на български...
https://www.youtube.com/watch?v=NfkvtfICAI4

Слънчице, и на теб хиляди  благодарности.  Златни момичета сте ми.  Без вас съм  за  мустака.....

Сладури, ходих  пак в превода на Вюсалчо в 77-ма серия.  Просто или трябва да го  пиша като хората, или  да не го  пиша.
Исках да чета пак и да разбера  дали  Селма е  казала  на  Джихан,   че  Харун е включил  Хазал във машинациите си  на Каймановите острови - това беше.
Правилно съм ви го превела.  Тя не каза нищо на  Джихан, но по едно  време му подаде една друга папка и му каза, че   в   тази папка са преводите на   фирмите  в офшорната зона и му каза да  чете внимателно.  Джихан  чете папката и я  попита - това вярно ли е??  Селма каза: "Да".
Ако тези изречения означават, че Селма му показва   как Хазал е станала  съучастник  във  фалшификатите на  Харун.
Бях ви обещала снощи да изясня този  въпрос.
Между другото Селма показа 2 кутии с  храна и мяу каза на Джихан - това е суши, че ще работим до сутринта.
Аз пък се сетих, как Галип  Тюркер една  вечер купи  храна, когато  със  Сабиха  работиха  до късно.
Нищо  ново  под   слънцето.
Това  разбрах.  Приятна  вечер. Аз да започвам  ВО, че стана късно. Тази вечер ме чака къпане,  гладене, приготвяне ала бала, че утре да съм свежарка на  работата.   До  после.
Виж целия пост
# 223
Добро утро момичета  Hug
Пристигнах живо и здраво  Peace
Снощи не можах да хвана интернет и затова не се обадих.
По-късно ще ви прочета...
Хубав ден и спорна нова седмица  Hug


Виж целия пост
# 224


Добро утро.  Да ви е сладко.  Днес бъдете само усмихнати, весели  и  засмени.
Спорен  ден и спорна седмица.
Последен ден за данъчните фактури - покупки и продажби.
Приятна работа.
Целувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия