~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 108 189
  • 743
# 375
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ
От мен новите преводи  Two Hearts Two Hearts

ЛЮБОВТА НЕ РАЗБИРА ОТ ДУМИ ЕП.19 БГ.СУБ.
https://www.vbox7.com/play:446928449e 19-2/2
https://www.vbox7.com/play:83ea7bba49 19-1/2
https://vk.com/club101119462

ВИСШЕ ОБЩЕСТВО еп.22 бг.суб.
https://www.youtube.com/watch?v=ei7ESq3cYVk
https://www.vbox7.com/play:9d2d478329 22 - 2/2
https://www.vbox7.com/play:3e8e33bb4e 22 - 1/2

ВСИЧКИТЕ НИ ПРЕВОДИ МОЖЕ ДА НАМЕРИТЕ И В ТОРЕНТА Р2РБГ.КОМ


ТРЕЙЛЪРИТЕ СА НА ПРОФИЛА МИ ИЛИ В ГРУПИТЕ.

ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ НА ВСИЧКИ, И ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ ОТ МЕН. Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 376
Гери, благодаря за преводите  newsm51

Честит първи сняг
Виж целия пост
# 377
Честит първи сняг. Party
Нямам търпение smile3539 за утрешната серия.
Снимки от предстоящия епизод.
Курти се е строил като на парад, Mr. Green още малко и чест, ще отдаде. Joy




Голям задръстеняк е и ми е мноооого далеч от представата за романтичен мъж, и си мисля, че тази романтична вечеря може да е негов сън като предния път кога сънува Нюню, и Сончето.
И двамата са големи "хубавци", hahaha малката явно прилича на комшията Rolling Eyes Laughing или на баба си Сонка, Laughing че нали и тя е хубавица Гица, 4470 особено кога е с маска на лицето, Mr. Green или е облечена по последен писък на модата, tooth то тоалети, капели, цветове. Joy



Бреййййй голяма дружба между сватите, Laughing до следващия път кога ги навестят лудите. ooooh! Joy
Виж целия пост
# 378
Саръханови много хубави  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 379
 Heart Eyes Heart Eyes



Е я и една друга сватбарка, лицемерка от класа. Crossing Arms
Добре, че бе Филиз да вземе противния й син(досущ като майка си), че щяха да видят снаха на кукуво лято.
Скрит текст:

Глупаво момиче излезна Нергиз, мнооооого, не заслужава такова добро момче като Самет.
Тя нали е израсла в палат с придворни та търси принц на бял кон по нейните стандарти. Stop
Скрит текст:
Виж целия пост
# 380
Сега Онур ще си замълчи за наследството  и тя после ще разбере и ще се карат  hahaha Ма то ако й каже трябва да свърши сериала  hahaha hahaha hahaha Скоро очаквам и Йозгето да се появи.. Там семейството са направили някаква интрига.. Излезе, че тя не е напълно виновна  Whistling

Бетюл кво се кефи, като имат договор според който трябва да се разведат СЛЕД раждането на детето  hahaha hahaha hahaha А в момента, в който се роди наследството отива при Онур  hahaha hahaha hahaha
Би трябвало да го получи той, пък ще видим  hahaha
Но мисля, че след раждането на Емир, договорът ще се обърне срещу Онур  hahaha hahaha  и Лале ще използва него за евентуален развод, ако изобщо ще има развитие след това де  Mr. Green
Виж целия пост
# 381
Скрит текст:
Сега Онур ще си замълчи за наследството  и тя после ще разбере и ще се карат  hahaha Ма то ако й каже трябва да свърши сериала  hahaha hahaha hahaha Скоро очаквам и Йозгето да се появи.. Там семейството са направили някаква интрига.. Излезе, че тя не е напълно виновна  Whistling

Бетюл кво се кефи, като имат договор според който трябва да се разведат СЛЕД раждането на детето  hahaha hahaha hahaha А в момента, в който се роди наследството отива при Онур  hahaha hahaha hahaha
Би трябвало да го получи той, пък ще видим  hahaha
Но мисля, че след раждането на Емир, договорът ще се обърне срещу Онур  hahaha hahaha  и Лале ще използва него за евентуален развод, ако изобщо ще има развитие след това де Mr. Green
Ще, ще, четох инфо при рускините(засега неофициално), че подписания договор за излъчване на сериала е до Юни месец 2017г.
Стига рейтинга да е достатъчно добър за да завърши сериала по предвидения план очаквам и появата на Йозге, Confused Cry и всички произтичащи гадории от договора за наследството. Confused Cry
Искрено се надявам Ляле и Онур да са достатъчно израсли, и да не реагирват първосигнално разделящи се, и сдобряващи се, и в Сряда, и в Петък както досега. Stop
Никак не ми се гледа един объркан в чувствата си мъж no лъкатушещ се между бивша и настояща както, и нервничаща Ляле за всяко нещо без първо да го изслушва.
Йълдъз/Озлем във филм с Гюпсе(Тери, вашата любимка Laughing в слънчевата тема).
Скрит текст:
Озлем снялась в новом фильме Гюпсе Озай. Фильм называется "Görümce"/Золовка. Премьера фильма состоится 2го декабря
Виж целия пост
# 382
Може леко да се обърка Онур, защото ще разбере, че семейството има вина и ще я оневини до някъде.. Но до там.. Той си е лапнал яко по Лалето  Laughing Даже според мен в момента е по-влюбен, отколкото е бил  Laughing
Виж целия пост
# 383
Може леко да се обърка Онур, защото ще разбере, че семейството има вина и ще я оневини до някъде.. Но до там.. Той си е лапнал яко по Лалето  Laughing Даже според мен в момента е по-влюбен, отколкото е бил  Laughing
Даноооооо, но не се знае нашата Китка Laughing как, ще подивее.  ooooh!


https://vk.com/club116464248?z=video-116464248_456239776%2Fvideo … Fpl_-116464248_-2

Скрит текст:
Фото от актрис сериала №309 Эды и Озлем на предпоказе фильма Görümce
(с участием Озлем)
Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 384
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 385
приготвихте ли тоалетите за довечера..... Party
Здравейте момичета
Виж целия пост
# 386

 Hug Hug Hug Hug Hug

Тц, аз ще се консултирам с мама Сонгюл, разчитам на нейния вкус Crazy
Виж целия пост
# 387
А аз с Пелинсу - тя има умопомрачителен вкус.
Виж целия пост
# 388
А аз с Пелинсу - тя има умопомрачителен вкус.
Светле  Hug тя едва ли е поканена Wink така, че няма да се конкурирате... Wink
Славенче Hug теб тогава те очаквам с капела и пера.... Peace
Виж целия пост
# 389
Здравейтеее.
Днес сме на сватба. Party
Хи, хи, хи, Славенче, щом мама Сонка, ще ти избере тоалета значи, че, ще засенчиш и булката. Joy
 txtloves
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия