Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 615
Опа Мокрия таралеж отново тук
Виж целия пост
# 616
Дръж пешкира и го подсуши!
Виж целия пост
# 617
Още малко мокричко #Crazy #Crazy #Crazy

Виж целия пост
# 618
Силистра, много мокро, бе! Внимавай да не се подхлъзнеш и да се наденеш на нещо изненадващо!
Виж целия пост
# 619
Силистра, много мокро, бе! Внимавай да не се подхлъзнеш и да се наденеш на нещо изненадващо!

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo  Хорти,няма да се оплача Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 620
Е, то остава и да се оплачеш! А аз къде ще съм в този пейзаж? newsm78 newsm78 newsm78
Дали да не съм на мястото на този, който Бате е нагънал на пода, че аз съм много нестабилна и често падам! newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 621
Хорти,ти ще си по парфюм в другата стая. Не ти давам да лежиш на пода. Ще ти изстинат бъбреците. Чак такава жертва за Алакурт не си струва. Сега е ерген,ама не се знае до кога...Ха добър вечер ,дружки-добродушки!
Виж целия пост
# 622
Е, то остава и да се оплачеш! А аз къде ще съм в този пейзаж? newsm78 newsm78 newsm78
Дали да не съм на мястото на този, който Бате е нагънал на пода, че аз съм много нестабилна и често падам! newsm78 newsm78 newsm78


Недей да падаш, забавлявай се. Аз на средна възраст, бързо се уморявам, а на хлъзгавото и аз съм нестабилна. Не знам как се насмогва на младо  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 623
Силистра, какво си криеш годините и се представяш на средна възраст, бе? Ти на 25 години средна възраст ли казваш? Ааааа, такива да ги нямаме! Всички сме девици и то млади!
Виж целия пост
# 624
Добра ви вечер, Прекрасници Hug Heart Eyes

Здравейте,
Ехеее много е  готин на тази снимка  И пак с цигара...



 Никога, няма да ми е достатъчен "Цигарен" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy Crazy Crazy

Ами тогава и аз да споделя!

 През гърдичките, по пътечката и право ...... в шортите!

Ох  ooooh! тези шорти,  как не ги резнаха монтажистите Joy Joy

Значи, Агата, пак ерген!! Така ли???  Не знам, това добра новина ли е , или не   newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 625


https://www.youtube.com/watch?v=Yccx90tzNPU
Виж целия пост
# 626
Добър вечер девойки  bouquet
Поразходих се при рускинит  newsm78 newsm78 newsm78 много налитат на Нашия Мъж  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Виж целия пост
# 627
Руска му работа! Те налитат и на дървена пейка дори! Всеядни животни!
Виж целия пост
# 628
Здравейте, заспали хубавици!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
В тази леност, в която сте изпаднали, пропуснахте да следите и четете ИГ и фейса на Бате или вече не желаете да споделяте?! Преди 2 дни той написа в ИГ си "Oyunla bir sonuca varmaya çalışanlar ancak kendilerini kandırırlar" , което ще рече "Тези, които се опитват да сложат край да играят,  заблуждават сами себе си!"
Това говори ли ви нещо? Ехооооо, той си признава, че се е самозаблудил и съжалява, че е спрял да играе!!!!
Хайде, завийте се през глава и продължавайте да спите! Текстът от тази нощ няма да ви го преведа, защото не ви интересува!
Виж целия пост
# 629
Хортиии,след кано ни събуди по никое време, вземи сега и ни разсъни напълно! Пак имаш тайни разговори с него. Какво си ХОРТувате? Решил е да работи пак ли? Браво на него-а дано! Здравейте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия