Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 381
  • 742
# 30
Подругите преведоха втора серия, за което им благодаря. bouquet.....bouquet

http://turk-sinema.ru/serial/74-mama-anne-2016.html


От падащото меню в ляво избирате втора серия със субтитри и видеото тръгва, приятно гледане.
Виж целия пост
# 31
Подругите преведоха втора серия, за което им благодаря. bouquet.....bouquet

http://turk-sinema.ru/serial/74-mama-anne-2016.html


От падащото меню в ляво избирате втора серия със субтитри и видеото тръгва, приятно гледане.

Наде   Hug Heart Eyes
благодаря за линка  bouquet
Виж целия пост
# 32
Привет...момичета  Hug Hug Hug Hug Hug
Наде ...мерсаж...за линка... smile3525
Офффф...кое по напред да гледам...сигурно и Ичердето вече има превод или Майка... newsm12 smile3514 Joy Joy Joy


А...от Агата ни ...ни вопъл ,ни стон Shocked...цъ цъ цъ ooooh!...и днес пропуснах серийката по Лейдито...но ,като се сетя ...май тя не беше много за гледане...всеки път когато гледам издевателствата на гадняра Джихан над Съла ,ми иде да му стрелна един в десятката... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ей го ,на Rolling Eyes...стига с тия целуФки  Naughty,ами се покажи... Grinning

Виж целия пост
# 33
НадеHug Heart Eyes Hug
Благодаря за линка  smile3525
 smile3508 Anne  smile3508 İçerde  и smile3508 в очакване на Kösem
 ooooh! Патронът ша го гледам вечер и сутрин по BTvlady  Wink
Виж целия пост
# 34
Добро утро прекрасни, хубав ден ви желая  bouquet bouquet bouquet

Скрит текст:

Виж целия пост
# 35
Здравйте Прекрасници Hug Heart Eyes
Прекрасна Джансу, прекрасна!
 Нямам думи да опиша възхищението си от играт и в "Anne". Браво, браво smile3501
Може да не се снима всяка година в сериал. Но, малкото, което е снимала, винаги е било на много високо ниво.
 "Anne", за мен, е най доброто, което съм виждала от нея.
Дано  newsm17 newsm17 newsm17 и на МАА, му направят предложение от dizi индустрията, на което да не може да откаже! И да ни изненада!
Иначе, и аз, като повечето тук, така съм се вкарала "Вътре", че нещата при мен, започват да придобиват тежка форма на зависимост!!!!!!! Точно, като онази от "Завръщане", от която, още не мога да се отърва! И слава бого, за това smile3503
Проблема е, че и "Ти си моята родина" с ХалидЕргенч и Бергюзел/Бургюзел Корел, също много ми хареса!!!само че........от къде да намеря време  smile3514 smile3514 smile3514
Виж целия пост
# 36
Диди  Hug аз още не съм загледала "Майка" признавам  Whistling, но съм се решила  Peace. Вътре също не съм гледала  Whistling, но моята степен на зависимост е към ЛН. На моменти ми се струва, че съм "потънала" повече, отколкото със Завръщане  Whistling
Виж целия пост
# 37
От агата хабер нямаме, обаче каките са на разходка в Япония.
Виж целия пост
# 38
Добро утро девойки, прекрасен ден ви желая bouquet bouquet bouquet

Кафе и ШЕКЕР от мен.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 39
Добро утро  Hug Hug Hug Hug
Те каките се разцепиха от разходки  Mr. Green Mr. Green да вземат и братчето си да разходят, та да му видим очите  Naughty дало пък Нурселка го крие и не го пуска  Joy Joy Joy


quote author=vania_e link=topic=949378.msg33988916#msg33988916 date=1478209385]
От агата хабер нямаме, обаче каките са на разходка в Япония.

[/quote]

Ванче благодаря, че винаги ни информираш  bouquet bouquet
Виж целия пост
# 40
Ставайте, булкиии, Бате си отвори ИГ!   smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Виж целия пост
# 41
Добро утро прекрасници Hug

Кафе за вас и цветя  и цветя за Свет за прекрасната нова къщурка Heart Eyes

Моля споделете, тази фотка нова ли е Thinking
Виж целия пост
# 42
Мераба ханъми  Hug Hug Hug
Цвети стара е мисля  Thinking май и преди съм я виждала  newsm78
Виж целия пост
# 43
 wavey


Оффф, като започнат да обсъждат заплатите им иииииии...... ooooh! Stop

http://www.gecce.com/haber-kucun-berenin-dudak-ucuklatan-maasi

А тази статия е още по-по-най. Mr. Green
Джансу Дере "Царица на капризите на сета на Майка" и не само, а наш МАА и бил обиден още по времето на Съла заради вечните й капризи, и т.н., и т.н.(перифразирам), все в този ред на.......жълтини. Stop

http://www.gecce.com/fotogaleri-anne-dizisinin-setinde-buyuk-kavga


Първи фрагман на третия епизод с руски субтитри.
https://vk.com/anne_dizi?z=video-38221602_456239043%2F7751c86730 … pl_wall_-38221602


Втори фрагман на трети епизод с руски субтитри.
https://vk.com/anne_dizi?z=video-83475167_456239787%2F478424f8bd … _-83475167_265352

За мен тази роля на Джансу и пасна като ръкавица, прекрасна игра прави като Зейнеп.

П.П.Цвети Simple Smile Heart Eyes и според мен снимката на Агата е стара.
Котеее. Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 44
 Hug




http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40266093?p=5
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия