.....
http://turk-sinema.ru/serial/74-mama-anne-2016.html
От падащото меню в ляво избирате втора серия със субтитри и видеото тръгва, приятно гледане.
.....
.....



...и днес пропуснах серийката по Лейдито...но ,като се сетя ...май тя не беше много за гледане...всеки път когато гледам издевателствата на гадняра Джихан над Съла ,ми иде да му стрелна един в десятката...

,ами се покажи... 


Anne
İçerde и
в очакване на Kösem
Патронът ша го гледам вечер и сутрин по BTvlady


и на МАА, му направят предложение от dizi индустрията, на което да не може да откаже! И да ни изненада!
аз още не съм загледала "Майка" признавам
, но съм се решила
. Вътре също не съм гледала
, но моята степен на зависимост е към ЛН. На моменти ми се струва, че съм "потънала" повече, отколкото със Завръщане

дало пък Нурселка го крие и не го пуска






май и преди съм я виждала



и според мен снимката на Агата е стара.
Препоръчани теми