Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 45
Привет ,прекрасни... Hug Hug Hug Hug Hug

Изгласувахте ли се вече... newsm78

А...сега за Майката...Зейнеп... bowuu Peace Joy Joy Joy
Отнова чудесна серия...и игра...вече и на другата майчица,изоставила детето си преди много години...защо ли...мисля си ,че е имала уважителна причина...поне това разбрах от желанието и да види дъщеря си...от държанието и към нея ...дори и след като разбра какво е направила...
И...като във всеки сериал и тук има "лоши"...какво ли кара едната "сестр" да се държи така зле и надменно със Зейнеп...за сметка на другата  newsm78
Скоро не ми се беше случвало да гледам сериал и да нямам търпение да разбера какво ще се случи в следващата серия...същото се отнася и за Ичердето/Вътре/ bowuu

Синеочко малко ме изнендва в трейовете... ooooh! #Crazy...чия ли страна ще вземе... newsm78







А...това дете ...е просто уникално.... bowuu ooooh! #Crazy

https://vk.com/anne_dizi?z=video-38221602_456239045%2F77470b1456 … pl_wall_-38221602
Виж целия пост
# 46
Добро утро девойки, хубав ден ви желая bouquet
Дано при вас, от където и да  сте, времето да е по хубаво, при нас въпреки прогнозите все е студено. Днес дори има и студен вятър.
Едно горещо кафе от мен придружено с топла прегръдка  bouquet.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 47
Добра ви среща  Hug Heart Eyes Hug дружки-добродушки  Hug Heart Eyes Hug
 newsm18 Anne newsm18 втори по рейтинг. С нетърпение чакам трети епизод. İçerde дори е след наш'та Султанка  Wink Ще ги видим след час тази вечер какъв ейкшан ша спретнат Simple Smile
Свет , нямах никакво намерение да гладувам  Wink, а що се отнася до сестрата  Thinking, че може би знае нещо и иска Зейнеп да се ядоса и да се изпусне, но  Naughty Султанката ни може да е каприз за дрехите, с които я обличат във филма, е битон щом се отнася до изплюване на камачета  smile3521 smile3503
Доста въпросителни оставиха в миналата серия и тези дни ще чакаме отговори на поне един-два.
Силистраbouquet за неуморното кафе и шекер. То студът и вятърът ще са ни вече първи дружки. За Райчо ще се  Praynig
Виж целия пост
# 48
Здравейте, очаква ли се някой да превежда сериите и на български?
Виж целия пост
# 49

Снимката е стара от времето на "Еmanet".
Виж целия пост
# 50
Добро утро девойки, хубав ден ви желая bouquet
Кафе и ШЕКЕР от мен.

Скрит текст:


Виж целия пост
# 51
Добро утро  Hug Hug

с усмивка да започнем деня  Laughing Laughing





Здравейте, очаква ли се някой да превежда сериите и на български?

за дега не се очаква  Peace
Виж целия пост
# 52
Здравейте!  Hug
Минавам да почерпя, днес моят син има имен ден!  Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 53
Гале, да ти е жив и здрав мила, много да те слуша и радва  bouquet
Виж целия пост
# 54
Гале  Hug Heart Eyes да ти е жив и здрав сина и много да ви радва  bouquet bouquet
и за мама



Честит празник и на всички празнуващи днес  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 55
Приветтттттттттт...Боранки ,Султанки и Мами... wavey Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Гледам серийката ,но много закъснях ...и...честно казано нищо не схващам...много приказки ,много нещо... ooooh! #Crazy



Опасни са мамашите... Peace Peace Peace



Зейнеп без малко да му свети маслото на този синеочко... #Crazy #Crazy #Crazy





Галенце Hug...малко със закъснение...сори ...Честит ти именник! smile3525

Да ти е жив и здрав и много да ви слушка и радва! Gift ura

Ето озета за серията...Али предлага сделка на Зейнеп...каква ли е????Той си я хареса bowuu...дали няма да и предложи да се омъжи за него... newsm78

Появление Зейнеп и Турны в доме перевернет всю идиллию семьи Гюнеш.
Зейнеп, зная что для Турны самое безопасное место это быть рядом с ее семьей,будет зажата в угол из-за бесконечных вопросов Джахиде. Сказать ли правду семье о Турне, или уехать с ней куда-нибудь? На этот вопрос у Зейнеп нет ответа. В Бандырме закончились все поиски Мелек. Джингиз, просит Шуле начать подготовку к похоронам. Если Шуле этого не сделает то и его потеряет. Шуле остается перед сложным выбором. между Джингизом и Мелек,ее мысли очень сильно запутаются. Турна когда все стало на свои места и обрела счастливую семью,неожиданно столкнется с одним человеком ,который знает про ее прошлое.
Как бы не пыталась Турна убедить его что это не Мелек,страх быть узнанной беспокоит ее. Али узнает одну информацию о Зейнеп. Это приближает его еще на один шаг к секрету о Зейнеп который она скрывает, о Турне. Али не раскроет правды, но взамен предложит одну сделку.Это перевернет весь мир Зейнеп


Свърши...така и не разбрах каква е сделката... Whistling Joy Joy Joy
Яснооо Naughty...ще чакам мамашите bowuu
Виж целия пост
# 56
Добро утро, хубав ден ви желая  bouquet

Скрит текст:

Виж целия пост
# 57
Събудете се момичета, тази снимка от Агата някой да я е виждал, от кога е  newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 58
Събудете се момичета, тази снимка от Агата някой да я е виждал, от кога е  newsm78 newsm78 newsm78



 wavey wavey wavey wavey

Силистра
  Hug Heart Eyes аз не съм я виждала  Thinking дали пък не е  нова  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 59
Здравейте, момичета!  Hug
Благодаря ви за пожеланията!  Heart Eyes
Гледам сериала на Джансу с висок рейтинг  Peace браво на екипа!  Hug
Аз още не съм го почнала, че са ми много сега сериалите  #Crazy но като се посъберат преведени епизоди при рускините, ще ги изгледам!  Peace
Снимката и аз не съм я виждала,  newsm78 но по-скорошна ще да е, като гледам бръчиците...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия