
Изгласувахте ли се вече...

А...сега за Майката...Зейнеп...

Отнова чудесна серия...и игра...вече и на другата майчица,изоставила детето си преди много години...защо ли...мисля си ,че е имала уважителна причина...поне това разбрах от желанието и да види дъщеря си...от държанието и към нея ...дори и след като разбра какво е направила...
И...като във всеки сериал и тук има "лоши"...какво ли кара едната "сестр" да се държи така зле и надменно със Зейнеп...за сметка на другата
Скоро не ми се беше случвало да гледам сериал и да нямам търпение да разбера какво ще се случи в следващата серия...същото се отнася и за Ичердето/Вътре/

Синеочко малко ме изнендва в трейовете...
...чия ли страна ще вземе... 



А...това дете ...е просто уникално....

https://vk.com/anne_dizi?z=video-38221602_456239045%2F77470b1456 … pl_wall_-38221602



Anne
Ще ги видим след час тази вечер какъв ейкшан ша спретнат 
, че може би знае нещо и иска Зейнеп да се ядоса и да се изпусне, но
Султанката ни може да е каприз за дрехите, с които я обличат във филма, е битон щом се отнася до изплюване на камачета
















