След секцио

  • 6 827
  • 20
# 15
Благодаря ви сърдечно Simple Smile Просто имам и предишни операции и затова зная, че някои неща се претупват в конкретпния момент;) Точно свещичките профенид вече подразбрах, че са удачни, както и Цикатридина спрей или Оксикорт Wink
Виж целия пост
# 16
Вече не помня,но май първите неща, които ми даваха за захранване бях чай, парче сирене, гадно кремче...Това след реанимацията, там само вода. Като се пие много вода, но по малко и начесто, след като отпусне упойката. Нищо не съм вземала за обезболяване, буквално усещането при мен беше, все едно нямам нервни окончания там. Пръскахме с Цикатридина за да няма инфекции. Първите седмици покрай грижите за детето не помня да съм яла нещо по-специално или да са ми казали какво да ям и какво не...
Виж целия пост
# 17
Едвам вървях аз,страшно ме болеше... Иначе на нас в началото ни даваха бульон и бисквити и след като започнаха газовете започнаха доста разнообразни неща да ни дават.
Виж целия пост
# 18
Мен като вървях ме болеше, но не самия разрез, а отвътре...Като ми казаха, че не съм на болкоуспокояващи се изненадах много- очаквах без болкоуспокояващи да боли повече. Поисках си болкоуспокояващо по-скоро за мое успокоение. И това беше.
Първия ден нищо не ми даваха за ядене, само съвсем малко вода позволяваха. После чай или леблебия със сухари или крекери.
Виж целия пост
# 19
Моят АГ каза така: "Искай си обезболяващите. Като ги взимаш, те боли много по-малко. Като те боли по-малко, ще се движиш много повече. А колкото повече се движиш, толкова по-бързо е възстановяването. Награди за мазохизъм никой не дава." Peace
Виж целия пост
# 20
Аз като бях в стаята,поисках допълнителни банки от болкоуспокояващото,свещичките не ми помагаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия