До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 146 095
  • 766
# 240
Офелия,  би ли споделила какво се случи и как подходи и реагира д-р Татарова ( ако може разбира  се). Първата ми бременност завърши с еклампсия и бяхме на косъм с бебето....
Виж целия пост
# 241
Офелия,  би ли споделила какво се случи и как подходи и реагира д-р Татарова ( ако може разбира  се). Първата ми бременност завърши с еклампсия и бяхме на косъм с бебето....
За щастие при мен нямаше нещо много драматично. освен че след седмия месец започнах да се чувствам зле, но мислех, че е нормално като за бременна. Татарова обаче забеляза прогресивно покачване на кръвното от началото и рязко качване на килограми и още същия ден искаше да ме приеме в патологична бременност за 5 дни. Аз отказах (имах панически ужас от болници) и отидох веднага на още 3 прегледа и фетални морфологии. Всички потвърдиха мнението на Татарова и в крайна сметка влязох в Девата за наблюдение 4-5 дни. Тогава след изследванията се потвърди и прееклампсията, изписаха ми един куп лекарства - допегит, магнезий, желязо за хемоглобина и не помня още какво... Беше ми много зле до края на бременността, отоци, сърцебиене, замайване, беше ме страх да остана сама вкъщи и добре че имах възможност да ходя навсякъде с мъжа ми, дори и на работа. Следеше бебето една идея по-подробно от преди, да не би да изостава, следеше и мен доста по-внимателно. Остави ме да избера как искам да родя, всъщност ми каза, че ако държа на нормално раждане няма да ме  спре, но по-безопасно за бебето е секцио. Аз пък исках възможно най-рано да се свърши и насрочихме първата възможна дата - две седмици преди термин. Всичко мина като по вода и нямаше повече драми, след раждането бях като преродена направо, нямаше и помен от предишните ми симптоми. И така, всичко завърши идеално, трудното беше преди раждането.  Simple Smile
А ти преди при кого си се следяла?
Виж целия пост
# 242
Аз се следях при д-р Дорийска, но пилучих еклампсията в болницата, докато лежах болна от грип в началото на 8 месец, но при мен беше доста сложно и имах много усложнения след раждането вкл.и тромбофлибит.....
Виж целия пост
# 243
Здравейте, момичета!

Проследявам 2ра бременност при В. Димитров в 23 г.с. съм и пред мен предстои изборът къде и при кой да родя. Толкова четох, че съвсем се обърках ... Засега мисля да раждам нормално, стига всичко да е наред ...
Правих фетална морфология при Калчева, но не съм доволна, претупа ме буквално за 5 мин. Та и там сякаш ми трябва насока ... Чета за Жени Панайотова, ама тя май не идва вече в Девата .. за Троянчев мнения?

Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 244
Здравейте, момичета!

Проследявам 2ра бременност при В. Димитров в 23 г.с. съм и пред мен предстои изборът къде и при кой да родя. Толкова четох, че съвсем се обърках ... Засега мисля да раждам нормално, стига всичко да е наред ...
Правих фетална морфология при Калчева, но не съм доволна, претупа ме буквално за 5 мин. Та и там сякаш ми трябва насока ... Чета за Жени Панайотова, ама тя май не идва вече в Девата .. за Троянчев мнения?

Благодаря!  bouquet
Ами ти изброи все лекари, които не израждат или не са от Бургас Confused
Ако искаш да раждаш в Девата - там за всички лекари има доста добри отзиви с изключение на Драгнева. Може да си избереш някой, да отидеш на консултация и да прецениш дали ти е допаднал лекаря. За Окръжна хвалят много Кироваков.
Виж целия пост
# 245
Аз съм доволна от Троянчев.На ФМ казва всичко,което вижда.Струва 80лв дава диск и снимки.Изражда и в Девата,мисля че струваше 500лв,а в Пловдив 1000лв.  Simple Smile
Виж целия пост
# 246
За Троянчев,колко време предварително е необходимо да се запише час?Къде преглежда в Бургас?
Виж целия пост
# 247
miss july, даааа, за феталната морфология споделих, затова. Simple Smile
Девата не искам, не мога да обясня със сигурност предубежденията си, но са големи. Обмислям за Бургас мед и Окръжна ... и както следва Гамишев или Кироваков .. Като нямам никакви лични наблюдения, ориентацията ми е на база прочетени мнения и препоръки на приятелки.

te4ke, аз сега ще го пробвам Троянчев .. да видим както ще излезе и ще споделя. Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Ами звънни доста по-рано,наплива от бременелки е огромен.Аз звъннах 3 седмици преди датата,която той ми беше казал за втората ФМ и едвам ме вмести.Отделно си почаках още 40мин пред кабинета му.   Crazy
Виж целия пост
# 249
Ами звънни доста по-рано,наплива от бременелки е огромен.Аз звъннах 3 седмици преди датата,която той ми беше казал за втората ФМ и едвам ме вмести.Отделно си почаках още 40мин пред кабинета му.   Crazy
А къде преглежда?Може ли телефон за контакт с него?
Виж целия пост
# 250
Ами звънни доста по-рано,наплива от бременелки е огромен.Аз звъннах 3 седмици преди датата,която той ми беше казал за втората ФМ и едвам ме вмести.Отделно си почаках още 40мин пред кабинета му.   Crazy
А къде преглежда?Може ли телефон за контакт с него? И в кои дни е в Бургас?
Виж целия пост
# 251
На "Оборище" 68 преглежда всеки петък,събота и неделя,а телефоните са 0888997474 и 0898474719.
Виж целия пост
# 252
На "Оборище" 68 преглежда всеки петък,събота и неделя,а телефоните са 0888997474 и 0898474719.
Благодаря!
Виж целия пост
# 253
Споделям ви статия, на която попаднах днес
http://www.desant.net/show-news/38455
Виж целия пост
# 254
Споделям ви статия, на която попаднах днес
http://www.desant.net/show-news/38455
Видях го и аз, полезно е  Peace
Само не разбрах ако нямаш анемия, но пак имаш проблеми с желязо и др неща можеш ли да се възползваш или не?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия