Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 30
И от мен МРЪН, няма ме в Биодерма, Куинс, Фантастико, Троя, Престиж и т.н. Дано скоро счупя каръка Praynig
Виж целия пост
# 31
Късмет в новата темичка Hug
От никъде нищо. Мрън Tired
Виж целия пост
# 32
Голямо мрън за милка 70 кода и нищо .. ще направя последен опит Sad
Виж целия пост
# 33
Голямо мрън за милка 70 кода и нищо .. ще направя последен опит Sad

 Joy Аз щях да си купя лаптоп , е нямаше да пише Милка на него ама щеше да стане по-бързо отколкото да се мъча със шоколади #Crazy
Виж целия пост
# 34
Чакам барбарон от Теди дано скоро да го доставят (имам питане за Плевен в магазин лайф в девети квартал имаше кутия на куинс за барбарон дали изтеглиха печелившите че нито един служител не знаеше кога ще се тегли)
Виж целия пост
# 35
Толкова теми се изписаха и аха да се запиша и все от никъде нищо Sad
Вече си мисля да не би да ме очаква нещо голямо  newsm78 newsm78
А от Биодерма 1000 ли трябваше да са печелившите? Дали защото гледам от телефон, излизат ми много малко спечелили.
Късмет и много награди в новата тема!
Виж целия пост
# 36
Преди бяха 1000 - на другата им игра; този път са 100.
Виж целия пост
# 37
И аз от никъде нищо. И мрън даже не помага. Няма я тръпката вече.
Виж целия пост
# 38
Блягодаря за темата и късмет на всички.И при мен е голяма суша,от никъде нищо.В няколко теми вече се записвам с едно голямо мрънкане и без резултат.
Виж целия пост
# 39
Да се похваля с две награди от Мюсли! Simple Smile  Crazy
Бисквити и кана, спечелих ги с два кода регистрирани през няколко минути.  Party
Виж целия пост
# 40
15 кода на Хипер и нищо  Crossing Arms
Виж целия пост
# 41
Записвам се в новата тема с награда от играта на пАМПЕРС ВЪВ ФОРУМА.

Лаленце, благодаря! Hug

Вчера ми се обадиха за чашите на Нескафе. Имам СМС от Спиди, че утре ще ми насят нещо, предполагам, че са те. Peace
Виж целия пост
# 42
Записвам се в новата тема с награда от играта на пАМПЕРС ВЪВ ФОРУМА.

Лаленце, благодаря! Hug

Вчера ми се обадиха за чашите на Нескафе. Имам СМС от Спиди, че утре ще ми насят нещо, предполагам, че са те. Peace

Чашите на нескафе ше пристигат с тип топ. Спидито носят мечки Харибо, ако си метнала опаковки и си забравила..
Виж целия пост
# 43
Преди бяха 1000 - на другата им игра; този път са 100.

Ясно, аз съм се объркала значи. Благодаря, дано пуснат нещо интересно скоро и по-лесно да се падат награди, че и на мен ми доскучава вече. Даже смятам да си взема за утеха билет за НЛ Simple Smile
Виж целия пост
# 44
Какви са тези ваучери на Шел  newsm78 newsm78

http://www.shell.bg/products-services/on-the-road/promotions/giv … ps-equipment.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия