Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 40 109
  • 761
# 300
Щастлива, съжалявам да прочета поста ти,мила!
Дано все пак чхг е добро утро, пиши да споделиш с нас и да се развие добре. Ако беше извънматочна нямаше да се види "подобие на сакче" в матката. Силно вярвам, че просто още е рано и че ще се развие както трябва.
Силно стискам палчета да расте чхг и да се случат нещата! Не губи вяра!
Много ти благодаря за добрите пожелания, молете се момичета за мен...
А как по принцип се установява извънматочната бременност, не че искам да знам, не че искам да го преживея, просто едва ли не търся успокоение за душата си...много ще съм благодарна, ако се включи момичето с псевдоним Чъки, което вече е минало по този път, ако все пак иска да сподели...
Виж целия пост
# 301
Еее най-после! Много съм щастлива за тази тема, тайничко проверявах, ама уви нямаше, Ноооо сега - нека се запиша и аз при августовските мами 2017. Не бързам много с радостите, защото на първия ми преглед тази седмица доктора не успя да види дали сакчето е пълно, ноо другата седмица ме извика пак и ми каза, че ще ми изпише витамини, което ме навява на мисълта, че е видял нещо. Аз си знам, че е там, усещам си го. На 21 години съм. Първа бременност. Малко ни изненада, ама пък то хубавите работи не ги планираш  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 302
Здравейте и от мен. Напоследък не пиша, но то и нямам много време.
Чъки, много съжалявам. Поне сте го хванали навреме. Hug

Пепитка, това коети чета за шефа ти е нелепо, просто нелепо. Ако имаш възможност да си плащаш осигуровки към някаква фирма не се замисляй. Варицелата, а и всякакви други шарки са изключително опасни за една бременност. Само един изрод (без извинение) може да се изкаже по подобен начин. И това е учител, защото директор е длъжност, по професия е учител. Жалко, че има такива човекчета. Няма много какво да се направи за съжаление, т.к. си на срочен договор и нямаш никаква закрила от трудовия инспекторат. Оглеждай се за познати с фирма,където да си внасяш осигуровките още от сега и се махай.

Русалке, не се притеснявай изоставане с до 2 седмици е в рамките на нормалното. Може би наистина си била с по-късна О. Както ти, така и Коммала.
Щастлива, ИМБ се остановява със следене на хормона на бременността и вагинална ехография. Ако хормонът на бременността нараства, но не се удвоява за 48 часа значи навярно става дума за това. Понякога се случва да има две оплодени яйцеклетки, тогава едната остава в тръбата, а другата слиза в матката. Тогава се хваща по нивата на ЧХГ и понякога слезлият долу плоден сак е деформиран. Може би това е имал предвид лекаря и неговите съмнения са свързани с това. Обаче някак си усещам, че при теб нещата не да такива. Все още имам надежди за теб. Не се отчайвай и на твоята улица ще изгрее слънце. Ако не този път следващия. Не се отказвай. Познавам жени с 7-8 аборта, които са постигнали мечтата си. Чудеса се случват всеки ден, не бива да спираме да вярваме в тях. Прегръщам те силно и ти пращам положителна енергия  Hug
Виж целия пост
# 303
Щастлива, ИМБ се остановява със следене на хормона на бременността и вагинална ехография. Ако хормонът на бременността нараства, но не се удвоява за 48 часа значи навярно става дума за това. Понякога се случва да има две оплодени яйцеклетки, тогава едната остава в тръбата, а другата слиза в матката. Тогава се хваща по нивата на ЧХГ и понякога слезлият долу плоден сак е деформиран. Може би това е имал предвид лекаря и неговите съмнения са свързани с това. Обаче някак си усещам, че при теб нещата не да такива. Все още имам надежди за теб. Не се отчайвай и на твоята улица ще изгрее слънце. Ако не този път следващия. Не се отказвай. Познавам жени с 7-8 аборта, които са постигнали мечтата си. Чудеса се случват всеки ден, не бива да спираме да вярваме в тях. Прегръщам те силно и ти пращам положителна енергия  Hug
Прегръщам те , благодаря че те има!
Не знам , но трудно се прибрах от работа, първо съвсем леко се появи неразположение сякаш да ми стане лошо, но за малко, главата иска да ме боли, псле по път за в къщи доста трудно изминах последните две улици, защото започна да ми се вие свят и да имам чувството че ще падна, влязох в нас бързо си направих половин чаша айрян и сега съм в леглото и чакам да отмине...
Аз правих ЧХГ предната седмица в четвъртък в петък взех резултата, който беше със стойности 1974, днес понеделник (изминали три дни от тогава) утре ще получа резултата какви ли стойности трябва да има, за да ми се даде надежда за чудо!?
Ах...., Чъки нека новата година ти донесе най-желаният подарък ...
Виж целия пост
# 304
Здравейте бъдещи мамчета.
Щаслива бъди спокойна и се зареди с положителна енергия. Надявам се че всичко ще е наред.
Чъки съжалявам за това, което преживяваш.Бъди силна и скоро пак в отчетните до ревящия финал.
Момичета аз не издържах и ходих на доктор днес.В 6 седмица и 4 дни се видя ембриончето със сърдечна дейност.Всичко върви нормално за момента.Олекна ми малко.
Чакам ви всички с малки туптящи сърчица.
Прегръдки
Виж целия пост
# 305
Браво, Емси! Така се радвам.
Всичко ще бъде наред!
Виж целия пост
# 306
Щастлива, много съжалявам за неразположенията ти. Но пък може да са надежда за нещо много хубаво.
По мои изчисления трябва да е между 5900 - 7900. Трябва за този период или да се е отоил или очетворил.

 3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
• 4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml
• 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml
• 6 седмици от ПРМ: 1 080 – 56 500 mIU/ml
• 7 - 8 седмици от ПРМ: 7 650 – 229 000 mIU/m
Това са ориентировъчни стойности за размерите на ЧХГ през различните начални седмици. Т.к. при теб имаме съмнения за късна О ще гледаме една седмица назад, т.к. се видя по-късно сакчето.
Стискам силни палци и ще чакам да пишеш за резултатите от теста.
Виж целия пост
# 307
Много, много благодаря! 🍀😘🍀BaDBluEeYes🍀
Спокойна нощ момичета 😘
Виж целия пост
# 308
Ео, дами! Аз още съм тук  Crazy Днес замалко се изкуших като минавах покрай една аптека да си взема тест за бременност. Ето такъв диалог проведох с аптекарката:
- Добър ден, имате ли тестове за бременност?
- Да, 9 евро и нещо, заповядайте.
- Няма ли нещо по-евтинко?
(усмивка) - Ами този е на 7 и нещо.
- Мхм, а фолиева имате ли?
- Не в момента.
- Благодаря, довиждане.
И така си излязох и нищо не си взех, голяма съм скръндза. Абе за 7 и нещо ще си взема цяло кило пилешко, айде сега, за едно напикаване на някаква хартийка... Simple Smile Дала съм си срок петък и звъня на гинеколог. Хайде, аз отивам да гледам сериал, приспах домочадието навреме, кой като мен! Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Кураж и от мен Щастлива аз също имам усещането че всичко ще ти е ок. Опитай се доколкото се може да си спокойна. По Коледа стават чудеса така че не  губи вяра. Стискам палци утре резултата да е добър
Виж целия пост
# 310
Момичета, може ли извънматочна бременност да се хване с нормален ехограф в 6та седмица точно? Не съм сигурна, че тук правят вагинален, а имам час тозно на 6та седмица когато правя.  newsm78
Ох Щастлива, стискам ти палци, мила...и мен много ме е страх от извънматочната.  Cry
При мен днес не ми беше много добър ден. Оказа се, че май няма да ми дадат документи на база, че съм бременна и не знам какво ще правим. Мислехме да правим сватба март месец и си купих рокля, но после като разбрахме решихме, че нито роклята ще ми стане, нито ще имаме средства и за сватба и за бебе и решихме да отложим, но май ще се наложи да подпишем и дано ми дадат този номер най-после, че без него трябва да си плащам всичко, а до колкото разбрах само раждането е 10000 лв. И така малко стресово беше днес...Иначе тези пробождания продължават, но четах, че били нормални и показвали, че матката се разширявала. Дано всичко е наред и да няма повече лоши новини в групата.  Praynig
Виж целия пост
# 311
Щастлива, много съжалявам за неразположенията ти. Но пък може да са надежда за нещо много хубаво.
По мои изчисления трябва да е между 5900 - 7900. Трябва за този период или да се е отоил или очетворил.

 3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
• 4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml
• 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml
• 6 седмици от ПРМ: 1 080 – 56 500 mIU/ml
• 7 - 8 седмици от ПРМ: 7 650 – 229 000 mIU/m
Това са ориентировъчни стойности за размерите на ЧХГ през различните начални седмици. Т.к. при теб имаме съмнения за късна О ще гледаме една седмица назад, т.к. се видя по-късно сакчето.
Стискам силни палци и ще чакам да пишеш за резултатите от теста.
Сега се обадих до лабораторията да ми продиктуват резултата и ми казаха 4306 но до къто не го видя с очите си...
Виж целия пост
# 312
Звучи добре ЧХГто, Щастлива!
Виж целия пост
# 313
Щастлива, много съжалявам за неразположенията ти. Но пък може да са надежда за нещо много хубаво.
По мои изчисления трябва да е между 5900 - 7900. Трябва за този период или да се е отоил или очетворил.

 3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
• 4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml
• 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml
• 6 седмици от ПРМ: 1 080 – 56 500 mIU/ml
• 7 - 8 седмици от ПРМ: 7 650 – 229 000 mIU/m
Това са ориентировъчни стойности за размерите на ЧХГ през различните начални седмици. Т.к. при теб имаме съмнения за късна О ще гледаме една седмица назад, т.к. се видя по-късно сакчето.
Стискам силни палци и ще чакам да пишеш за резултатите от теста.
Сега се обадих до лабораторията да ми продиктуват резултата и ми казаха 4306 но до къто не го видя с очите си...

Щастлива ти коя седмица си?
Виж целия пост
# 314
В момента онлайн календара, който си водя ми изписва 6г.с и 3 дни, но дефакто чак сега видяхме сак в 5г.с и 2дни бях на преглед нищо не се видя с вагиналния..
Оффф ще се побъркам:(
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия