Красиво мъжко лице

  • 382 129
  • 4 974
# 4 410
Като стана дума за усмивки от старите ленти, ето още една: Робърт Редфорд.



Виж целия пост
# 4 411
Еми не съм от поколението на Ален Делон, ама пак за мен е несравним по красота.
Виж целия пост
# 4 412
Шеф Ангелов.
Май не е споменаван в темата. Само аз ли го харесвам Laughing
Скрит текст:
Виж целия пост
# 4 413
Шеф Ангелов.
Май не е споменаван в темата. Само аз ли го харесвам Laughing
Скрит текст:
Добре изглежда, но като се сетя как крещи по участниците и ги хока... Сори, не понасям истерични мъже.
Виж целия пост
# 4 414
това е шоу, прави каквото му кажат. Симпатяга е Ангелов.
Виж целия пост
# 4 415
Всичките мастър шефове ми харесват!
И Михалчев,и Токев ,и Ангелов ....
Виж целия пост
# 4 416
това е шоу, прави каквото му кажат. Симпатяга е Ангелов.

Точно това щях да кажа.

Джо Бастианич в американския "Мастър шеф" първите сезони само крещеше и хвърляше чинии, а последните сезони изведнъж стана най- миличкия. Grinning
Виж целия пост
# 4 417
Blue HeartЗа мен си остават най-красивите мъжки лица на младият Wentworth Miller
Скрит текст:

И Janson Ackles Blue Heart
Скрит текст:

Виж целия пост
# 4 418
Luke Rockhold, MMA боец

Виж целия пост
# 4 419

Thomas Beaudoin
Виж целия пост
# 4 420
Thomas Beaudoin
Не искам да ви отегчавам с него, но е толкова секси...
Виж целия пост
# 4 421
Мори, вокалист на японската група Dead end.

Виж целия пост
# 4 422


Случайна среща между фотограф и сърфист е довела до този кадър и още няколко други.
Виж целия пост
# 4 423




Не харесвам синеоки мъже, но този го намирам за красив като общо излъчване.
Дейвид Джеймс Ганди е английски мъжки моден модел, който започва кариерата си, след като печели телевизионен конкурс за търсене на модели. В продължение на няколко години Ганди беше водещ мъжки модел на италианските дизайнери Dolce & Gabbana.
Виж целия пост
# 4 424
Мори, вокалист на японската група Dead end.



Много впечатляващи снимки! Въздействат ми на подсъзнателно ниво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия