Снежец тихичко вали,вали , АПРИЛче в коремчето ни спи - Тема 9

  • 51 391
  • 741
# 465
Весела Коледа, момичета!
Аз намалям сладкото, че снощи не спря да дивее дребното. От къде толкова енергия бре....

Моят снощи такова двойно салто направи, че чак ме стресна. Все едно се опита да се изправи на крака в корема ми, докато аз бях легнала и тъкмо заспивах  Grinning Направо ми измести целия корем.
Дано това не е показателно какви бебета ще са после, че ще се гръмна.
Виж целия пост
# 466
Весела Коледа момичета! И вие и семействата ви бъдете здрави и щастливи! Дано да сте получили хубави подаръци, а аз мисля, че най-прекрасните ни чакат през април!
Виж целия пост
# 467
Честито Рождество Христово!!! Да сте живи и здрави, много късмет и сбъдване на мечтите на вас и семействата ви!!!   Hug
Виж целия пост
# 468
Момичета, който е вярващ да се помоли за мое здраве, а който не - просто да пийне едно сокче довечера за мен, защото вече започвам сериозно да се притеснявам за себе си ooooh! То пък бива сакатлък...На връх Коледа, търчах до Пирогов, където ми сложиха три шева, защото съм тъпа като патица и се заколих ПАК!!! Този път бедрото - счупих една стъклена кана и я подпрях с крака си ooooh! Няма такава малоумщина!!! Сложиха ми и ваксина против тетанус, уж нямало проблем за бременността, дано да е така Praynig Сега не мога да се къпя като хората 12 дни, докато ми свалят конците Shocked
Виж целия пост
# 469
Весела Коледа, Мамчета Simple Smile Бъдете живи и здрави, много щастливи, обичани и ценени. Всички покрай вас да са живи и здрави и да ви радват.
Виж целия пост
# 470
Момичета, който е вярващ да се помоли за мое здраве, а който не - просто да пийне едно сокче довечера за мен, защото вече започвам сериозно да се притеснявам за себе си ooooh! То пък бива сакатлък...На връх Коледа, търчах до Пирогов, където ми сложиха три шева, защото съм тъпа като патица и се заколих ПАК!!! Този път бедрото - счупих една стъклена кана и я подпрях с крака си ooooh! Няма такава малоумщина!!! Сложиха ми и ваксина против тетанус, уж нямало проблем за бременността, дано да е така Praynig Сега не мога да се къпя като хората 12 дни, докато ми свалят конците Shocked
А, така. . . .Бързо да се оправяш, дано да не си си развалила празника тотално с контузията Sad
А за къпанет=то - ще облепяш със скреч фолио Wink
Бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 471
Момичета, който е вярващ да се помоли за мое здраве, а който не - просто да пийне едно сокче довечера за мен, защото вече започвам сериозно да се притеснявам за себе си ooooh! То пък бива сакатлък...На връх Коледа, търчах до Пирогов, където ми сложиха три шева, защото съм тъпа като патица и се заколих ПАК!!! Този път бедрото - счупих една стъклена кана и я подпрях с крака си ooooh! Няма такава малоумщина!!! Сложиха ми и ваксина против тетанус, уж нямало проблем за бременността, дано да е така Praynig Сега не мога да се къпя като хората 12 дни, докато ми свалят конците Shocked
Кво направи, бе жена  Hug
Хайде да се оправяш бързо и стой по-далече от остри предмети, моля те.
Виж целия пост
# 472
Весела Коледа, момичета!
Аз намалям сладкото, че снощи не спря да дивее дребното. От къде толкова енергия бре....

Моят снощи такова двойно салто направи, че чак ме стресна. Все едно се опита да се изправи на крака в корема ми, докато аз бях легнала и тъкмо заспивах  Grinning Направо ми измести целия корем.
Дано това не е показателно какви бебета ще са после, че ще се гръмна.

Честита Коледа и от мен. Бъдете здрави, усмихнати, спокойни и щастливи. Нека хармония и благоденствие има в домовете на всички ни Simple Smile

Опасявам се че е много показателно ........ Поне що се касае до моя опит. Моя син ми местеше корема.постоянно.....то не бяха удари, ритници, предно и задно салто и всичко за което се сещате - и сега е същия...дай му топка, колело, уейвборд, скейтборд, сноуборд, катерене, абе всякаква форма на движение и равносметката е 5 пъти в гипс (3 пъти ръце и 2 пъти крка.......+ доста посещения на спешното, но слава Богу се разминавахме само с изкълчено или навяхнато).......така че незнам какво да кажа Simple Smile
Виж целия пост
# 473
Belinda  бързо да се оправяш.
Ако имаш възможност намери от някъде един изцяло пластмасов стол с облегалка и го сложи в банята така че като седнеш на него да можеш да си вдигнеш срязания крак върху капака на тоалетната чиния.  Така ще можеш да къпеш поне торса и другия крак, но при всички случаи ще ти трябва 1 помощник и подвижен душ. Аз така къпех сина ми като беше с гипс. За по-сигурно наистина можеш да сложиш стреч фолио върху крака и една кърпа отгоре.
Виж целия пост
# 474
Весела Коледана всички!
Белинда, това е ужасно!:-( Не можеше ли без ваксина?Sad Хайде, Нова година, нов късмет😀
Виж целия пост
# 475
Сигурно можеше, но ме увериха, че е по-добре при такава дълбока рана и че е безопасно за бебето. В нета също четох - разни лекари пишат, че тази ваксина, понеже била с умъртвени гадини, била безопасна при бременност. Само живи ваксини не се поставяли на бременни. Защо, ти да не би да знаеш нещо друго Shocked

Викси, нямам помощник, нали мъжа ми го няма Sad Ще потърся от тези следоперативните лепенки, дето могат да се мокрят и ще си сложа такава. А дотогава, ще се позамивам оттук-оттам Laughing Мамите със секцио - имаше такива лепенки, нали?
Виж целия пост
# 476
Не, не съм чувала нищо за тази ваксина,но аз съм много против ваксините, че моя племенник беше пострадал след ваксина:-(Всичко ще е наред, няма страшно 😀
Виж целия пост
# 477
Белинда, бързо да се оправяш. За ваксината не го мисли, щом са преценили и са ти сложили, явно е предвидено, че няма риск за теб или бебо. По-гадното е изживяването, тичането по спешност и болката и дискомфорта. Сега, макар и без помощник, вземи да си починеш хубаво и да си се поглезиш малко.
Виж целия пост
# 478
belinda, ужас, радвам се, че всичко е наред все пак! За ваксината не го мисли. Има водоустойчиви лепенки за след операции във всякакви размери, потърси в голяма аптека. И по-кротко Simple Smile
Ох и моя бебак ми разказва играта. Такова ритане и блъскане е, че направо от сега се плаша от 9 месец. Но то и първия беше така, при все предните плаценти, които уж намаляват усещането. След като се роди беше кошмарно ревливо бебе, но сега е относително кротък. Не знам колко е показателно.
Честито Рождество и весели празници, милички ☺ Бъдете много здрави и се обичайте!
Виж целия пост
# 479
По-гадното е изживяването, тичането по спешност и болката и дискомфорта.

Честно да си кажа, идеше ми да ги разцелувам хората в Пирогов. Цялата галимация приключи за няма и час, и си бях при децата. Бяха мили, бързи и компетентни. Да са живи и здрави, че работят и на празника, и ни спасяват от сакатлъци! Аз затова, когато ей така, мъжът ми го няма по празниците, вече не страдам - просто има професии, които ако не работят по празници, всички други ще страдаме. Та, благодаря им и на тях, и на момчетата с такситата, които ме транспортираха, и на всички, които работят по празници, за да ни е спокойно на нас - останалите Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия