Лидл 95 - Започва да става все по-коледно

  • 104 509
  • 764
# 240
Здравейте ,да питам преди няколко брошури си спомня че гледам пистолет за силикон.Тогава не обърнах внимание ,но сега ми потрябва.Някой идея дали има останал някъде и на каква цена беше ? Благодаря предварително!
В Лидл на Резбарска има останали бройки. Струва 20 лв. Комплектът включва и кутия, 3 патрона и две допълнителни дюзи.
Виж целия пост
# 241
Здравейте!Наскоро мернах резервни глави на ел.четките за зъби-някаква марка на Лидъл-стават  ли за четки на ОРАЛ Б?
Благодаря!
Имам лидълски глави, останали ми от една четка с батерии, която върнах пролетта. На децата четките за зъби са Oral B и главите не пасват. Ето, такива се техните четки
Скрит текст:
Виж целия пост
# 242
Някой търсеше уред за кисело мляко - в Люлин има около 10 бр. в кошовете с намаленията.
Виж целия пост
# 243
На колко са намалени, случ. да мернахте?
 
Виж целия пост
# 244
На колко са намалени, случ. да мернахте?
 

Нямаха червен етикет, явно там се намерили свободно място - 29 лв. бяха.
Виж целия пост
# 245
Здравейте,забелязали ли сте дали до зареждат от артикулите на промоция,при положение че са до изчерпване на количествата.От вчера има на промоция кафе Лаваца по три в пакет и в 17 часа вече нямаше в магазина.Като попитах дори не знаеха,че е свършило и като се потвърди това дори му махнаха етикета от рафта  Sad .Какви количества зареждат не знам.
Не ми се иска всеки ден да ходя да проверявам,а така се надявах да си взема,че в Кауфланд отдавна не са го намаляли.
Виж целия пост
# 246
Момичета, при коледните неща има ли изкуствен сняг?
Виж целия пост
# 247
Момичета, при коледните неща има ли изкуствен сняг?

Май не... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 248
Жалко, ще търся другаде.
Виж целия пост
# 249
Здравейте,забелязали ли сте дали до зареждат от артикулите на промоция,при положение че са до изчерпване на количествата.От вчера има на промоция кафе Лаваца по три в пакет и в 17 часа вече нямаше в магазина.Като попитах дори не знаеха,че е свършило и като се потвърди това дори му махнаха етикета от рафта  Sad .Какви количества зареждат не знам.
Не ми се иска всеки ден да ходя да проверявам,а така се надявах да си взема,че в Кауфланд отдавна не са го намаляли.
В Била гледах тези кафета - три броя опаковани с тиксо, но не погледнах цената.
Виж целия пост
# 250
Здравейте,забелязали ли сте дали до зареждат от артикулите на промоция,при положение че са до изчерпване на количествата.От вчера има на промоция кафе Лаваца по три в пакет и в 17 часа вече нямаше в магазина.Като попитах дори не знаеха,че е свършило и като се потвърди това дори му махнаха етикета от рафта  Sad .Какви количества зареждат не знам.
Не ми се иска всеки ден да ходя да проверявам,а така се надявах да си взема,че в Кауфланд отдавна не са го намаляли.
В Била гледах тези кафета - три броя опаковани с тиксо, но не погледнах цената.
Аз купих от Метро преди 3-4 дни - 10.79 бяха трите пакета.
Виж целия пост
# 251
И аз си купих Лаваца от МЕТРО. Добре, че ми се отдаде път натам, че иначе щях да си остана без любимото кафе, разчитайки на ЛИДЛ.
В МЕТРО обаче намалението беше само за почивните дни. Peace
Тази седмица от ЛИДЛ само месаците съм харесала и то не аз, ами ММ Mr. Green
Виж целия пост
# 252
Момичета, при коледните неща има ли изкуствен сняг?

Май не... Rolling Eyes

Аз мисля, че гледах. Но може и Фантастико да е било. Беше до касата.  
Виж целия пост
# 253
162 аз исках да върна едни детски панталонки без касова бележка лятото. Не ми ги взеха независимо, че са марка, която само от Лидъл може да се купи и е ясно, че са от там.
ММ хвърли бележката по невнимание и не можах да я изровя обратно.
Виж целия пост
# 254
Дали има пънозърнести макарони динозаври в Лидл? Или някъде другаде да сте срещали в западната част на София?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия