И аз да се запиша, от колко време не съм писала, домъчнява ми де, ама наистина нещо настроението ми го няма в последните дни...
Дафинов лист, имаш палчета от мен, дано всичко, което си намислила да е наред, но ще бъде де, какво пък и аз... ще чакаме да разказваш за Рим..

Димитрова, успех и от мен, макар че аз докато вляза то 11 стана, сигурно вече имаш поредната 6-тичка..

Дундиии, моляяяя ти се
... сега ще се принудя и аз да купя майонеза, този сладкиш го обожавам и скоро не съм правила, ред му е и му се пада, май вече 
Мъниче, пак си се уредила с практичен подарък.. От онзи ден се каня да те питам, онези звънчета, за какво ще ги ползваш, просто така от любопитство пита, стана ми интересно

Фло, гледахме го филма, хареса ни, сега си чакам "50 нюанса по-тъмно" с нетърпение.. още на премиерата мисля да отивам..

СГГ, аз докато се появя да ти стисна палци и ти си готова с взет изпит, в което не съм се съмнявала де..

По-назад гледам сте си говорили за бебешките дрешки, на ММ сестра му ми е казала че пази всичко от нейното синче, който вече е на година и половина, роди се Септември и сега са ми заръчали и аз така да съм била направила..
Аз съм при мама и тати, помагам тук, зеленце за зимата ще слагат в буркани и аз да помагам... след обяд тръгвам пак към Пловдив, майка ми още от сега пита кога пак ще дойда , трябвало по-скоро нищо че две седмици подред съм тук през Събота и Неделя хахах, опасна работа са майките, но като беше болна, много ми липсваше, имам навик вечер след работа, като се прибера и веднага и се обаждам да ги чуя какво правят и да си споделя нещо ако има от моя ден, а като беше болна, много ми липсваше, хващах телефона и ми се доплакваше, но слава Богу сега е доста по-добре и си е в къщи... е вярно тогава се чувах с татко, ама все пак, не е като мама...
Хайде отивам, че вече ме навикаха че пак съм на комп. и няма време, ей сега съм щяла да забързам за влака

Довечера пак ще намина, прегръщам ви, приятна Неделя... и за финал , един виц споделям
Манго заварва Айшето с любовник.
-КОЙ Е ТОЯ МА?
-Не видиш ли-електротехник.
-Че що е гол ма?
-Па такъв имали, такъв пратили.
-А що му стърчи ей това?
-Е , как що? Па човека работи под
НАПРЕЖЕНИЕ.
П.С. Докато се наканя и са ме изпреварили
Сега ще отлежават в крафт-шкафа, пък вие ще им дойде времето 

.
Всяки сутрин, по едно и също време се обаждах на наш'те. После още няколко пъти през деня, но сутрешното обаждане-задължително. Отиде си мама, но ми остана татко, та традицията се запази. Когато след 7 месеца и той си отиде, колко сутрини присядах до телефона, за да се обадя, но вече нямаше на кого
Започвах деня с рев
Тъй де, човека работи под напрежение 