Съпруги на военнослужещи - 21

  • 68 005
  • 750
# 450
Добро утро и от мен Hug
Взимам де що има сложено на масата и с кеф ще си хапна Whistling Довечера в залата обещавам да се потрудя повече Whistling Blush

Днес пак ще е дълъг и тегав ден... Работата май няма да стане Cry Все пак тая някаква надежда, ще видим на обяд дали има за какво newsm78

хубав, слънчев и усмихнат ден на всички ви Hug  bouquet
Виж целия пост
# 451
Пак чупим рекордите по студ в Пловдив. И мъглата сутрин е ледена.  cold

А приятелката ми в Париж ми изпрати снимка на цъфналите ѝ лютичета. Около цветчетата жужат пчелички. Красота.
Но пък ме успокои, че при нас при всички положения ще се стопли, а в Париж лятото никога не идва.  Laughing

Мис Ю и аз съм трудна за отвличане. Взимам си от всичко сладичко, ами няма да улеснявам похитителите я.
Те не че няма да ме върнат бързо-бързо.   Laughing

Лек ден за всички и дано скоро има добри новини в блокчето така, както всеки си го е пожелал.  Hug
Виж целия пост
# 452
Здравейте момичета.Честит празник на всички мъжки майки.Не съм писала отдавна,но честно нямам никакво време,а и на работа обхвата е ужасен.Ние сме добре,довечера ще се почерпим за здравето на момченцето ни.Сега ви оставям,че след малко ще си тръгвам,но ще ви поздравя с едно прекрасно стихотворение по случай деня на мъжката рожба.
На сина ми
Думите не могат да ми стигнат
да ти кажа, синко, колко те обичам...Как сълзите във очите ми напират,щом името ти скъпо аз изричам.Докато те милвам по косата руса,целувам нежната като на бебе кожа усещам в себе си тъга, покруса, че на времето спирачки не можах да сложа…И колко тъмно става в моята душа,когато ти се скарам, без да си виновен…Тогава червей издълбава сякаш съвестта,заслужено отхапвам плод отровен...Как не искам да пораснеш да те пусна,искам времето да върна, да отложа!Искам грешките си спрямо тебе да поправя,но,за жалост знам, това е невъзможно!Едничко нещо мога да направя само,а то е най-смирено прошка да измоля…
И ако ти за грешките ми майчини простиш –душата ми ще полети на воля!Ти си моето момче голямо -
сякаш просто отлетяха няколко години!Ти си ангелче в момчешко тяло -усещам полъх на крила, за другите невидим ...Дори, когато съм най-строга с тебе,дори, когато ти се струва, че те мразя -тогава, миличък, помни,от лошото опитвам се да те опазя!Обичам те, обичам те, обичам те аз миг след миг, минута след минута!Готова съм заради теб света да прекося –да бъда жадна, гладна, гола,необута...Аз имам толкова любов за теб в сърцето,че с нея мога да завия и Земята!Ще се опитвам всеки ден с усмивка на лицето да ти я давам, слънце, щото любовта е свята!В душата ми за тебе има място специално -там винаги ще бъдеш в безопасност!В живота на човек не може всичко да е идеално и в него ти ще срещнеш не една опасност...Но винаги, когато чувствата ти някой нарани
или когато без причина те обиди -
ела, дете, до моето сърце се приюти -сълзите твои нека то да види...А после нежна майчина сълза
душата детска нека пак да стопли
и пак да тръгнеш смело към света,
с усмивка и надежда, без тъга и вопли!
Автор: Даниела Ганчева

Виж целия пост
# 453
Привет,

Аз тази вечер се включвам с въпрос към Пловдивските дами...
Искам да си сменя адреса и Пловдивския да си впиша за постоянен, това доколкото разбрах мога да го направя в кметството в Тракия.. дали може някоя от вас да ми потвърди тази информация.. за да съм сигурна..моля  bowuu
Личната карта ми изтича през Март, тъкмо ще сменя адреса и там, но чух че може да подам документи тук в Районното в Тракия, но малко ме съмнява тази информация, дали и с това може да ми помогнете, или направо да си отивам на Волга да си чакам на сигурно километричните опашки...
Благодаря Ви предварително  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 454
Мис Ю, адресна регистрация се сменя в общината, но ако не си собственик на жилището, трябва да си със собственика. След като смениш регистрацията, имаш 1 месец за смяна на всички документи - лична карта, книжка и паспорт, ако имаш. Ако си с регистрация в Тракия, отиваш в пето районно. Във всяко районно има паспортна служба. Не вярвам в момента на Волга да има опашки. Пикът е през лятото.
Виж целия пост
# 455
Мис Ю, адресна регистрация се сменя в общината, но ако не си собственик на жилището, трябва да си със собственика. След като смениш регистрацията, имаш 1 месец за смяна на всички документи - лична карта, книжка и паспорт, ако имаш. Ако си с регистрация в Тракия, отиваш в пето районно. Във всяко районно има паспортна служба. Не вярвам в момента на Волга да има опашки. Пикът е през лятото.

Дундиии, изключително ти благодаряя, щом в Тракия в районното става, направо тук ще си отида.. мисля да вземам отпуска през Март, та ще свърша тези полезни работи, иначе за жилището знам, че трябва собственика с нот. акт.. така и ще направим, отново благодаря! Hug
Виж целия пост
# 456
Ехоу да не ме забравихте  newsm68
Ние пак сме на бабин дом (само дето бабата я няма),  ММ е в компенсация та ще посетим и свекитата другата седмица.
Четох но не запомних всичко, така че който има нужда от палчета, прегръдки, целувки  Peace Hug Heart Eyes
Днес ходих да видя бъдещата си снаха  Simple Smile Толкова е мъничкаааа и сладичкааа и мирише на бебе!  Много мило ми стана, забравила съм Ивайло кога е бил толкова мъничък. ММ да се стяга за второ  Wink
За военните незнам но мен днес ме зарадваха с увеличение на майчинството с цели!!  40лв!!!
Гледам сърмички, сладкотиики мммм.... Аз имам една философия моя си -  "Една сърма само като я погледнеш, трябва да запушва артерии!"  То за това и съм такова топченце де.  Но!  Вече съм на диета, дано да устоя на изкушенията.
Сега се мятам в леглото, че ще ставам в 5 за ПазарАТ!   Hug
Виж целия пост
# 457
Ей, денят ще си отиде, а аз не съм поздравила мъжките рожби в нашето военно блокче. Да са живи и здрави петлетата! Борбени и напети!


ЛЕЙДИ, не сме те забравили, но ни липсваш. Simple Smile Наминавай за по кафенце поне. food010

МИС Ю, освен адреса няма ли да сменяш и фамилията Wink Като ще е промяна, давай да е пълна промяна married

ДУНДИ, изправи ми се косата тази сутрин докато слушах по телевизията, колко е замърсен въздухът в Пловдив. То не че в София дишаме нещо по-различно, но поне за вашия град имах друго мнение. Как е моята приятелка?

Матрос ДЖУЛИ, нищо не казваш за преместване. Какво става? Как са малките паячета? Слушат ли баба?

МЪНИЧЕеее, много искам, това което очакваш да се случи. Та ние всички толкова много стискахме палци. Sad Никак не ми е приятно, когато отговорът не е ДА. Така кажи на тези от които зависи Wink

Сладурчета, хайде лека нощ. Ще си наглася алармата, да стана в зори, без да съм на тръстиката, без да имам някаква спешна работа, но за да съм солидарна с вас, ранобудници  hahaha Joy Mr. Green

ФЕЙщицееее, ще дойдеш ли да завиеш момичетата, или вече спиш? Добре, аз ще ги завия sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu sleepuu



Виж целия пост
# 458
Добро утроооо,и мен ме зарадваха с увеличение newsm44

Хайде по едно кафенце за събуждане
Виж целия пост
# 459
Добро утроо!
Димитрова, благодарим за кафенцето.. :*
Фло, и аз бях намислила да сменям всичко, като изтече картата, ноо.. този път ще е адреса само.. фамилията ще е по-нататък, може да го измисля така че първо шаферче да има, после другото хихи, живот и здраве де, ще видим, да не правя много планове така, че току виж нещо се обърка.. :*
Хайде хубав ден на всички, отивам и аз да поработя, че шефа от снощи ми е дал задачи неотложни били.. Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Момичета, строят мина, ММ се сдоби с нови пагони.
Да почерпя макар и виртуално.



Нови пагони, ама за парадна униформа. Сега ще търсим пагони за камуфлаж.  Laughing Иначе може и звездички да намерим и да ги боядисаме. Поне на работата ми боя бол - звездички боядисваме всякакви.
Вече е на най-високата стълбичка, защото не е офицер. Ама то е така, като е изкарал само сержантското и после е скочил в танка в Симеоновград. Преди 27+ години.

dimitrova8002, кафе не отказвам. Да ви е честито увеличението с  Lady_, направо се чудя как ще ги харчите тези много пари. Ама това е друга тема.
И дай Боже, увеличение на всички през тази година.

I miss you, по въпроса за шафера, ако ТМ се опъва, казвай, да го стегне малко шефското тяло.  Simple Smile Че някой път и такива въпроси обсъждат.  Laughing Ама няма да споделям какви акъли си дават един на друг, че то срамота.  Embarassed

Лек ден на всички.  Hug
Виж целия пост
# 461
Дундиии,честито повишение на ТМ bouquet
Виж целия пост
# 462
Дунди, честито повишение първо и освен да ги постегне тез момци там, че да не се отпускат много.. хаха, мале ако ме чуе ММ какви неща казвам Grinning
Колкото до шафера, абе не се опъва (за сега) хах, ако видя зор, ще прибегнем до шефски мерки.. иначе относно разговорите там.. чувала съм Grinning понякога не знам какво да изкоментирам и само цъкам възмутително Grinning, опасни са Grinning
Виж целия пост
# 463
Я да ви нагледам какви ги вършите в петък по обед Simple Smile

Както винаги, ранобудната Димитрова ни е сервирала кафе Simple Smile как сте миличка? Кога пак ще стискаме палчета?

МИС Ю, знай, че каквото иска една жена и Господ го иска. Значи ще стане Wink. Дали първо шаферчето ще спретнете, или първо купона, вие ще си решите. За нас все ще е веселба и ще ти се радваме newsm68. Кажи на твоето момче, че надписвам сватбени чаши безплатно. Към това важи и оферта за почистване на зъбен камък и за излъскване на усмивките пак безплатно. Ееее, струва си човек да побърза Wink

ДУНДИиии, я каква трапеза си сложила. Поздрави твоето момче за новите пагони! Спомням си, как при всяко производство правехме купони, наздравици, а новопроизведените пиеха от чаши, на дъното на които слагаха толкова звезди, колкото на пагона. Колко хубаво беше! Няма да се върне това хубавото, но важното е, че сме го преживяли, че сме го запазили като спомен...

Днес пак ме пишете в отбора на ранобудните. Брей, засрамих ли се от Шехина, та започнах по-рано да ставам? Изпратих гаджето на работа и се развихрих в кухнята. Направих едно телешко варено за него, изпържих пилешки дробчета с лук за мен. От един руски сайт намерих рецепти за разни видове блини ( палачинки) по-скоро на катмите ми приличат, защото в сместа слагат мая. Мисля да опитам да направя и ако станат сполучливи, тогава ще ви ги кажа. Колебая се м/у блини с ябълково пюре, или блини с настъргани картофи. Общо взето съм голяма консерва и много, много не обичам експериментите.  Предстои обаче да се събираме у дома с бабите, и темата ще бъде Палачинкови фантазии, та да ги изненадам с нещо непознато. Сещам се, че веднаж гаджето ми подмята: Как можеш да си толкова консервативна? Отговорих му: Радвай се, че съм такава. Ако бях от либералите щеше да береш ядове Mr. Green Никога след това не ме обвини в консерватизъм Joy

Отивам да подхващам плетката. След като изплетох и разплетох една цяла предница, сега вече гръб и предница са готови, започвам ръкавите. Ще го бъде, къде ще иде Simple Smile

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, браво на доброто ти момче! Поздравления. Щом е стигнал до държавни изпити, смятай, че е завършил. Много се радвам за него. За теб-също! Hug

И не се узорвайте много, че работа ще има и след 100 години, но ние няма да я работим, други ще са!

Виж целия пост
# 464
Я да ви нагледам какви ги вършите в петък по обед Simple Smile

Както винаги, ранобудната Димитрова ни е сервирала кафе Simple Smile как сте миличка? Кога пак ще стискаме палчета?

МИС Ю, знай, че каквото иска една жена и Господ го иска. Значи ще стане Wink. Дали първо шаферчето ще спретнете, или първо купона, вие ще си решите. За нас все ще е веселба и ще ти се радваме newsm68. Кажи на твоето момче, че надписвам сватбени чаши безплатно. Към това важи и оферта за почистване на зъбен камък и за излъскване на усмивките пак безплатно. Ееее, струва си човек да побърза Wink

ДУНДИиии, я каква трапеза си сложила. Поздрави твоето момче за новите пагони! Спомням си, как при всяко производство правехме купони, наздравици, а новопроизведените пиеха от чаши, на дъното на които слагаха толкова звезди, колкото на пагона. Колко хубаво беше! Няма да се върне това хубавото, но важното е, че сме го преживяли, че сме го запазили като спомен...

Днес пак ме пишете в отбора на ранобудните. Брей, засрамих ли се от Шехина, та започнах по-рано да ставам? Изпратих гаджето на работа и се развихрих в кухнята. Направих едно телешко варено за него, изпържих пилешки дробчета с лук за мен. От един руски сайт намерих рецепти за разни видове блини ( палачинки) по-скоро на катмите ми приличат, защото в сместа слагат мая. Мисля да опитам да направя и ако станат сполучливи, тогава ще ви ги кажа. Колебая се м/у блини с ябълково пюре, или блини с настъргани картофи. Общо взето съм голяма консерва и много, много не обичам експериментите.  Предстои обаче да се събираме у дома с бабите, и темата ще бъде Палачинкови фантазии, та да ги изненадам с нещо непознато. Сещам се, че веднаж гаджето ми подмята: Как можеш да си толкова консервативна? Отговорих му: Радвай се, че съм такава. Ако бях от либералите щеше да береш ядове Mr. Green Никога след това не ме обвини в консерватизъм Joy

Отивам да подхващам плетката. След като изплетох и разплетох една цяла предница, сега вече гръб и предница са готови, започвам ръкавите. Ще го бъде, къде ще иде Simple Smile

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, браво на доброто ти момче! Поздравления. Щом е стигнал до държавни изпити, смятай, че е завършил. Много се радвам за него. За теб-също! Hug

И не се узорвайте много, че работа ще има и след 100 години, но ние няма да я работим, други ще са!


Ох,Фло както винаги за всеки по нещо  Hug.Добре сме излизаме през деня на разходки,че сега съм с девте принцеси и не ги свърта в къщи като грее слънце,вечер след като всички заспят залягам над учебниците.На 9.02. ми е последния изпит,та за тогава искам палчета и най-вече да не е снежно и бедствено,че професора казал ако вали сняг няма да дойде и ще трябва да ходим в Пловдив да ни изпитва ,а там голям зор давал-само две колежки сме,които на редовния изпит не отидохме заради лошите метеорологични условия и нежелание на автобусите да пътуват и сега за поправката е решил да ни го върне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия