Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 35 375
  • 736
# 285
Много благодаря, кокичета Simple Smile
На своя глава си взех синбиотик Лактакеър плюс.
Никога не съм пила такова нещо, защото сигурно съм пила АБ 5 пъти в живота си.
Но не искам да си докарам гъби и други неприятности Sad
Дали е ок при бременност да се пият такива неща ? Някой с отзиви ?

Аз лично не бих си купила това, нещо се съмнявам че фирма произвеждаща основно лекарства ще има качествени и изчистени хранителни добавки. А според моя Аг няма проблем да се пие какъвто и да е пробиотик.Аз пих або флора, понеже имах такъв.
Относно килограмите вече съм +,6-7  Sad С първата бременност качих 35кг, но тръгнах от 51кг. Сега тръгнах от 61кг и направо ме е страх до колко ще стигна Sad Още 2 месеца и после мисля да спирам витамините, че откакто започнах да ги пия рязко качих.
Виж целия пост
# 286
Честита Нова Година и от мен!  Hug

Не съм ви чела последните дни, но като е пренаселено у нас и трудно се добирам до форума.

Надявам се всички да сте наред.  Hug

Килограми не съм мерила аз. След Коледа не бях качила нищо, обаче сега по Нова Година имаше повече неща за хапване, които обичам и сигурно съм поне +2кг от последните дни.
Виж целия пост
# 287
RedDress не са ми излизали кондиломи, за сега. Консултирай се с АГ и дано всичко да се оправи.
Относно килограмите аз съм +7-8кг  Sad Бях +6, но покрай празниците качих.
Виж целия пост
# 288
Бебка, аз малко късно се включвам, но по спомен си мисля, че ходим при една и съща док. Ако й нямаш личния номер мога да ти го дам.

Имам го - не вдига Sad Бързашки въобще не съм го и пробвала Sad
Нито тя, нито личната - абе направо да полудееш Sad

Момичета, Вие от къде сте, че говорите нещо за моя любим доктор Бързашки? Simple Smile Къде ще раждате?

Килограмите при мен са много - преди Коледа бяха +7, а сега не ми се мисли направо... С първата бременност качих 17 килограма, много се надявах сега да не са повече, но с това темпо, с което се движа...
Виж целия пост
# 289
sissska, аз съм от Плевен Simple Smile
Следя се при Бързашки и при жена му по ЗК  Peace
Виж целия пост
# 290
Честита Нова Година на всички!

Бебка, надявам се да си по-добре вече.
Много благодаря, кокичета Simple Smile
На своя глава си взех синбиотик Лактакеър плюс.
Никога не съм пила такова нещо, защото сигурно съм пила АБ 5 пъти в живота си.
Но не искам да си докарам гъби и други неприятности Sad
Дали е ок при бременност да се пият такива неща ? Някой с отзиви ?

Аз лично не бих си купила това, нещо се съмнявам че фирма произвеждаща основно лекарства ще има качествени и изчистени хранителни добавки. А според моя Аг няма проблем да се пие какъвто и да е пробиотик.Аз пих або флора, понеже имах такъв.


Аз пък точно обратното. Защото единствено фирма, произвеждаща лекарства, подлежи на истински контрол. Хранителните добавки не подлежат на такъв и ако фирмата-производител произвежда само това, може да ги произвежда при каквито си иска условия, да влага каквито си иска суровини и да си пише каквото си ще на етикетите и никой няма и да ги провери даже. И вярвайте ми, не искате да знаете някои от популярните продукти в категория "хранителни добавки" как точно се произвеждат и от какво. А с фарма-компаниите нещата са съвсем други. Това го твърдя категорично, защото от 10 години работя във фирма, която предоставя разнообразни услуги на фармацевтичните компании и много добре знам на какви проверки и контрол подлежат, че и ние покрай тях. Изобщо не е толкова просто да лъжат и фалшифицират и да влагат едва ли не отрови в продуктите си, колкото почитателите на световните конспирации твърдят.
Виж целия пост
# 291
sissska, аз съм от Плевен Simple Smile
Следя се при Бързашки и при жена му по ЗК  Peace


Първото си дете родих при Бързашки. Много съм доволна от него и от всички в клиниката. Сега пак към него съм се насочила, но от следващия месец ще започна да ходя на прегледи. Имаш ли идея сега как вървят цените на раждането в Авис Медика?
Виж целия пост
# 292
Добро утро, момичета. Аз отново съм болна Sad Реших все пак да се пробвам и дойдох днес на работа. Да видим до кога ще издържа. Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Добро утро, момичета. Аз отново съм болна Sad Реших все пак да се пробвам и дойдох днес на работа. Да видим до кога ще издържа. Simple Smile

Прибирай се на топло и започвай де се лекуваш. Грипът е ужасен!
Виж целия пост
# 294
Здравейте прекрасни мамита. За много години, живи и здрави и да износим благополучно дребосъците.

Искам да попитам мамите който вече за изгледали по едно детенце, какви колички използвахте? Такива който са с 2 в 1 или 3 в 1, или тези който се водят с 1 единствен кош? Аз започнах да гледам колички защото има хубави намаления и оферти, а и искам да се подготвя. Също така искам да попитам мамитата и за марките който имат.
Че то това избиране на количка си е цяла наука.....
Виж целия пост
# 295
Здравейте прекрасни мамита. За много години, живи и здрави и да износим благополучно дребосъците.

Искам да попитам мамите който вече за изгледали по едно детенце, какви колички използвахте? Такива който са с 2 в 1 или 3 в 1, или тези който се водят с 1 единствен кош? Аз започнах да гледам колички защото има хубави намаления и оферти, а и искам да се подготвя. Също така искам да попитам мамитата и за марките който имат.
Че то това избиране на количка си е цяла наука.....

Моята беше 3 в 1, не мисля да купувам нова, въпреки че вече е навъртяла километраж. Ако трябва да купувам сега и имайки предвид,че ще имаме летни бебета, щях да търся такава, на която летния кош да има достатъчно легнало и стабилно положение, така че да няма нужда от зимен кош. Не знам дали има такива Simple Smile, но реално зимният кош ще умалее точно в началото на зимата, така че бебетата ни в зимните месеци пак ще са в летните кошове. А кошница за кола, която да пасва на количката, е голямо удобство.
Виж целия пост
# 296
Бебка, аз малко късно се включвам, но по спомен си мисля, че ходим при една и съща док. Ако й нямаш личния номер мога да ти го дам.

Имам го - не вдига Sad Бързашки въобще не съм го и пробвала Sad
Нито тя, нито личната - абе направо да полудееш Sad

Момичета, Вие от къде сте, че говорите нещо за моя любим доктор Бързашки? Simple Smile Къде ще раждате?

Килограмите при мен са много - преди Коледа бяха +7, а сега не ми се мисли направо... С първата бременност качих 17 килограма, много се надявах сега да не са повече, но с това темпо, с което се движа...

Аз съм от Габрово, но се следя в Плевен при д-р Панева Бързашка и ще раждам при д-р Бързашки.
Виж целия пост
# 297
Моят син е роден в края на април, горе-долу същия период, когато ще са и нашите. Бях му взела комбинирана количка, с един кош, който не се маха, имаше четири положения на количката, първото за напълно легнало бебе. Свърши ми идеална работа. Единствено имах проблем първите месеци, когато бебето беше напълно легнало и не го закопчавах още с коланите - количката нямаше преграда при крачетата и ме беше страх като се накланях количката надолу понякога, да не падне бебето.
Виж целия пост
# 298
Момичета какво пиете профилактично за тези грипове и настинки?Аз пия Осцилококцинум но незнам достатъчно ли е,да взема ли нещо друго?
Виж целия пост
# 299
Скрит текст:
Бебка, аз малко късно се включвам, но по спомен си мисля, че ходим при една и съща док. Ако й нямаш личния номер мога да ти го дам.

Имам го - не вдига Sad Бързашки въобще не съм го и пробвала Sad
Нито тя, нито личната - абе направо да полудееш Sad

Момичета, Вие от къде сте, че говорите нещо за моя любим доктор Бързашки? Simple Smile Къде ще раждате?

Килограмите при мен са много - преди Коледа бяха +7, а сега не ми се мисли направо... С първата бременност качих 17 килограма, много се надявах сега да не са повече, но с това темпо, с което се движа...
Аз съм от Габрово, но се следя в Плевен при д-р Панева Бързашка и ще раждам при д-р Бързашки.


Събрахме се Simple Smile
Нямам представа от цените в Авис Медика Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия