Боледуване на децата ни - тема 47

  • 46 487
  • 738
# 300
Е, то и при мен смъква до 37 и нещо, а не до 36,6...
Виж целия пост
# 301
Момето - Изопронозина казват че на 6   месеца е ок, да се дава.
Ако обаче имаш нужда немисля, че ще е проблем по-често.
Виж целия пост
# 302
Аз бях писала за оцета, че не го ползвам при сваляне на температура. Неврологът ми беше казал, че миризмата му действала незнам си как и при деца с фебрилни гърчове не трябвало да се прилага. Незнам дали е  прав, но го слушам.
Виж целия пост
# 303
Виж, това не съм го знаела. Изопринозин пи веднъ септември и после пак - декември. Няма да си го самоизписвам, утре ще го заведа на преглед.
Виж целия пост
# 304
Тет,
и при вас така, викаш... Дано се размине леко и при нас. Към 3 и нещо се събуди и още първите му думи бяха "дай ми панадолааааа newsm45 ". Не мерих Т, със сигурност не беше повече от 38-38.2, но ми писна 4 часа да треперя и да му пипам челото, затва му дадох. Смъкна я, засега няма, играе тук. Но голям мерак да се търкаля по пода с целия си автопарк, а сме на паркет ooooh! С триста зора го убедих да си качи част от колите на разпънатия диван и да играе там.
Моме,
как сте сега? И според мен не трябва да избързваш с изопринозина, ако положението се скофти дали не е по-добре авирон? След консултация с лекар, разбира се.
Виж целия пост
# 305
Месечинке, айде утре вече да нямате Т почти...или да е много ниска някаква. Щом не е отпаднал, не ще да е грипчо. Може и преди сън да хакнеш панадолчо, че да спите спокойно...
Виж целия пост
# 306
Точно така мисля да направя, колкото и да ми се опъва ММ, че нямало нужда Crossing Arms
Виж целия пост
# 307
Вдигна до 38,2, 50 мин. след Нурофен спадна на 37,4. Очаквам тежка нощ. Авирон е добра идея, да.
Виж целия пост
# 308
Момето, Месечинке, гледахте ли им гърлата? Ако са червени, може да дадете и нещо за смучене. Дано не е тежка нощта.
Виж целия пост
# 309
Не виждам червено изобщо... и секрети не виждам, но подкашля сякаш го дразни нещо, точно прочиства гърло и говори на моменти все едно има храчка заседнала. Може часове да не се изкашля после почва. Допреди малко бесня яко ,сега пак има 37,9 и каза че го боли корема, но след малко изяде едно парче бисквитена торта Crazy Сега лежи завит с едно тънко одеялце, гледа филмчета и не ще да си ляга, не му се спяло. Ще го изнудя след малко поне пижамата да си сложи и ще му дам нурофен, после да гледа колкото иска ТВ...
Виж целия пост
# 310
Не е висока Т...браво.....спокойна нощ.
Виж целия пост
# 311
Гледай го през нощта как е, пипай му корема за точно инфо, защото челото понякога лъже. Ако сега даваш нурофен, може към 3  - 4 часа през нощта да вдигне отново. Не е висока Т, а на моята на втория ден гърлото стана непоносимо, и при сина ми преди така.
Виж целия пост
# 312
Месечинке,не е висока.Дано не вдига през нощта и поспите.
Моме,при нас пък е обратното.Нурофена му действа повече,отколкото Панадола.А за Изопринозина и Авирона аз не бих му ги назначила без консултация с лекар.
Тете,и аз мисля като теб,че няма нужда да го води сега Момето на лекар,че е пълно с болни.
Виж целия пост
# 313
На 38 сложих свещичка Ефералган и започнах мокри кърпи. Никакъв ефект от тоя Ефералган - поддържа 37,8 вече 3 часа. След малко ще дам Нурофен. Гърлото не мога да видя дали е червено - сигурно; него все там го удря.
Виж целия пост
# 314
Моме,давай смело Нурофена и дано спадне и поспите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия