Д:няма нужда, майко. Ти спечели, татко..
Р:Али, къде се губиш, бе синко? Търся те, телефонът ти пък е тук.
А:малко съм разсеян, забравил съм телефона си тук.
Р:къде беше? Какво е това? Ти няма да ме послушаш, нали? Пак отиде на онова място. Ти в какъв се превърна, така, я?
А:да ис заминем оттук, майко. Н адруго място да продължим с лечението си.Да дадем парите на батко Шахин и той да плати часто от дълга си.Заради мен виж в момента къде е.Н емога да си простя това, майко.
Р:Единствената причина това ли е, Али?
А:Де да знам..Навсякъде има клопки, всичко елъжа ,всички са двуличници
Р:Али!
А:майко, моля те, да ис заминем оттук. За всеки така ще е най-добре.
Р:Не можем да заминем, синко.
А:Този град беше кръв за мен..Сега морето е кално, земята е огън. Н емога да вървя.Аз въобще не исках да идвам тук, въобще не исках да идвам на сушата..но дойдох заради теб, останах заради теб, но ти вече оздравя.
А:Майко, вече не е ли достатъчно, ха? този град вече не ни ли е достатъчне?
Р:не, не е достатъчен, Али. Има още мноог неща, които ще изживееш в този град.
А:Какво има? няма нищо, което да ни задържа в тгози град.
Р:Али, синко, спомняш ли си, бях ти казал нещо.. В деня, когато изгоря снизмк7ата на майка ти. Ах, бе Али..Синко, може би в Истанбул ще намерим нещо повече от тази снимка, тих казах.. Али, аз съм най-големият лъжец, когото познавш.
А:Какво?


с този образ, и на мен би ми се присънвал нощем като кошмар Шахин

за което предварително благодаря на целия преводачески екип