Фамилни къщи често нямат отделни водомери и електромери на всеки етаж. И да е помислено за това, свека пак си е на изграденото и може лесно да реши да командва парада. Прост пример ти давам. Сутрин е тихо, всичко се чува. При младите има движение, свека не я свърта на нейния си етаж, намира си повод и деликатно почуква на вратата. Няма вариант някой да се прави на глух. Тя си свършва мисията и след това няма спирка да си влиза, когато пожелае, за да осъществи всяка следваща. Това е най-малкото, което се прави в обща къща. Е, не отричам, че може и да има културни жени с млад дух, които все още работят или имат достатъчно занимания, за да разнообразяват светлата част от деня.
)
Едно време,еееее,то переш ,то готвиш ,то кърмиш,бебето реве ....Добре ,че била нейната свекърва и на 6 месеца "взела" ММ на нейния етаж.ТАм спал ,ял и живял до 14 годишна възраст
Изобщо ,майки героини е имало още тогава 



Препоръчани теми