Любители на кучета - тема 69

  • 43 654
  • 742
# 555
Страхо много бухнал по врата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 556
Страхо много бухнал по врата  Heart Eyes


Да, а с новата храна се "разлисти" още повече  Mr. Green И козинката е една такава мека и копринена  Heart Eyes

Вчера му купих от Икеа една мека топка, ей така, без големи очаквания, но той се влюби! Навсякъде я носи (оставя я до купичката с храна, хапва и пак я носи нанякъде hahaha), ближе я  Shocked, спи върху нея... Много е смешен.
Така го заварих сутринта:


Виж целия пост
# 557
Моят Еди е болен.  Cry Преди малко се прибрахме от университетската клиника, но нямаме диагноза. Дадоха ми разни прахчета, хапчета и някаква течност, която да му я впръскват със спринцовка в устата и ми пожелаха всичко най хубаво.  Cry
В понеделник ще го водя отново на лекар, а до тогава ще се моля да се оправи и всичко да бъде наред.
Виж целия пост
# 558
B & C какво му е на малкия? Да не е настинал нещо?  Hug Бързо да се оправя.

cutesmallcat Страхилчо още ли спи в коридора или отново е завзел леглото?  hahaha Hug
Виж целия пост
# 559
Здравейте,ние си взехме мини шпиц Heart EyesОсвен храната какви минерали и витамини да давам.Благодаря bouquet
Виж целия пост
# 560
B & C какво му е на малкия? Да не е настинал нещо?  Hug Бързо да се оправя.

cutesmallcat Страхилчо още ли спи в коридора или отново е завзел леглото?  hahaha Hug

B & C
, милинкият пух Sad Бързо да се оправя! Какви са симптомите?

NoMe, да, в коридора си спи и няма никакви протести вече Simple Smile. Като види, че излизам от банята, взима си кучешката солета, ляга си в леглото и си чака вечерното галене и мачкане преди сън. Сутрин скача до тавана от радост, като се покажа в коридора. Иначе леглото му си стои в нашата стая, докато стане време за сън, до парното. Вече, обаче, определено не понечва да се качва на леглото, знае си, че не давам. От време на време скача отгоре и веднага се просва по гръб  hahaha Погалвам го мъничко и като кажа "Слизай", слиза веднага. Поумня от храната със сьомга  hahaha hahaha

А от няколко дни "говори". Падаме от смях, гледа те в очите и издава едни такива смешни звуци, с различни интонации...Обикновено е, когато му се играе, а не му обръщаш внимание.

мамми
, каква е храната? Ако са гранули, обикновено вътре си има добавки и не е необходимо нищо допълнително. Дай да го видим този бонбон  Heart Eyes
Виж целия пост
# 561
Добро утро

Арчи вчера цял ден си почиваше , от какво и аз не знам  Joy

Виж целия пост
# 562
Поумня от храната със сьомга  hahaha hahaha

 Joy Joy Joy
само от това ще да е  Hug
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 563
Днес е третия ден откакто Еди ходи като пиян - залита, пада, не непрекъснато, но все по често се получават тези пристъпи. Не мисля, че е епилепсия, но не знаеме какво е. Лекарката също отхвърли диагнозата епилепсия. Снощи го водихме през нощта в университетската клиника като се надявах да го прегледат, да му направят пълни изследвания и да му помогнат, но това не се случи. Лекарката се концентрира върху разстройството му, а не върху проблема със залитането. Той е със разстройство от деня в който започнаха пристъпите със залитането. А разстройството го получи защото му смених храната - купих му пилешка консерва с ориз. Според мен поведението му много прилича на проблем с вестибуларния апарат, но интересното е, че това състояние не е постоянно, та и тази диагноза не пасва. Вчера докато бяхме в болницата се държа все едно нищо му няма и е напълно здрав, но на път за вкъщи отново започна да залита. Това състояние трае няколко секунди и след това изчезва. Лекарката каза да продължавам с консервите и му предписа разни неща за разстройството. Кучето яде с голям апетит, пие вода, ходи по малка и голяма нужда, не повръща. Тази сутрин се изака и нямаше разстройство, но това е заради медикаментите, които му предписаха.
Виж целия пост
# 564
Може би е нещо неврологично?
Дано да се оправи бързо  Hug
Виж целия пост
# 565
Здравейте,ние си взехме мини шпиц Heart EyesОсвен храната какви минерали и витамини да давам.Благодаря bouquet
Най добре си намери много добър ветеринар и го питай него какво да му даваш.
Не мисля, че е задължително да му даваш допълнително витамини и минерали.
С каква храна ще го храните?

NoMe, снощи ми казаха, че може би трябва да го види невролог. Жената му дърпа краката, опипва му главата и каза, че реакциите са му добри. Лекарката директно ми каза, че не знае какво му е. Не било епилепсия, но състоянието му можело да се дължи на много неща. Можело да има проблем със захарта, можело да има проблем с черния дроб - не знаела  Cry
Взеха му кръв, но не са му правили пълна кръвна картина. На бележката пише: Hk: 44% (37-55)
TR: 5.6g/dl (6,0-7,5)
Виж целия пост
# 566
B & C във фейсбук има една група "Ветеринарномедицинска помощ", там ветеринари отговарят на въпроси. Преди време поставиха много точна диагноза при проблем с една котка, която години наред бяха мъчили с неизвестна диагноза  ooooh! но сега котето е ок  Peace

Дадох линк, но май не работи
 
Виж целия пост
# 567
И аз се присъединих в групата, видях 3-ма вета, които познавам.

 Пухчето да не залита от обезводняване ?
Виж целия пост
# 568
И аз се присъединих в групата, видях 3-ма вета, които познавам.

 Пухчето да не залита от обезвреждане ?

Обезводняване може би ?  Laughing
Виж целия пост
# 569
Мда, редактирах се. Тъп редактор на телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия