Диамантени/елмазени гоблени

  • 134 461
  • 794
# 285
А освен Али Експрес и Арт Ивет кой друг предлага добър избор за нашето хоби? Аз само техните съм гледала до сега.
Виж целия пост
# 286
St. Dobri, първия линк не се отваря,но другите са... 😍 Аз другата седмица съм в Плевен,а на обявата пише,че продавача е там. Ако някой е пазарувал от него знаете ли дали мога да ги видя “на живо” и да си избера нещо? Нямам регистрация в Базар и не виждам телефонен номер да попитам. 🤔
Виж целия пост
# 287
St. Dobri, първия линк не се отваря,но другите са... 😍 Аз другата седмица съм в Плевен,а на обявата пише,че продавача е там. Ако някой е пазарувал от него знаете ли дали мога да ги видя “на живо” и да си избера нещо? Нямам регистрация в Базар и не виждам телефонен номер да попитам. 🤔

бързи сте Simple Smile някой вече го е купил Simple Smile  Simple Smile Simple Smile
не съм избирала "на живо", но не пречи да се пита.
Виж целия пост
# 288
А освен Али Експрес и Арт Ивет кой друг предлага добър избор за нашето хоби? Аз само техните съм гледала до сега.
Ами аз както предложих и по напред... Базар-а. Всички пазаруват от Али така или иначе.
https://bazar.bg/обяви/гоблени
Виж целия пост
# 289
А освен Али Експрес и Арт Ивет кой друг предлага добър избор за нашето хоби? Аз само техните съм гледала до сега.
аз си купих моя от OLX
Скрит текст:
дамата има и страница във Фейсбук,където могат да се видят всички модели-не си спомням точно името на страницата,но ако искаш по-късно ще вляза и ще го напиша 
Виж целия пост
# 290
Аз започнах да лепя-няма такъв кеф.Сега съм си харесала едни пауни от Арт Ивет и една икона от базар.Ще видим кое първо ще пробвам.
Като шила гоблени мога да заявя,че това е детска игра направо.

Имам питанка-лепилото за писалката е малко,като свърши мога да ползвам обикновено сухо лепило от книжарница,нали?
Виж целия пост
# 291
Аз започнах да лепя-няма такъв кеф.Сега съм си харесала едни пауни от Арт Ивет и една икона от базар.Ще видим кое първо ще пробвам.
Като шила гоблени мога да заявя,че това е детска игра направо.


Абсолютно е така! И не ти се появява тендовагинит!  Laughing Много високо го оценявам това аз.

Имам питанка-лепилото за писалката е малко,като свърши мога да ползвам обикновено сухо лепило от книжарница,нали?

Моето почти не съм го ползвала. За големия ми гоблен да е отишло не повече от 1/6.

Погледнах и другите сайтове, но някак в Арт Ивет ми е най-подредено, имам избор от много размери и двата вида топченца, има много картини...
Не съм поръчвала още втория, но вече ще го направя. Ще почакам /за мен това не е проблем - важното е да получа това, което ми харесва/.
Виж целия пост
# 292
mariqivanova799 лепилото ще ти стигне. То не се ползва често, а само когато усетиш, че вече не ти лепи писалката мънистата.
Виж целия пост
# 293
Благодаря момичета,понеже на упътването пише,че едно бодване в лепилото стига за 20-30 мъниста.Ама аз залепих доста повече и още работи.
В упътването пише,че квадратни диаманти се лепят по-трудно от кръгли и се шашнах,че ще ми е трудно, защото съм в кръжока"Ръцете ми пречат" по рождение,но се оказа,че дори аз се справям.Разбира се успях да съборя ваничката с мънистата,но си ги намерих с помощта на фенерчето от телефона.Емоции да има Simple Smile
ААА,с пинсетки не мога да заловя един диамант дори,камо ли да лепя с тях.
Виж целия пост
# 294
За много повече стига. Сама си се убедила вече.
И аз така съм с пинсетката. Затова и мъжът ми, както писах, ми направи още два уреда от другия тип и сега има за всеки желаещ да лепи. /Понеже големият син желание няма, нямаме четвърти уред.  Laughing/
Виж целия пост
# 295
А  можете ли да ми кажете дали гоблените от Алиекспрес и от АртИвет са  с едно и също качество???
Определено  в този от Арт Ивет имам немалко дефектни ''квадратчета'' newsm78(имат шуплички или пък някакви тъмни включения в пластмасата  Confused ) Дано са предвидени и допълнителни и да не са точна бройка.
Виж целия пост
# 296
И от двете места се случва да има дефектни мъниста, но в комплектите има винаги в излишък от тях.
Виж целия пост
# 297
не са просто с еднакво качество Simple Smile едни и същи са Simple Smile

тази ми хареса в АртИвет Simple Smile и в Алито
Виж целия пост
# 298
Добри ти по-добре се оправяш от мене в Алито. Тази мома дали можеш да ми я намериш?
Виж целия пост
# 299
не стана Sad
а съм сигурна, че преди ден-два ги видях всичките моми. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия