Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~106~

  • 71 408
  • 736
# 390
Привееет банда  Hug Hug Hug
И аз да се присъединя към кефа голям Гришо,браво на момчето ни  Party Party Party Party Party
Еви,Нервакова,Вили благодаря ви момичета,страхотни сте наистина  bouquet Hug Heart Eyes
И едни сладури Сойдере ви нося  Crazy

И още една  Laughing

Хубава вечер  Hug

Виж целия пост
# 391
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg
Виж целия пост
# 392
За Гришо и аз се присъединявам  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 bg bg bg bg bg bg bg bg bg
Голям Гришо, голям сладур просълзи ме днес и се почувствах толкова горда и щастлива  newsm51
Виж целия пост
# 393
Добро утро поспаланки ! Heart Eyes Hug
Днес ни чака озет и снимки , а защо и не нов фрагман  newsm78.

Виж целия пост
# 394
Добро утро  Hug Hug Hug Фили  Hug  Heart Eyes
Новички от сета  Peace


И зад кадър от 46 епизод   Peace

Хубав ден и успешна седмица  Hug

Виж целия пост
# 395
Здравейте, сладуранки  Hug Hug Hug

Филипинче  Hug Heart Eyes Деси  Hug Heart Eyes



И едно колажче от Лелик  Heart Eyes


Завърнали сме се в десятката на седмичния рейтинг  Whistling
Виж целия пост
# 396
Здравейте, сладуранки  Hug Hug Hug

Филипинче  Hug Heart Eyes Деси  Hug Heart Eyes



И едно колажче от Лелик  Heart Eyes


Завърнали сме се в десятката на седмичния рейтинг  Whistling
Еви  Hug Heart Eyes пролича си,че сме в десятката  Whistling Една руска група така хули Несли,че направо се замайвам колко болни мозъци има  ooooh! Няма смисъл да ви казвам коя е идолката на групата  Laughing милите ще се побъркат,направо ги ожалвам толкова несигурни,страхливи,ревниви,завиждащи направо ме изумяват  Tired явно че Бу и Фе и всяка вечер да се появяват няма да се успокоят много жалки  Whistling
И да ви кажа и друга смешка немога да се стърпя,която прочетох в нашия форум  Laughing Фе била най-добре играещата актриса в момента,въпреки рейтингите  Joy hahaha Joy(държа да кажа не претендирам,че Неслихан е такава със сигурност има по-добри от нея) Стига толкова клюки  Laughing
Голяма бонбонела е тази Арвен  Heart Eyes

Виж целия пост
# 397
Привет момичета   Heart Eyes
Фили   Hug   Еви   Hug   Деси   Hug

Деси колкото е по-нисък рейтингът на Фе толкова повече се нервят нейните фенки  Mr. Green
И както обикновено си изкарват злобата върху Несли
Преди няколко дни една не се сдържа и нахлу в нашия форум със скрит ник-нейм  да пита още ли играе "онази ококорената"  hahaha hahaha
Макар, че горе долу се знае коя е тази озлобена фенка - от чучулигите е Naughty
Мисля, че по-скоро трябва да се интересуват от действията на Бурак, защото все около него се случва напрежение
Ето, че изскочи от Инста това какво са си писали Бурак и иранската манекенка -и както и си мислех  нещата там са по-дълбоки  smile3503
Бурак  е написал на английски  [i]"Благодаря за всичко, ще се видим скоро"...
[/i]  
А тя му отговаря на турски "yakışıklı" - "красавец"
Та не е било само, че му е направила комплимент и затова Бу я е блокирал /кой знае какъв скандал се е развихрил с Фе за да го направи   ooooh!/
И винаги след такива събития Бу започва да води Фе демонстративно по заведения да видим как всичко при тях е О.К.

Виж целия пост
# 398
Еве Heart Eyes Hug, Деси Heart Eyes Hug, Линде Heart Eyes Hug

Понеже си търсех (сега мисля да опитам да гледам Бурята с Мервето и Гизем ) някой нов сериал освен Карата , малко с мишката се разходих през Градът... с Керем Бурсин и Лейля Лидия ( не е лош -пак има кара , но нещо тази Лейля Лидия стои доста грубичка до Керем и не ми харесва как играе , а той е супер ).После се разходих из последните 2 серии на Фефа и Енгин .Ами тя се справя добре ( но чак пък да се припада  Thinking), оправили са и гардероба , НО не се изненадвам този път от вкуса на комшийте - някак е подтискащ сериалът .Не мога да го обясня , но някакъв тегав - каста ми е грозен ( изключвам Фефа , Енгин и др.главна героиня - беше партньорка на Патрона в Кьосема ) , цветовете са кафеникави .Не можах да го гледам...
Ама се чудя тези фенки на Фе защо не се радват на успеха на сериала на Бурак , нали е техното момче newsm78 ( макар да знам , че някои от съседките гледат Карата и съм сигурна , че оценяват качеството на играта на окореното  hahaha hahaha hahaha)





Много хубави заедно  Mr. Green
Виж целия пост
# 399
Привет момичета   Heart Eyes
Фили   Hug   Еви   Hug   Деси   Hug

Деси колкото е по-нисък рейтингът на Фе толкова повече се нервят нейните фенки  Mr. Green
И както обикновено си изкарват злобата върху Несли
Преди няколко дни една не се сдържа и нахлу в нашия форум със скрит ник-нейм  да пита още ли играе "онази ококорената"  hahaha hahaha
Макар, че горе долу се знае коя е тази озлобена фенка - от чучулигите е Naughty
Мисля, че по-скоро трябва да се интересуват от действията на Бурак, защото все около него се случва напрежение
Ето, че изскочи от Инста това какво са си писали Бурак и иранската манекенка -и както и си мислех  нещата там са по-дълбоки  smile3503
Махлага му е написала на английски  "Благодаря за всичко, ще се видим скоро"...
   
Та не е било само, че му е направило комплимент и затова Бу я е блокирал /кой знае какъв скандал се е развихрил с Фе за да го направи   ooooh!/
И винаги след такива събития Бу започва да води Фе демонстративно по заведения да видим как всичко при тях е О.К.


Линде  Hug Heart Eyes това на английски го е написал Бубе като обръщение към Дубай  Peace Няма директен разговор между двамата моделката просто му е направила комплимент  Peace Тя самата е казала,че не е била запозната с личния му живот и просто като негов фен е коментирала,но той взел че я блокирал  Peace Много непрофесионално  Whistling
Виж целия пост
# 400
Привет момичета   Heart Eyes
Фили   Hug   Еви   Hug   Деси   Hug

Деси колкото е по-нисък рейтингът на Фе толкова повече се нервят нейните фенки  Mr. Green
И както обикновено си изкарват злобата върху Несли
Преди няколко дни една не се сдържа и нахлу в нашия форум със скрит ник-нейм  да пита още ли играе "онази ококорената"  hahaha hahaha
Макар, че горе долу се знае коя е тази озлобена фенка - от чучулигите е Naughty
Мисля, че по-скоро трябва да се интересуват от действията на Бурак, защото все около него се случва напрежение
Ето, че изскочи от Инста това какво са си писали Бурак и иранската манекенка -и както и си мислех  нещата там са по-дълбоки  smile3503
Махлага му е написала на английски  "Благодаря за всичко, ще се видим скоро"...
   
Та не е било само, че му е направило комплимент и затова Бу я е блокирал /кой знае какъв скандал се е развихрил с Фе за да го направи   ooooh!/
И винаги след такива събития Бу започва да води Фе демонстративно по заведения да видим как всичко при тях е О.К.


Линде  Hug Heart Eyes това на английски го е написал Бубе като обръщение към Дубай  Peace Няма директен разговор между двамата моделката просто му е направила комплимент  Peace Тя самата е казала,че не е била запозната с личния му живот и просто като негов фен е коментирала,но той взел че я блокирал  Peace Много непрофесионално  Whistling
Деси само за една дума "красавец" и той я блокирал  ooooh!
И защо точно нея   newsm78   сигурно хиляди негови фенки му пишат подобни неща във фейса и инста всеки ден,  но тях не ги блокира, но точно нея я слага в черния списък - защо ли???  #Crazy
Виж целия пост
# 401
Не е само заради това, тя му е писала, че го обича....  Peace
Виж целия пост
# 402
Не е само заради това, тя му е писала, че го обича....  Peace
Те много му пишат такива неща всекидневно  Peace но тях не блокира
Виж целия пост
# 403
Аз изгледах 55 еп. - ами само заради гледката на Бурак с бебешките крачета си заслужаваше гледането. Изобщо сцените с Кемал и бебето и Кеал и Нихан са страхотни. Иначе серията много бавно ми вървеше, видя ми се безкрайна, а пък краят беше ужасен. не знам защо на авторите толкова им харесва все Емир да побеждава и каква е идеята в това надмощие. Кемал изглежда безпомощен и смешен - дава гръмки и важни обещания, планира, организира, пъне се и накрая онзи михлюзин с един замах му срива картонената къщичка и пак той отгоре. А пък това, дето бебето нарече "татко" Емир и то пред очите на нещастния, бесен и заслепен от гняв Кемал не знам въобще с каква цел е замислено от екипа, не разбирам какво искат да ни кажат с това.
Сериалът почва да става досаден, като най-досадно ми е присъствието на Емир и Асу - просто вече не мога да ги гледам - него с изкривената от злоба физиономия и нацупените муцки, нея - с овчия поглед. Той поне играе, пък тя на всичкото отгоре и слаба актриса.
В тази серия най-интересен мибеше Тарък и донякъде Зейнеб.
Нихан в последните две-три серии изглежда много измъчена и нещастна, непрекъснато е със сенки под очите.
Може би ще ми липсва сериалът като свърши - много хубава двойка са Кемал и Нихан, а музиката е най-прекрасната музика от сериал за мен, просто всяка нотка ми харесва.
Но от друга страна вече ми се иска да свърши, намъчихме се и ние, и героите, и артистите с това тягостно действие и с тая карА.
Виж целия пост
# 404
Светле  Hug Heart Eyes Нормално е по това време - 55 епизод, сериалът да стане леко бозав  Peace Mr. Green
Да свършва сезона, и да приключват и сериала, достатъчно ще е, макар че ще ми липсва ен гюзел чифтето из турските дизита в момента  Heart Eyes
И за музиката съм съгласна - много добра, особено едната ми бърка в душицата  Heart Eyes

И малко клюкини за разведряване  Mr. Green

Статья Джерен Шехирлиоглу

Почти все проекты, которые вошли в этот сезон с большим шумом, начали проваливаться. Ни звезды, ни пиар-кампании, ни популярные сюжеты, ни новые актеры не смогли спасти сериалы.

ЖИЗНЬ С ЭЛЬВАН СЛОЖНА
Держись, сердце мое / Dayan Yüreğim
Вышло всего лишь две серии, но кажется и не стоит давать второй шанс. Еще с первой серии с трудом смогли занять 19 место в рейтинге. Героиня сериала Эльван, роль которой исполняет Эдже Услу, настолько высасывает из человека все силы, что даже почти готова оправдать ее убитого, несносного мужа Тахира. Самая плохая версия использования клише турецких сериалов – холдинг, богатая семья, паралич. Один из самых неуспешных сериалов сезона.

ЖЕРТВА ПРОКЛЯТОГО ЧЕТВЕРГА
До самой смерти / Ölene Kadar
Энгин Акюрек и Фахрийе Эвджен, словно обиженные судьбой, по четвергам против Кыванча Татлытуга и Тубы Бюйюкюстюн. Хотя и прекрасная пара, но не настолько потрясающие, чтобы занять единоличное внимание в четверг. Например, "До смерти" вызывает такие впечатления: когда есть возможность смотреть концерт Beyoncé, тебе предлагают слушать кавер-группу. А ведь сюжет сериала не так уж и плох. Режиссер, актеры второго плана, сюжет – хорошие. Если их кто-нибудь спасет от проклятого четверга, то у них есть шанс.

АЛИ И ДЕРИН НЕТ ХИМИИ
Этот город последует за тобой / Bu Şehir Arkandan Gelecek
Сериал с первой же серии с трудом пробрался на третье место в группе АВ, и в последние недели вообще опустился. Над сериалом, как грозовая туча висят слишком быстрое развитие отношений между Али и Дерин, а также между парой нет химии. Седа Акман молодая, энергичная, сексапильная женщина, так почему она играет роль робких матерей или жен, как ей это предлагают и почему она соглашается, просто в голову не укладывается. И все же камера любит Керема Бурсина.

ПЕРВАЯ ПОТЕРЯ СЕЗОНА
Звезды – мои свидетели / Yıldızlar Şahidim
Первой потерей сезона принесшей разочарование стал "Звезды – мои свидетели". Решили на четвертой серии завершить сериал. Вместо того, чтобы взять в пример "Empire", продюсеры решили подражать поп-артистам знаменитым в 90-ые годы в Турции. Столько пластики, искусственности не выдержал бы никто. Джанан Эргюдер создала самые лучшие эпизоды в сериале, может быть только ради нее некоторые и продолжали бы смотреть сериал, но судя по результатам рейтингов, то стало очевидно, что ее сил не хватит, чтобы спасти сериал.

Много ми се ходи на концерт на Бейонсе  Heart Eyes Sunglasses

И двама сладури  Crazy Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия