
И аз да се присъединя към кефа голям Гришо,браво на момчето ни

Еви,Нервакова,Вили благодаря ви момичета,страхотни сте наистина

И едни сладури Сойдере ви нося

И още една
Хубава вечер








.
Фили





Деси


Деси


пролича си,че сме в десятката
Една руска група така хули Несли,че направо се замайвам колко болни мозъци има
Няма смисъл да ви казвам коя е идолката на групата
явно че Бу и Фе и всяка вечер да се появяват няма да се успокоят много жалки 
(държа да кажа не претендирам,че Неслихан е такава със сигурност има по-добри от нея) Стига толкова клюки 

Еви
Деси 



/
, Деси
, Линде

), оправили са и гардероба , НО не се изненадвам този път от вкуса на комшийте - някак е подтискащ сериалът .Не мога да го обясня , но някакъв тегав - каста ми е грозен ( изключвам Фефа , Енгин и др.главна героиня - беше партньорка на Патрона в Кьосема ) , цветовете са кафеникави .Не можах да го гледам...
( макар да знам , че някои от съседките гледат Карата и съм сигурна , че оценяват качеството на играта на окореното
)
Еви
Деси 



/
това на английски го е написал Бубе като обръщение към Дубай
Няма директен разговор между двамата моделката просто му е направила комплимент
Тя самата е казала,че не е била запозната с личния му живот и просто като негов фен е коментирала,но той взел че я блокирал
Много непрофесионално

Еви
Деси 



/
това на английски го е написал Бубе като обръщение към Дубай
Няма директен разговор между двамата моделката просто му е направила комплимент
Тя самата е казала,че не е била запозната с личния му живот и просто като негов фен е коментирала,но той взел че я блокирал
Много непрофесионално 

сигурно хиляди негови фенки му пишат подобни неща във фейса и инста всеки ден, но тях не ги блокира, но точно нея я слага в черния списък - защо ли???

но тях не блокира
Нормално е по това време - 55 епизод, сериалът да стане леко бозав


Препоръчани теми