Дневникът тема 75 - Да отслабнем всички заедно!

  • 51 509
  • 756
# 105
В двора на гимназията, но още докато беше големия сняг, аз си изринах с гребло две дължини до асфалт.
Виж целия пост
# 106
. На мен голям проблем ми е реакция от типа всичко или нищо. Малко нещо да не е по режима и го пиша деня заминал. Тогава ела и ми гледай сеира  Joy Непрекъснато се опитвам да го преборя това нещо, но видно напредъка не ми е голям.
Зетче,същият проблем имам и аз..И мен това ме проваля и за това килограмите ми вървят нагоре.При мен се случва във края на седмицата.Изкарам 4 дни -5 дни режимни,и после наваксвам със храна..Викам-тъй и тъй днес не съм съвсем  режимна,дай сега да си хапна..То не само наваксвам всъщност,ами направо съм на плюс от всякъде.Като невидяла-от всичко и по много.. Embarassed
После ще си напиша килограмите и аз,да видим от къде започвам тази седмица...
За суетата-умерено суетна.Много по-малко тук, за да не кажа никак и повече във БГ..“Парфюмните размисли и страсти" ме вълнуваха в една много по-млада възраст. Simple SmileИначе са си сериозно перо в бюджета,така че се радвам че постепенно  отпаднаха като интерес  със времето.. Peace
Виж целия пост
# 107
. На мен голям проблем ми е реакция от типа всичко или нищо. Малко нещо да не е по режима и го пиша деня заминал. Тогава ела и ми гледай сеира  Joy Непрекъснато се опитвам да го преборя това нещо, но видно напредъка не ми е голям.
Зетче,същият проблем имам и аз..И мен това ме проваля и за това килограмите ми вървят нагоре.При мен се случва във края на седмицата.Изкарам 4 дни -5 дни режимни,и после наваксвам със храна..Викам-тъй и тъй днес не съм съвсем  режимна,дай сега да си хапна..То не само наваксвам всъщност,ами направо съм на плюс от всякъде.Като невидяла-от всичко и по много.. Embarassed
После ще си напиша килограмите и аз,да видим от къде започвам тази седмица...
За суетата-умерено суетна.Много по-малко тук, за да не кажа никак и повече във БГ..“Парфюмните размисли и страсти" ме вълнуваха в една много по-млада възраст. Simple SmileИначе са си сериозно перо в бюджета,така че се радвам че постепенно  отпаднаха като интерес  със времето.. Peace
Кайсия ,а аз мислих,че съм единствената с този проблем  Embarassed Не е приятно наистина ,но липса на стимул ли ,слаби ангели ли  Rolling Eyes
Аз съм даже по-зле ,гледам с възможно най-големите боклуци да се натъпча...
Виж целия пост
# 108
Според мен всички, които пишем тук имаме проблем я с храната, я с количеството, я с нещо друго, което е свързано с килограмите. Всяка от нас търси своя си начин да се справи. Примерно сега като се върнах от спорт си нагласих всичко за обяд в чинията, дсложих фолио и прибрах в хладилника. Правих на децата филии с кашкавал, от две филии те изяли едната, другата я прибрах.
Парфюмните размисли и страсти не искам, а и се надявам никога да не спрат да ме вълнуват т.е. при мен единствено финансов проблем може да ме откаже от тях/не дай Боже/. Ето сега с нетърпение чакам началото на другата седмица, когато евентуално удовлетворена от това, че съм се справила ще отида и ще си купя нещото Х. Другото, което супер много ме мотивира и ядосва едновременно са едни страхотни рокли, с които съм била като модел и с удоволствие си ги носех, а сега като задника и бричовете са ми увеличени, просто няма шанс да изляза с тях, видимо е, че са ми тесни.
Та успех на всички в намирането на мотивация Heart Eyes
Виж целия пост
# 109
Добро утро  Hug
Днеска щях да съм на кефир, ама си забравих кефира вкъщи Simple Smile
Ще пробвам да скоча на обед да го взема...
И довечера сме пак на РД за каляване на волята  Laughing

Аз също се наградих (мчи как) .. хем и малко да отклоня фокуса от Дто си  Mr. Green Купих си една серия на Ести Лаудер кремчоци, серуми и не нам кви маски.. и сега се клепотя по 2 пъти на ден, че кат заслабна да съм убава и на фейс  Whistling
И за Дто съм си взела едно кремчета (ей тъй за психологически ефект по-скоро), ама пък пробвам въздействие и на дзен нивата, да помагат и там малко от малко.

Вчера се дупех на някакви упражнения вкъщи и сега имам мускулна треска на ръцете, че беше мощно с гирички  Crazy но ще оживея Simple Smile

Като видя 6-цата на кантара ще си взема и един дермосоник (ако ще да върши работа).. та съвсем за се опъна на всички нива  Joy Засега се надъхвам, да видим след 5-6 кг какво ще се случи.
Виж целия пост
# 110
Ами явно характерът си е характер..Постоянните са си постоянни във всичко. Simple SmileНяма нещо,което да ми задържи интереса за цял живот..Минала съм през фаза-парфюми,после козметика(декоративна),после дерма козметика,от известно време се хващам че залитам пък  към хранителни добавки-но след последните витамини ,и видът на препълнените шкафове и това е на приключване...Всъщност -храната не мога да оставя и имам постоянен интерес само към нея. Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Kaisia, права си за характера, то за това сме и индивиди, защото сме различни Hug
Аз съм изключително постоянна-не мога да го споделя публично, но от 4 години преследвам една цел и от тогава до сега времето ми е минало като месец Sad
С дрехите е абсолютно същото, където качих онази снимка от преди 18 години съм с черно сако и бяла риза, от години белите ризи са ми "запазена марка" , както и черното и бяло като цветове, но да не превърна темата в модна консултация спирам, въпреки, че съм убедена, че пътя към здравото и красиво тяло е съвкупност от всичко.

Тренировъчен режим на Румяна имам от повече от три години, но никога не съм изкарвала две седмици нейни тренировки, но ето сега е момента да се предизвикам от днес до края на февруари 5 дена да правя тренировката за деня+аеробната, която е дадена, а сутрин да си продължавам спорта на открито. Всичките ми планове са споделени с вас Hug
Виж целия пост
# 112
Сисе, докато те четох първото, което ми хрумна е за отслабването.....но тъй като това не е тайна, а и ти изглеждаш супер Peace, второто, за което помислих е че мечтата ти е да работиш за Шанел Wink Каквато и да е мечтата ти пожелавам скоро да се сбъдне Simple Smile
Иначе продължавайте да пишете и за друго, освен диети и хранене, приятно е да ви чете човек, който няма такива залитания по парфюми или маркови дрехи Peace
Кайсия  Hug
Виж целия пост
# 113
Два дни го ударих през просото. Embarassed
Суетата ми идва с минусите от кантара.За първа година от както съм родила ще посрещна пролетта във форма.
Закуска-елда с кокосово масло и стафиди.30тр суров вид.
Изневерявам на разтоварващия понеделник защото от четвъртък съм на кефир с елда 3 дни.Няма да тренирам седмица,по добре да имам план за хранене и то не сложен.
Нещо ми е отпуснато днес,късно заспах и рано станах.Сънят е много важен за отслабването,старая се да заспивам между 22,3-23ч.
Виж целия пост
# 114
Така е ,Сиска! HugХарактерът си личи и по това как тренираме и във начинът ни на хранене дори..Аз скачам от диета на диета,а всеки режим ми омръзва за максимум месец и лесно се отказвам Embarassed

Днес -77,2кг.Мерките няма да споделям и аз,но си ги записах.Мисля да се измеря и претегля след минимум две седмици,ако издържа и месец без кантар,ще е още по-добре.
Започнах деня със протеин със прясно мляко и една чаена лъжица кокосово масло.Би трябвало да имам от всичко(въглехидрат и протеин- ВХ има във протеина и прясното мляко ,та за това  смятам наличието на ВХ),добавих и мазнини със кокосовото масло-не че и във млякото няма.Сега една интервална тренировка  ще направя.
Диди,предполагам че последното изречение от предният пост ти хареса...Ами вярно си е-само отношението към храната си остава същото при мен! Hug
Успешна седмица,момичета!
Виж целия пост
# 115
Кайсия, не само последния ред, а всичко написано от теб ми харесва  Hug
Аз сантиметри не съм мерила и няма да меря- ако отслабна, то ще си проличи....преди малко докато си пих кафето реших да си изчисля % мазнини (който няма да напиша Mr. Green), та това ми беше и ще ми бъде меренето Peace
Виж целия пост
# 116
И аз не съм от най-суетните та това хич не ми е стимул. И многото килограми не ме стимулират да отслабна, защото се харесвам и така, а съм почти 80кг. на 160см. Понякога ме е яд, че килцата ми са разпределени равномерно по цялото тяло. Ако бяха по-концентрирани вероятно нямаше да издържа и щях да се стегна Whistling

Менюто за днес - пилешки гърди като в поне едно от храненията ще добавя една "салата" от настърган и овкусен морков. Довечера с приятелят ми сме на гости в техните и не знам каква ще ми е вечерята.
Виж целия пост
# 117
Диди, не е нито едно от двете, доста по сложно е Heart Eyes Килограмите ги боря от гимназията, още майка ми е била жива, което ще рече малко повече над 20 години....
Виж целия пост
# 118
Да отчета и аз предизвикателството. Поставената цел беше 61.5, не я постигнах, 61.9 бях вчера, но съм доволна, защото имам 1,6 кг минус, а започнах предизвикателството след лунуване т.е. с изхвърлена доста вода, така че са си заминали и мазнинки.

Поставям цел за 14.02 - 60.9 кг, а за 08.03 - под 59.8 кг.


Този период ми е най-лесен за диети, няма ги изкушаващите плодове, няма и тежки празници, единствено рождени дни, но те са за по една вечер, не е положението като по Коледа и Великден.
Виж целия пост
# 119

Показвам се с 10 излишни килограма  Embarassed около 63-4кг съм ,цел 52-3 дай Боже!
Моля ,не ме цитирайте!  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия