Дневникът тема 75 - Да отслабнем всички заедно!

  • 51 509
  • 756
# 120
Таня, мисля, че и с 4-5 кг по малко ще си идеална Peace
И да те цитираме, едва ли някой ще те разпознае.
Виж целия пост
# 121
Подкрепям Сиска напълно!Мисля че -10 килограма за тази структура  са твърде много. Peace
Виж целия пост
# 122
На 52-5 се чувствах най -добре Sad Както виждате трутам доста на дупе и съм си отгледала огромно... мразя си тази извивка ,за първо време да видя 5 ,пък натам ще му мисля .
Виж целия пост
# 123
Tanya,точно на тази снимка,във профил-изглеждаш идеално.На нея като те гледам-нямаш нужда от отслабване.Не знам ти как се харесваш- аз не виждам и какво ще остане ако свалиш 10 килограма.Ти си знаеш... Peace
Виж целия пост
# 124
Таня,изглеждаш добре за мен,за брич и дупе много масаж.
Обядвах пилешко роле със спанак.
Вечеря яйца.
Виж целия пост
# 125
Зетче  bouquet.Аз не бях се теглила от поне две седмици мисля и кг.  са си пак същите. Не спазвам стриктно режима на Джой.Нещо не към в кондиция обаче забелязвам, че кръвната захар ми пада или доближавам границите на кръвното защото вчера ми беше доста маносано  до обяд. Не към яла и сладичко скоро. Незнам на какво се дължи,но като глътна захарче се оправям.
Виж целия пост
# 126
Aaa,съжалявам за невежеството -какво е брич и не се ли повлиява от цялостното сваляне на кг. и спорт ?   Confused
Виж целия пост
# 127
Брич е стърчащата сланина при ханша
Виж целия пост
# 128
Сваля се ама е зор голям,за това трябва въздействие от вън.
Виж целия пост
# 129
Tanya,точно на тази снимка,във профил-изглеждаш идеално.На нея като те гледам-нямаш нужда от отслабване.Не знам ти как се харесваш- аз не виждам и какво ще остане ако свалиш 10 килограма.Ти си знаеш... Peace
И аз съм на това мнение.
Като свалиш 10 кг и ще станеш кокаляк до кокаляка.. това не е много... женско  Rolling Eyes
Колко си висока? Около 165-170?
Виж целия пост
# 130
Tanya,точно на тази снимка,във профил-изглеждаш идеално.На нея като те гледам-нямаш нужда от отслабване.Не знам ти как се харесваш- аз не виждам и какво ще остане ако свалиш 10 килограма.Ти си знаеш... Peace
И аз съм на това мнение.
Като свалиш 10 кг и ще станеш кокаляк до кокаляка.. това не е много... женско  Rolling Eyes
Колко си висока? Около 165-170?
170 и определено тази фигура не ми ходи  Naughty ,дълго време бях 55 кг и си ги поддържах,не знам какво ми стана и откъде се отприщи този глад към боклуци...
пп ще се опитам да намеря снимка от този ми период
Виж целия пост
# 131

С близо 10кг съм по-слаба тук,но обърнете внимание -тънка талия и огромен ханш  Rolling Eyes ,аз да ви кажа се отчайвам,кажете сега ,защото знам как да постигна кг. на които съм на снимката и мога да се въведа в този вид-след това в каква насока да "работя" , т.е питам това ми е структурата или мога да променя нещо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 132
Е как огромен ханш  Rolling Eyes
Мисля, че имаш проблем със самоотценката си, не с кг Simple Smile

Поработи малко със спорт за стягане и толкова.. ама 10 кг надолу...

ти си знаеш..
Виж целия пост
# 133
Таня, и аз смятам че си супер ако свалиш само 5 кг ще си перфектна Simple Smile
Кайсия аз преди да започна диетата лунувах един ден (въпреки че съм твърдо против гладуване) за да намаля обема на корема си и да не чувствам глад по време на диетата и това да ме провали Simple Smile Препоръчвам ти ако искаш да минеш един два дена на течна храна за намаляване на обема на корема и тогава да започнеш някоя диета така ще я докараш докрай. Освен това казваш че се увличаш от добавки на мен лично някой спортни добавки ми отварят апетит особено L-канитин затова когато правя диета старателно ги избягвам Simple Smile
Виж целия пост
# 134
pvacheva,до тук съм на кефир и протеин.Мога да изкарам на кефир и днес и утре...ама ме е страх  да не озверея от глад и да се проваля поради тази причина..Разбирай-на третия ден,да се нахвърля като невидяла на мазно и сладко,за да компенсирам..Точно л-карнитин не съм пила от доста време..Ама за сметка  на това-колаген,хиалуронова киселина,витамини,магнезий,масло от вечерна иглика,пробиотици и ензими  от вереме на време..А-и витамин Д веднъж месечно...Луда работа,ама това беше... StopКато за начало спирам колагена и ХК,защото те са на свършване.После и другите..Витамините -през месец .Не съм боледувала тази зима сериозно,въпреки че постоянно някой във къщи е болен и се мъкнат вируси всякакви ...Ама и по-красива не съм станала де. Mr. GreenPeace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия