За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 392 254
  • 25 039
# 3 330
Банката не я устройва варианта всеки си плаща неговата част. Утре единия ако спре да плаща банката половината ли ще вземе? Питайте, има варианти, но са обвързани с повече условия някои не толкова изгодни.
Виж целия пост
# 3 331
Мисля си за началото на учебната година в новото училище на дъщеря ми.Мисля си още и за развода който предстои след 2 седмици дано и там всичко да е успешно и г-н таткото да не ми извърти някой номер и да не се яви на делото,което е по исков ред.
Виж целия пост
# 3 332
Банката не я устройва варианта всеки си плаща неговата част. Утре единия ако спре да плаща банката половината ли ще вземе? Питайте, има варианти, но са обвързани с повече условия някои не толкова изгодни.
Принципно, могат да се ползват други имоти за обезпечение, ако имат. Тогава съвсем реално всеки си плаща и ако има проблем, има отделно обезпечение за двата заема, т.е. те са си съвсем отделни, а общият имот се пише по равно на двамата. Има и вариант да е някакви проценти, т.е. не половината, но пак е нещо, няма как да се продаде само от единия ако ще и 5% да е. Ако нямат имоти, трябва да видят колко % ще им отпуснат, обикновено банките занижават оценката и отпускат около 70-80% от реалната цена, така че 20-30% самоучастие е минимума, ако искат сравнително изгоден кредит. Макар че напоследък отпускат и по-големи суми и лихвите вече са повече от изгодни. 
Иначе, ако само мъжът ще плаща заема, варианта брак преди това е най-изгоден за жената.
Виж целия пост
# 3 333
Добро утро на всички ! Заема ще е на негово име , но това не значи , че ще го плаща само той . Почти от самото начало парите са ни на едно място . Като имате в предвид, че изкарваме почти по равно.
Но аз харча повече- родителите  ми, за разни женски драми - боя, маникюр , гримове...
Той ми е здрав , аз съм кекавата- операции , рехабилитации, всичко пак идва от общите пари. Излишно от темата е , но още в началото на връзката ми плащаше наема ( като се запознахме тъкмо бях дошла в големия град и нямах никави пари) даде ми пари да ида на море - сама , а той тогава работеше на три места . След това бяхме в мола и той имаше около 250 лева и си хареса парфюм , взе го , но аз харесах един дамски и му казах една истинска жена трябва да се пръска с такъв парфюм ,казах , че е много скъп и не си заслужава . Той остави неговия и взе само моя . Аз нали съм си мека Мара , направо се разплаках ...
Но все пак , ако вземем апаратамент , той ще е на двамата . А и още нещо, до сега каквото и да сме вземали на лизинг- всичко е на негово име .
Виж целия пост
# 3 334
Ок, кредита ще е на негово име, но апартамента ще бъде и на двамата нали? Ясно написано при нотариус? Внимавай все пак. Днес е щедър към теб, утре може и към друга.
Момичета, бракът не значи автоматично общо имущество. Зависи от режима, в който е подписан, има ли договор, няма ли...
Виж целия пост
# 3 335
Така е, не значи. Но трябва да има сигурност някаква.
Задължелно и на твое име да е. Може всимко да е-тези отношение се уреждат документално,имаш винаги едно наум.
Виж целия пост
# 3 336
Да и на двамата ще е . Майка ми едно време така не отишла с баба ми и дядо ми и написали апартамента на тяхно име . Тя цял живот драми . Сега се води 50% на баща ми и 50% на стринка ми и двамата ми братовчеди , защото чичо ми почина .
 Така че , имам едно наум .
Виж целия пост
# 3 337
Банката не я устройва варианта всеки си плаща неговата част. Утре единия ако спре да плаща банката половината ли ще вземе? Питайте, има варианти, но са обвързани с повече условия някои не толкова изгодни.

Прави се застраховка за смърт, болест и пр. ОСтаналото банката си го гарантира с ипотеката .

Мисля си за началото на учебната година в новото училище на дъщеря ми.Мисля си още и за развода който предстои след 2 седмици дано и там всичко да е успешно и г-н таткото да не ми извърти някой номер и да не се яви на делото,което е по исков ред.

Успех. Това адвокатите са много противно и интересчийско съсловие. Не може да се разчита на тях. току предложат някакво съглашение, което може да те вкара в голям филм. Важно е на тях да им изнася.

И моите деца тръганха днес на у-ще. Първи учебен ден. И аз ги мисля.
Виж целия пост
# 3 338
Мисля си, че съм без работа и не ме взимат да работя това, което искам.
Виж целия пост
# 3 339
Тинити, ти не си ли учител? Тук в София се търсят.

Чета ви и си мисля колко голям късмет имаме, че не ни се е налагало да теглим кредит за жилището.
И за обяд мисля, време си е.
Виж целия пост
# 3 340
Тинити, ти не си ли учител? Тук в София се търсят.

Чета ви и си мисля колко голям късмет имаме, че не ни се е налагало да теглим кредит за жилището.
И за обяд мисля, време си е.
Да, бях, но ме съкратиха и сега търся, но безуспешно.
Виж целия пост
# 3 341
За тъжни неща мисля.
Виж целия пост
# 3 342
Аз си мисля нещо и не мога да разбера. Моя съседка, която много обичам приписа апартамента на сина си и той взе, че я изгони. Изхвърли ѝ всички вещи, дрехи и се настани да живее там с приятелката си. Сега моята съседка е в старчески дом и често ѝ купувам дрехи и други неща и я посещавам. Не искам да отварям темата пред нея, но акъла не ми побира защо си е приписала апартамента на сина си. Ето какъв е резултата. Само да спомена, че в този старчески дом това е масово явление. Всички си приписват имотите и после децата им ги изхвърлят. Защо го правят? Ей това си мисля и не мога да разбера. Като умре човек наследниците му да правят каквото искат с имотите. Защо предварително?

Аз нищо няма да приписвам на детето си. Като пукна тогава да прави каквото иска.
Виж целия пост
# 3 343
Защото децата са неблагодарни, затова. Ето още един пример, че не трябва на никого да се разчита, а да имаш твое си. Не го разбирам това-когато старите са нужни за гледане на деца се ползват на макс, когато остареят-да си трошат главата, вече са непотребни. Много е хубаво, че помагаш на жената.
Виж целия пост
# 3 344
𝒮𝓅𝓇𝒾𝓃𝑔 𝓅𝓇𝒾𝓃𝒸𝑒𝓈𝓈, много тъжни неща си написала. Не искам да е вярно. Дано синът се осъзнае докато е време...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия