КГБ = Клуб на Готините Баби - 176.

  • 67 024
  • 733
# 345
Благодаря за пожеланията към ДС!  Heart Eyes Hug

ДС снощи спа добре,
днеска търси само да яде,
не е от тия дето се лигавят,
мисли, че докторите го бавят,
легнал ги дебне от засада,
вчера понагледа си разсада,
днес му извадиха конците,
може утре да си е плюл на петите,
и като най-здравите хора,
да се поразходи и из двора,
и нали все от главата си пати,
да развърти кирки и лопати!
Ама аз зад него с бодра крачка,
ще съм му истинска спирачка,
от терасата ще го контролирам,
да не се увлича, ще го спирам!


Отивам на репетиция, чао до после!  smile3503





Танче,  newsm10 newsm47 newsm47
Виж целия пост
# 346

 Танче, нямаш грешка, особено по злободневни теми newsm62 smile3501

  И да ви кажа: Колкото повече тежиш, толкова по-трудно е да те отвлекат! Яжте торти и питки! Joy
Виж целия пост
# 347
Танче, страхотна си.
Аз се туткам, все търся нещо къде съм го мушнала, Не ми стигат чекмеджетата-абе, не е за приказване. Но не си го слагам на сърце, нали живях 7 месеца като на  палатка, та имам тренинг  Joy
Виж целия пост
# 348
Танче, страхотна си.
Аз се туткам, все търся нещо къде съм го мушнала, Не ми стигат чекмеджетата-абе, не е за приказване. Но не си го слагам на сърце, нали живях 7 месеца като на  палатка, та имам тренинг  Joy
На тебе пък това да ти е проблема. Нали никой не ти виси на главата, ще се подредиш, ама ще те питам после какво ще правиш  Joy Joy Joy
Танче, убиваш ме с твоите стихоПЛЕТКИ.
Флото, и да ме приканваш няма да стане, защото утре е националния празник на моето семейство /мама има рожден ден/ и ще се изсипе един куп народ тук на сейо. На следващия уикенд идва друга група на патерица.
Следващия, някакви пораснали тийнове  ще ме нападнат с цел, селски туризъм. Като гледам месеца ми е запълнен. Добре, че още не ме е заболял онзи, третия вляво  Joy Joy Joy
Другите... да знаете, че си мисля за вас, ама толко ми е акъла  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 349
Прочетох всички и всичко. Пращам ви моите поздрави! Утре да вържете и да ви вържат много мартеници.

Скрит текст:
Тази нощ сънувах много лош сън. Неспокойно ми е. Обикновено сънищата ми се сбъдват.
На вас спокойна нощ!
Виж целия пост
# 350
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЗАСМЕНИ-ВИЕ, ДЕЦАТА, ВНУЧЕТАТА И ВИРОГЛАВИТЕ ВИ РОДНИНИ. ДА НЕ ГНЕВИМ МАРТА.  Simple Smile


Виж целия пост
# 351
Честита баба Марта готини,яки  баби  ! Hug Grinning



Баба Марта
Защото умна е жена
и може с всичко да се справи,
баба Марта пожела
мартенички да направи.
Усука бял с червен конец,
вплете в тях любов с надежда,
детелинка - за късмет,
и слънчев лъч, да ги зарежда.
Така усмихната, добра,
закичи първо с тях децата.
Щастие и радост пожела,
весела да е играта.
На воля здрави да растат,
със бузки алено червени.
В живота смело продължат
със мартеничките засмени.

автор Таня Мезева

Скрит текст:
Легенда за мартеницата
Имал хан Кубрат петима сина и една чудно хубава дъщеря – Хуба. На тях той завещал повелята да не се разделят и да пазят България. След смъртта на баща си синовете бързо забравили мъдрия бащин съвет и били победени от предводителя на хуните Хан Ашина. Той заграбил владенията им и отвел в плен Хуба. Братята тръгнали да търсят нова земя, а сестра им зачакала новини от тях. И добрата вест пристигнала с разпукването на пролетта, донесена от сокол. В писмото Аспарух съобщавал, че е намерил райско кътче на юг от река Дунав и ще се заселят там. Хуба избягала, водена от сокола, на чието краче завързала бяла копринена нишка. Птицата я отвела до новата земя, но точно в този момент вражеска стрела я пронизала, а кръвта й обагрила конеца.

След като получил скъпата вест, че сестра му е при него, Аспарух започнал да късал конци от бяло-червената нишка, връзвал ги на ръцете на войниците си и повтарял: “Нишката, която ни свързва, да не се прекъсва никога. Да сме здрави, да сме весели, да сме щастливи, да сме БЪЛГАРИ… Бил ден първи, март, лето 681″.

От тогава, бяло-червеният конец е здравата нишка, която свързва българите по света в едно – да сме здрави, силни и щастливи. Да помним, че сме българи – където и по света да се намираме.
от интернет

Танче Hug  ДС много те вдъхновява ,  ударила си го на поезия  hahaha Стихчето е трепач !!


 Нов месец , нов ден , нов късмет ! Живи и здрави да сте , бели и червени ! Hug Hug Hug Kissing Heart

Ето от тутане Фло ме изпревари , а се перих да съм първа Simple Smile
Виж целия пост
# 352
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ХУЛИ! ПРАЗНИК НА МАКС И ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА ПРАЗНУВАШ С ЛЮБИМИТЕ ТИ ХОРА! bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 353
Добро утроооо.
Дочакахме нашия месец, живи и здрави да сме - още малко и остана на зимата...

Честита Баба Марта!
Бели и червени, весели и засмени....


Много харесвам мартеници вързани на на ръката....
Ето, виртуални и за вас  .
Нека ви носят късмет.

Мислено ви прегръщам и ви желая хубав ден.

П.П. Сетих се нещо, което четох снощи.
Честит рожден ден ХУЛИ!
Нека здравето, усмивките бъдат твои спътници.
Щастлив празничен ден!
Цветя от мен -;)))  bouquet bouquet bouquet


П.П.1 Още веднъж да се повърна Simple Smile)) и да сложа по една напитка докато Янчето стане и изпрати ученичката...  Благодаря ти Янче, за милите думи вчера след моето писание ....
Скрит текст:
Те толкова ми трябва, две три мили думи и цял ден ми е едно леко, леко....
Грешката ми е, че започнах рядко да влизам тук...

Ето и питиетата





Виж целия пост
# 354
http://-spam132-/wp-content/uploads/2012/03/1145570.png
Виж целия пост
# 355
 Добро утро и от мен!

 Честита баба Марта! Румени, засмени и от любов и здраве озарени!
На този ден все си представям как от птичи поглед се вижда цялата ни страна в бяло и червено.

 Хули, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ КРЕПКО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ В АГРОФИТНЕСА!
И внимавайте с Борянка - днес не се копа, ще разсърдите баба Марта hahaha

 Джили, тенкю, баби за почерпката - и аз сега си взех от кафенцето. Много е пивко, защото е предложено с любов! Heart Eyes

 Римарче, не знам какво си искала да ни покажеш, но  ми излиза, че няма достъп до този сайт Hug

 Танче, Мими, честит ни ден на самодейността! Да имаме сили и здраве да продължаваме в този дух!
Виж целия пост
# 356
Честита бабаМарта. Да сме всички живи, здрави, да сме усмихнати , да се радваме на живота и на любимите си хора, да не забравяме и тези, които не са между нас, но са в сърцата ни.Да живеем в мир и спокойствие



Хули, честит рожден ден. Да си здрава , пълна с енергия и винаги да си заобиколена от обичащите те хора Hug



Танитка, шапо за пореден път Hug Hug HugИ нека Д продължава да си бъде все  такъв неуморен, енергичен и до теб още дълги години

На всички хубав ден, успешен месец с много усмивки, пък да видим баба Марта какви щуротии ще измисли Mr. Green
Виж целия пост
# 357

Добрутро, красавици!

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ДА СМЕ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ, ДА СЕ РАДВАМЕ НА ЖИВОТА!

Скрит текст:


ИВАН ЦАНЕВ

ПРОЛЕТНА ВОДА

Червени от студа и крехки,
потрепват ранните ракити.
Капчуков залп
от всички стрехи
събужда пулса на реките.
И с пориви, все още смътни,
с копнеж неосъзнат добре,
те тръгват
радостни и мътни –
кой може вече да ги спре!
Върви вода със цвят черешов.
Тя беше облак, беше сняг
и мъртъв лед до вчера беше
в пространството
от бряг до бряг.
Но тя не помни снегопада,
забравила е за леда –
тя знае само, че е млада,
че е най-младата вода.

ХУЛИ, честит рожден ден! Здраве и щастливи години с обичаните ти хора!





Виж целия пост
# 358
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БАЙРАКТАРКЕ! bg ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ДРЪЖ БАЙРАКА И ГО РАЗВЯВАЙ ВИСОКО. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И НАЗДРАВЕ НА ТЕБ И ТВОЯТА ЗАДРУЖНА ЧЕТА.

Тази сутрин ме пишете в отбора на ранобудните.

Дано баба Марта да е усмихната, да не се сърди и фучи. Поне сега през прозореца изглежда добре-слънчево е.

РИМАРЧЕ, напиши си описи и залепи от вътрешната страна на шкафовете, докато свикнеш кое къде се намира. Еее, маце, старост нерадост, ама нЕма да се сдаваме Wink

АДАШКЕ ДЖИЛИ, взех си мартеничка от теб и благодаря Hug! И чайче с лЕмон си взех. Напомняш ми времето, когато станах член на КГБ. Всяка сутрин имаше по нещо написано от теб. Антуриумът ми продължава да цъфти...Като дойдеш, ще го видиш. Simple Smile

ФУРИЙКЕ, какво казва шефа за твоето пътуване до София Simple Smile?

ЛУСИ, я какъв хубав пост си ни написала Hug Де да съм знаела, с радост бих ти направила място да минеш пред мен. Hug

ГРЕТИ, как си миличка?  HugХайде, сънят ти е останал в миналия месец, не го мисли.

ЯНЕ, с мен бая ще се узорят да ме отвличат. По-добре да се откажат... Joy

МЕРИ, на теб разписаха ли ти билета за пътуване към столицата? Много ще се радвам! bouquet

МАМСИ, как ти е рамото, да не би да мина само от четенето на разни рецепти Joy

ТАНИТА, разсмя ме с твоето произведение, посветено на вироглавия ти роднина. Ама тия мъже каквото и прилагателно да им сложиш-вироглави, твърдоглави, все ще им върви hahaha Joy Joy Joy Всичките са кажи-речи от един дол дренки. Нака са ни живи и здрави.

АРИТА сигурно вече е при мама и сестричката.

Хайде за сега стига, че чавето се събуди и иска попарка feeding

ПП Изпреварихте ме.  ЯНЕ, КАРИ, МАРИНКА  Hug Hug Hug После ще ви чета.


Виж целия пост
# 359
Добро утро , мили БАБИ МАРТИ ! Бъдете румени , червени и винаги засмени ![Пожелавам ви ден с много настроение и усмивки!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХУЛИ ! Много здраве , късмет, щастие и любов !


Поздрави и прегръдки за всички.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
/Тръстиката яко ме е затиснала..../
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия