Слънцезащита 2017

  • 108 773
  • 759
# 255
Аз също подновявам през 2-3 часа
Виж целия пост
# 256
Не мога да подновявам крема, защото съм гримирана с фдт и затова залагам на слънцезащитна пудра. Надявам се да има ефект. Слагам я на обяд за обедната почивка и в 17ч като си тръгвам от работа подновявам. Надявам се да ме защитава поне малко.
Виж целия пост
# 257
Бях попаднала на едно хитро клипче как става номера, трябва да го изровя.

Не мога да намеря, но този клип е на същия принцип. Пълни се със слънцезащитен крем и се нанася както е показано с тампончето.
https://www.youtube.com/watch?v=e2XqNoI-fho
Виж целия пост
# 258
Това с грима и подновяването на слънцезащитата и мен ме тормози. Дайте идея за пудра с фактор.
Виж целия пост
# 259
http://www.allbeauty.com/1163334-shiseido-sun-protection-compact … 9MCFcm_7QoduikGfQ
https://www.notino.co.uk/clinique/sun-mineral-powder-foundation- … 9MCFWi17Qodu4YItw
Виж целия пост
# 260
Не мога да подновявам крема, защото съм гримирана с фдт и затова залагам на слънцезащитна пудра. Надявам се да има ефект. Слагам я на обяд за обедната почивка и в 17ч като си тръгвам от работа подновявам. Надявам се да ме защитава поне малко.

Ани, коя слънцезащитна пудра ползваш? На Missha ли? Кой номер? Аз се чудя между 21 и 23, много съм бяла, но все пак не ми се иска да ме прави по-бяла, отколкото съм.
Виж целия пост
# 261
Това с грима и подновяването на слънцезащитата и мен ме тормози. Дайте идея за пудра с фактор.
В момента ползвам тази на Миша  http://www.ebay.com/itm/MISSHA-Signature-Science-Blanc-Pact-10g- … N63cPHU4BBMj7CQzQ
и тази на Авен http://www.afya-pharmacy.bg/productbg/1510 , която е с минерални филтри и си мисля, че е с по-добра защита.
Виж целия пост
# 262
Фу, намерих клипа за нанасянето на слънцезащита върху грим.
https://www.youtube.com/watch?v=xFWKrQAQ2GI
Виж целия пост
# 263
Признавам без бой, че до сега слънцезащита съм ползвала само, когато сме на море. От тази година съм решила да променя това. Моля за препоръка за крем за лице, който предпазва и от появата на петна. Миналата година ползвах на ДМ, но жестоко се петньосах и не съм доволна.
Аз ползвам този и съм много доволна. Петна нямам.

Виж целия пост
# 264
Признавам без бой, че до сега слънцезащита съм ползвала само, когато сме на море. От тази година съм решила да променя това. Моля за препоръка за крем за лице, който предпазва и от появата на петна. Миналата година ползвах на ДМ, но жестоко се петньосах и не съм доволна.
Аз ползвам този и съм много доволна. Петна нямам.

Скрит текст:
Точно се връщам от Ремедиум. Взех
Скрит текст:
Надявам се и той да е добър. Като свърши ще пробвам Авен  Hug
Виж целия пост
# 265
Някой ползвал ли е това:

Моля за отзиви, ако сте го ползвали. Най-вече ме интересува дали е достатъчно покривен. Като критерии за покривност - например фдт Lòreal true match ми  е достатъчно покривен, но например вв-кремът на Нивеа не ми е (имам много разширени капиляри по лицето).
Виж целия пост
# 266
Някой ползвал ли е това:

Моля за отзиви, ако сте го ползвали. Най-вече ме интересува дали е достатъчно покривен. Като критерии за покривност - например фдт Lòreal true match ми  е достатъчно покривен, но например вв-кремът на Нивеа не ми е (имам много разширени капиляри по лицето).

Амииии, не е много покривен, но не това му е най-големия проблем Simple Smile Дори с моята суха кожа, след 2 часа съм, като намазана с масло...... Sick Никак не се харесахме  Mr. Green
Виж целия пост
# 267
Ясно. Значи не е за мен. Благодаря.
Препоръчайте добре покривен фдт с SPF поне 25?
Виж целия пост
# 268
При мен подновяване не се иска и не виждам смисъл когато съм на работа , съм предимнно на закрито. Единствено след работа , по тялото и косата. За сега си оставам с Екран на Кларанс , за плажа Диор бях си взела и е страхотен продукт (ах тези намаления по сайтовете...), за тялото пак Кларанс .
Гледам сега са голям хит спрейовете , пръскаш върху грима и готово... та чудя се за такъв продукт.
Виж целия пост
# 269
Ясно. Значи не е за мен. Благодаря.
Препоръчайте добре покривен фдт с SPF поне 25?
                              http://apteka.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0% … %D1%8F/dermablend
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия