Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 101
  • 3 522
# 510
This page isn't available

Връзката, която последвахте, може би не работи или страницата е била премахната.

Това ли имаше предвид?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 511
И аз не видях роклята, но в показания сайт има страхотни къси рокли. Много сполучливи.
Виж целия пост
# 512
Е, спрете вече с тез' лелински булани!  Mr. Green
Виж целия пост
# 513
Ужасон голям с тия наметки...
Моята е категорична- нищо връхно не желае.Ще си мръзне детето.
Виж целия пост
# 514
Maeve, тази е, благодаря. Явно админите са изтрили линка, не знам защо.

Аз съм напълно съгласна, че по-добре да се мръзне, отколкото да се носят наметки.

Билян@, като не те кефи, не чети.
Виж целия пост
# 515
Билян@, като не те кефи, не чети.

 ooooh! Форумът е общодостъпен!
Виж целия пост
# 516
Дамата модно гуру не търпи различно мнение, Биляна.

Тия кожи не са за бал, независимо колко струват, кой се е снимал с такива и на кой подиум сме ги видели. Това ми е мнението на моден лаик с претенции за добър вкус.

Аз също не видях ефирната рокля, показана от dtra , антивирусната ми програма изобщо не ми дава да припаря до сайта, който я продава. Ако някой има алтернативен линк, нека прати, плс.
Виж целия пост
# 517
Какво направих?! Исках да сложа описанието в скрит текст и го изтрих без да искам. През телефона съм, не мога пак да го пиша...  ooooh!
Случайно видях тази рокля и ми е много красива!
Виж целия пост
# 518
Дамата модно гуру не търпи различно мнение, Биляна.



Ти пък, тя е капацитет по всякакви въпроси. Пише във всяка тема и всяко второ мнение в нея е нейно, разбира се напоено с ненужни подробности и назидателен тон.  Laughing
Кошмарна работа  Tired
Виж целия пост
# 519
Бижу, синята рокля наистина е много красива, само се чудя как стои толкова разтворена надолу. Обръчи ли има?
Виж целия пост
# 520
Тюлена фуста най-вероятно. За предпочитане е от кринолин.
Виж целия пост
# 521
И двете рокли показани от Бижу са много красиви.
Виж целия пост
# 522
Дамата модно гуру не търпи различно мнение, Биляна.



Ти пък, тя е капацитет по всякакви въпроси. Пише във всяка тема и всяко второ мнение в нея е нейно, разбира се напоено с ненужни подробности и назидателен тон.  Laughing
Кошмарна работа  Tired

Всеки е свободен да пише където иска.
Не знам кой има няколко хиляди писани мнения в множество теми. Моите са едва 1000.
На такива като вас все се намира кой да ви пречи, ако е на различно мнение от вашето. (старите кучета  Joy)
Не търпите критики. Освен това обиждате и съдите.

Виж целия пост
# 523
Синята рокля е много романтична, да. И нежна.
Няколко пласта тюл има отдолу, вероятно. Кринолин е най-лошият вариант за такава форма на полата.
Виж целия пост
# 524
Пишете и двете рокли, показани от Бижу, а аз виждам само една - в синьо. И да. Много е красива и стилна.

Stardust@,

Скрит текст:
Това, че ти не разбираш иронията ми, след като жената няколко пъти ни благодаря за отзивите, не ти дава право да ми даваш указания къде да чета. Twisted Evil Само ти не разбра , че стана банално.   Повече от ясно е, че момичетата ще мръзнат ( дано не е студено), но ще се покажат в целят си блясък. Аз тоя филм вече съм го гледала три! пъти и два пъти на абсолвентски балове. Та изобщо не се ядосвам. Тук съм за забавление!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия