Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 32 046
  • 739
# 300
Много красив тука Heart Eyes Марги, мятай  Сарп с бръсначките, че да окастриш поне мустакЯ Mr. Green



И тука Heart Eyes


Виж целия пост
# 301
Енгин голямата брада като не прави нищо .....с ей тия гърли го прави  Mr. Green

TEAM ENGIN AYKANAT




Честита пролет и от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 302


Хубаво ни е момчето Heart Eyes, ама аз си спазвам обещанията свързани с него и още по-хубав ще става Laughing, Бел самобръсначката е тука, оххх поне нея мога да я сменям, лозарската я заточвах на няколко пъти, за да постигна резултати Mr. Green

ПП сори ако на някой написаното му се стори просташко, ама ще се допълня по въпроса с окосмяването при Ча, самобръсначките и използването им. Имах предвид, че ще го почна с възможно най-евтината обикновена Naughty и ще я сменям, колкото е необходимо, няма да се занимавам с електрическа, ама пропуснах възможността, че едно време е имало едни руски(съветски) самобръсначки, навиващи се с пружина, с две-три навивания нормално окосмено лице е готово. Така са ми разказвали. Да имате идея откъде да си набавя такова нещо? tooth Ох, как ще го шашна с един такъв експонат hahaha, дано няма късмета някой ден да ме срещне Mr. Green hahaha, определено ще му се сторя интересна личност hahaha
Виж целия пост
# 303
 Шамана нема да се вре с Ча стига и толкоз пиар  Naughty

 Колкото повече се вре там дето не и е мястото , толкова Чачовите фенове ша я плювкат .


  двете  аркадашки са били по женски в бума а Умут се е качил на черешата   Mr. Green


 Марги и Дидето ги нема в бума да не ви е домързяло  Joy или като го нема  хубавеца  нема се жертвате


    оф ся Ча не изникне от някъде на купонЯ  с коня    чак и рима стана  hahaha




 мъжкар Heart Eyes    

  Да направат репортаж или няква фотосесия преди да замине за ЛА , щото ша му фанат подметките като се покрие  ooooh!   Ако няма проект Ча  есента  ша гледаме   римейка на Хази . Дано го излъчат екшъна  по бтв  
Виж целия пост
# 304
Скрит текст:

Хубаво ни е момчето Heart Eyes, ама аз си спазвам обещанията свързани с него и още по-хубав ще става Laughing, Бел самобръсначката е тука, оххх поне нея мога да я сменям, лозарската я заточвах на няколко пъти, за да постигна резултати Mr. Green

Скрит текст:
ПП сори ако на някой написаното му се стори просташко, ама ще се допълня по въпроса с окосмяването при Ча, самобръсначките и използването им. Имах предвид, че ще го почна с възможно най-евтината обикновена Naughty и ще я сменям, колкото е необходимо, няма да се занимавам с електрическа, ама пропуснах възможността, че едно време е имало едни руски(съветски) самобръсначки, навиващи се с пружина, с две-три навивания нормално окосмено лице е готово. Така са ми разказвали. Да имате идея откъде да си набавя такова нещо? tooth Ох, как ще го шашна с един такъв експонат hahaha, дано няма късмета някой ден да ме срещне Mr. Green hahaha, определено ще му се сторя интересна личност hahaha
Ми хубав е я, само да е с мааааалко по-длъжка косица и ще е върха.
Мале срам, Embarassed честита първа пролет и от мен. Hug..........Hug
Виж целия пост
# 305






 И от мен честита пролет  Hug

 Heart Eyes





   Диденце  Hug  се разкършим с Мурат Боз
 newsm44

Скрит текст:



 по диема фемили  рекламират Сезона на черешите . Ще се излъчва от 1 - ви април 17:00 до 20 :00часа  .

 Може и да го погледна дизито . Главния е симпатяга  и  го спрягаха с Хазал
Виж целия пост
# 306

Пише че миналата вечер са  забелязали Ръза Коджаолу и Туба Юнсал в някакво заведение, ама се чудя дали е така или се опитват да направят клюка със стара новина. Нали уж Ръза вчера празнувал в тесен кръг, а сега това Thinking Дано не ви подвеждачм че копнах снимката и забравих откъде, та превода е това което запомних от набързо прочетеното....

Честита ви първа пролет, ето ви и лаленца Heart Eyes
Скрит текст:

А това за Марга
Скрит текст:

Леле, Енгин с тия женоря....много бе Crazy  Крайната в дясно ми прилича на Ханде Сорал newsm78
Виж целия пост
# 307
 Дори и да са били с Туба някъде   са  излезли като  колеги . Ръзата си има севгили









ела на диванчитУ    Mr. Green а Сарп Йок нИ ще



Виж целия пост
# 308
Фемо, кефи ме как ги вардиш, особено Ча Laughing



С подобна на Аманската прическа, но не му стои насилено на главата, че даже и изнасилено. Няма вид на каска от изгорена и обезцветена коса, бетонирана на скалпа му с цял флакон лак за коса, както беше при споменатия образ. Тук контурите на лицето му са чисти, дори сниман изотдолу, контура на челюстта е гладък, без подпухване.
Съвършен Heart Eyes

ПП Дано да има продължение с поканата за диванИтУ в някоя друга сцена Mr. Green Какчето е малко нещо тънкокоса и дългоноса, ама какви очи има.... Heart Eyes Готина е Peace
Виж целия пост
# 309
 Mr. Green Joy Joy Joy Joy Ръзата  хич не сакам да го варда  .  Мернах  инфо че си имал севгили и снимка имаше .


  Красавец не е лесно да опазиш  ooooh!


Виж целия пост
# 310
А може би ще решат да събудят Мелек от зимния сън в който са я вкарали....

Много красива Бенсу Heart Eyes



Виж целия пост
# 311
Ох, Феми представих си те до Ча, как го вардиш, от едната му страна ти, от другата Енгин hahaha
Каката хем кокетка, хем опърничава newsm53, като има сцени с нея заслужаващи внимание (като предишната с изнасянето)  Joy свиркайте, и линк няма да откажа Wink. Тук ми харесва Heart Eyes



Ох, ама аз съм едно голямо дете, не можете да си представите как се зарадвах на моичките Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, само на снимка Embarassed, Белче благодаря love001

Бенсу и на мен ми харесва този път Peace
Виж целия пост
# 312
   лепотац  в превод красавец Crazy






  Едната кадъна  с червената пола  Енгин   не  ги ли менажира  newsm78  


Марги   ша зяпаш ли черешите  по фемилито ?



  
Виж целия пост
# 313
Феми, не знам дали ще го следя 33uu, три епизода наведнъж са ми много. Иначе главните май са симпатяги, не съм ги гледала досега, има един познат образ Даахан Кюлегеч от Мечтатели Laughing
Серкан като визия на мен ми допада за партньор на Хазал, ама дали ще е той....




С подобна на Аманската прическа, но не му стои насилено на главата, че даже и изнасилено. Няма вид на каска от изгорена и обезцветена коса, бетонирана на скалпа му с цял флакон лак за коса, както беше при споменатия образ. Тук контурите на лицето му са чисти, дори сниман изотдолу, контура на челюстта е гладък, без подпухване.
Съвършен Heart Eyes
Бел Peace
Не знам, не знам, сякаш става дума за различни хора, дано Ча повече не го сполетява подобно нещастие bishop
Скрит текст:
smile3555 smile3555 #Shocked #Shocked
Виж целия пост
# 314
По-добре да не е споменатия Серкан- да, хубав е, но изглежда много скован, а и е по-висок от Чаатай. Смятам че нейната разлика в ръста с Ча беше максимума, с по-висок партньор ще изглеждат нелепо- справка сериала и Балкани, където за кратко игра с Фуркан Палалъ, който по снимки заедно с Ча, доста видимо стърчи над него.

Ха, направих нещо нетипично за мен, гледах фрагман..... на Ичерде Wink Съдейки по видяното там, Сарп бил тежко ранен....Мелек явно пак ще го играе болногледачка както в първите серии. Дано вече да се е научила да прави супа, че първия път щеше да го отрови hahaha Май няма да има флирт с кака... жалко, бях се настроила за това Rolling Eyes Tired

ПП И аз го гледам такъв Марги и аз мятам кандилото и се моля повече да не го виждам такъв Stop  Руските теми за Ча в които ровя, почти всичките са с наклон към Медчезира и често го виждам с Аманската му визия, в началото докато е много слаб е хубав, въпреки ужасната коса, но после, после е.... newsm09  най -щадящия израз за който се сещам е неузнаваем #Puppy dog С такова нездравословно подпухване в лице и тяло, ми прилича на болен, тенът му е ужасен, в една и съща сцена с други хора устните му лилавеят, а цвета на лицето му е тебешипрен въпреки грима.... Знаете и за нашия лаф с Габи за усмивката тип зъбна протеза(с редки изключения) И като го виждам сега, по пълен е, направо е мощен като бик, но не се вижда лош тен и подпухване, напротив, човекът грее, дори когато го писаха че бил болен, пак беше хубав. Забелязва се че лявото му око пак има оток, но това си е проблем който той си има откак го знаем, даже имаше правена и операция, но явно проблемът му там продължава.... Та сега е в пъти по-хубав, а и вече е доста възмъжал Peace Дано в новите му проекти не го върнат пак назад и да играе пак студент- като Емир ясно, първа роля и му отиваше да се мотае в университета, но стана досадно като Яман да прави същото, за Баръш да не започвам.... Ще рече човек че тези сценаристи други идеи си нямат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия