Марги, мятай Сарп с бръсначките, че да окастриш поне мустакЯ И тука

Марги, мятай Сарп с бръсначките, че да окастриш поне мустакЯ 
, ама аз си спазвам обещанията свързани с него и още по-хубав ще става
и ще я сменям, колкото е необходимо, няма да се занимавам с електрическа, ама пропуснах възможността, че едно време е имало едни руски(съветски) самобръсначки, навиващи се с пружина, с две-три навивания нормално окосмено лице е готово. Така са ми разказвали. Да имате идея откъде да си набавя такова нещо?
Ох, как ще го шашна с един такъв експонат
, дано няма късмета някой ден да ме срещне
, определено ще му се сторя интересна личност
или като го нема хубавеца нема се жертвате 
Ако няма проект Ча есента ша гледаме римейка на Хази . Дано го излъчат екшъна по бтв
, ама аз си спазвам обещанията свързани с него и още по-хубав ще става
и ще я сменям, колкото е необходимо, няма да се занимавам с електрическа, ама пропуснах възможността, че едно време е имало едни руски(съветски) самобръсначки, навиващи се с пружина, с две-три навивания нормално окосмено лице е готово. Така са ми разказвали. Да имате идея откъде да си набавя такова нещо?
Ох, как ще го шашна с един такъв експонат
, дано няма късмета някой ден да ме срещне
, определено ще му се сторя интересна личност 
..........

се разкършим с Мурат Боз 
Дано не ви подвеждачм че копнах снимката и забравих откъде, та превода е това което запомних от набързо прочетеното....
Крайната в дясно ми прилича на Ханде Сорал

Готина е
Ръзата хич не сакам да го варда . Мернах инфо че си имал севгили и снимка имаше .


, като има сцени с нея заслужаващи внимание (като предишната с изнасянето)
свиркайте, и линк няма да откажа
. Тук ми харесва
, само на снимка 

, три епизода наведнъж са ми много. Иначе главните май са симпатяги, не съм ги гледала досега, има един познат образ Даахан Кюлегеч от Мечтатели 



Съдейки по видяното там, Сарп бил тежко ранен....Мелек явно пак ще го играе болногледачка както в първите серии. Дано вече да се е научила да прави супа, че първия път щеше да го отрови
Май няма да има флирт с кака... жалко, бях се настроила за това 
Руските теми за Ча в които ровя, почти всичките са с наклон към Медчезира и често го виждам с Аманската му визия, в началото докато е много слаб е хубав, въпреки ужасната коса, но после, после е....
най -щадящия израз за който се сещам е неузнаваем
С такова нездравословно подпухване в лице и тяло, ми прилича на болен, тенът му е ужасен, в една и съща сцена с други хора устните му лилавеят, а цвета на лицето му е тебешипрен въпреки грима.... Знаете и за нашия лаф с Габи за усмивката тип зъбна протеза(с редки изключения) И като го виждам сега, по пълен е, направо е мощен като бик, но не се вижда лош тен и подпухване, напротив, човекът грее, дори когато го писаха че бил болен, пак беше хубав. Забелязва се че лявото му око пак има оток, но това си е проблем който той си има откак го знаем, даже имаше правена и операция, но явно проблемът му там продължава.... Та сега е в пъти по-хубав, а и вече е доста възмъжал
Дано в новите му проекти не го върнат пак назад и да играе пак студент- като Емир ясно, първа роля и му отиваше да се мотае в университета, но стана досадно като Яман да прави същото, за Баръш да не започвам.... Ще рече човек че тези сценаристи други идеи си нямат. Препоръчани теми