Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 129-та тема

  • 313 392
  • 755
# 255
Нали е празник - пържен шаран.
Честито на именниците! Да са живи и здрави!

Виж целия пост
# 256
Безмесни сарми и раки



Запържен ориз, булгур с нова реколта накълцано кисело зеле

Виж целия пост
# 257
Топла супа от свинско месо със зелев сок

Виж целия пост
# 258
Виж целия пост
# 259
Баница





Унгарски бисквити

Виж целия пост
# 260
Яхния от заек

Виж целия пост
# 261
Едно тесто - два вида сладки



Виж целия пост
# 262
Едно тесто - два вида сладки

Скрит текст:



Може ли рецептата за тестото?!? Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Импровизация е с обикновено захарно тесто (яйца, масло, захар, брашно) + смлени орехи. Нищо ново под слънцето.

Скрит текст:
Готвя на око и на вкус, за това не мога и да посоча точни грамажи, но ето какво сложих днес: 1 пакетче краве масло, което разбих с миксер с 4 супени лъжици захар. Добавих 2 яйца, 200-250 гр. смлени орехи, много малко бакпулвер, половин чаша олио и брашно, колкото поеме. Тестото не трябва да е много твърдо - да остане по-меко и лепкаво.
Разделих на две. Оформих едните сладки като топчета, които напълних с нарязан на дребно шоколад, изпекох ги и след това ги овалях в пудра захар. Другото тесто също оформих на топчета, овалях ги в кристална захар и направих вдлъбнатина в тях с малка капачка, като от паста за зъби, примерно (става и с пръст на принципа на известните thumbprint cookies, но с капачка се оформят много добре и не се разлива формата им). Изпекох ги, до леко зачервяване, трябва много да се внимава с тях, а след това ги напълних с разтопен шоколад - noisette.
От тази доза ми излязоха точно 60 сладки, по 30 от двата вида.
Тези дни отново ще ги направя, но ще сложа вместо кристална захар - мусковадо, така ще придобият по-тъмен цвят и карамелен вкус.
Виж целия пост
# 264
Импровизация е с обикновено захарно тесто (яйца, масло, захар, брашно) + смлени орехи. Нищо ново под слънцето.

Скрит текст:
Готвя на око и на вкус, за това не мога и да посоча точни грамажи, но ето какво сложих днес: 1 пакетче краве масло, което разбих с миксер с 4 супени лъжици захар. Добавих 2 яйца, 200-250 гр. смлени орехи, много малко бакпулвер, половин чаша олио и брашно, колкото поеме. Тестото не трябва да е много твърдо - да остане по-меко и лепкаво.
Разделих на две. Оформих едните сладки като топчета, които напълних с нарязан на дребно шоколад, изпекох ги и след това ги овалях в пудра захар. Другото тесто също оформих на топчета, овалях ги в кристална захар и направих вдлъбнатина в тях с малка капачка, като от паста за зъби, примерно (става и с пръст на принципа на известните thumbprint cookies, но с капачка се оформят много добре и не се разлива формата им). Изпекох ги, до леко зачервяване, трябва много да се внимава с тях, а след това ги напълних с разтопен шоколад - noisette.
От тази доза ми излязоха точно 60 сладки, по 30 от двата вида.
Тези дни отново ще ги направя, но ще сложа вместо кристална захар - мусковадо, така ще придобият по-тъмен цвят и карамелен вкус.
Много благодаря! Не съм правила маслено/захарно тесто никога, надявам се да се справя... Wink
Виж целия пост
# 265
Импровизация е с обикновено захарно тесто (яйца, масло, захар, брашно) + смлени орехи. Нищо ново под слънцето.

Скрит текст:
Готвя на око и на вкус, за това не мога и да посоча точни грамажи, но ето какво сложих днес: 1 пакетче краве масло, което разбих с миксер с 4 супени лъжици захар. Добавих 2 яйца, 200-250 гр. смлени орехи, много малко бакпулвер, половин чаша олио и брашно, колкото поеме. Тестото не трябва да е много твърдо - да остане по-меко и лепкаво.
Разделих на две. Оформих едните сладки като топчета, които напълних с нарязан на дребно шоколад, изпекох ги и след това ги овалях в пудра захар. Другото тесто също оформих на топчета, овалях ги в кристална захар и направих вдлъбнатина в тях с малка капачка, като от паста за зъби, примерно (става и с пръст на принципа на известните thumbprint cookies, но с капачка се оформят много добре и не се разлива формата им). Изпекох ги, до леко зачервяване, трябва много да се внимава с тях, а след това ги напълних с разтопен шоколад - noisette.
От тази доза ми излязоха точно 60 сладки, по 30 от двата вида.
Тези дни отново ще ги направя, но ще сложа вместо кристална захар - мусковадо, така ще придобият по-тъмен цвят и карамелен вкус.
Много благодаря! Не съм правила маслено/захарно тесто никога, надявам се да се справя... Wink

http://gotvach.bg/n5-62789-%D0%A2%D1%80%D0%B8_%D0%BD%D0%B5%D1%83 … D0%BF%D0%B0%D0%BD
Виж целия пост
# 266
Импровизация е с обикновено захарно тесто (яйца, масло, захар, брашно) + смлени орехи. Нищо ново под слънцето.

Скрит текст:
Готвя на око и на вкус, за това не мога и да посоча точни грамажи, но ето какво сложих днес: 1 пакетче краве масло, което разбих с миксер с 4 супени лъжици захар. Добавих 2 яйца, 200-250 гр. смлени орехи, много малко бакпулвер, половин чаша олио и брашно, колкото поеме. Тестото не трябва да е много твърдо - да остане по-меко и лепкаво.
Разделих на две. Оформих едните сладки като топчета, които напълних с нарязан на дребно шоколад, изпекох ги и след това ги овалях в пудра захар. Другото тесто също оформих на топчета, овалях ги в кристална захар и направих вдлъбнатина в тях с малка капачка, като от паста за зъби, примерно (става и с пръст на принципа на известните thumbprint cookies, но с капачка се оформят много добре и не се разлива формата им). Изпекох ги, до леко зачервяване, трябва много да се внимава с тях, а след това ги напълних с разтопен шоколад - noisette.
От тази доза ми излязоха точно 60 сладки, по 30 от двата вида.
Тези дни отново ще ги направя, но ще сложа вместо кристална захар - мусковадо, така ще придобият по-тъмен цвят и карамелен вкус.
Много благодаря! Не съм правила маслено/захарно тесто никога, надявам се да се справя... Wink

http://gotvach.bg/n5-62789-%D0%A2%D1%80%D0%B8_%D0%BD%D0%B5%D1%83 … D0%BF%D0%B0%D0%BD
Много благодаря за рецептите!
Виж целия пост
# 267
Пилешко със сметана и картофи на фурна



Виж целия пост
# 268
Vanilkové rohlíčky



Сладки с мусковадо



Виж целия пост
# 269
От мен едни ябълкови мъфини
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия