Смешки от форума 27

  • 130 096
  • 735
# 480
Цитат
имам  един познат който ми осигури много изгодна квартирка близо до центъра на ниска цена, две стаи в къща и баня с три легла, за сама незнам но цената беше символична.
Ехаа, че и изгодно.
Виж целия пост
# 481
Цитат
Здравейте!
Искам да попитам за добър мъжки гениколог в град Варна.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 482
JoyJoy

Ще намери, ама дали ще е гениколог, не знам.
Виж целия пост
# 483
ми гените ще си изследва, к'во па толкова Smile
Виж целия пост
# 484
Това, което променя картинката е, че освен висшето образование, се изисква ниво по езика, което, ако няма завършена съответната филология, се удостоверява с изпит. Обикновено това е опция за филолози, които не са с педагогически профил или вземат втора специалност с друг език. Не е като да вземат Сульо и Пульо от улицата.

В интерес на истината, след прочетеното във форума проверих и намерих изискване за ниво Б1 в Пловдив, но не намерих такова за СУ. Може и там да има. Не знам.

Не споря и не правя разследвания, само цитирам нещо от форума, което в първия момент ми прозвуча като смешка-страшка. Flushed


Преди години съм се интересувала и се държеше  изпит по английски, за да можеш да запишеш това СДК. Сега не знам.
В София много от учителите по английски са нередовни, т.е. въобще нямат квалификация за учител по езика.
Виж целия пост
# 485
Ох, искрено се посмях...

Цитат
Имам един въпрос-предложение. Дали е възможно при писането на мнение в менюто отгоре да се добави знака ѝ (И с ударение (главна: Ѝ, малка ѝ)). Понеже не е буква го няма в клавиатурата, а в различните клавиатури се въвежда по различен начин shift + x на моята фонетика, Alt + от цифровата 1117,  но често не става и така. Та мъчно ми е да го виждам заменено от й което все се появява на места дето не са за него напоследък.  
Виж целия пост
# 486
Цитат
все пак не сте се родили преди да се съберете с мъжа си.

Без лоши чувства към авторката Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Та мъчно ми е да го виждам заменено от й което все се появява на места дето не са за него напоследък.  
Някакъв полтаргайст ще да е Й  щом се появява и изчезва  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 488
Та мъчно ми е да го виждам заменено от й което все се появява на места дето не са за него напоследък.  
Някакъв полтаргайст ще да е Й  щом се появява и изчезва  Rolling Eyes

М, дааа, най-големият проблем е това!
Виж целия пост
# 489
Заради пост на Венци Мицов и тролско обвинение в неграмотност, из българския ФБ вече два дена нищим как се пише на различните клавиатури. Ето го пълното ръководство. Тествах на Мак, работи Yum

https://technology.bg/palno-rakovodstvo-za-vavejdane-na-simvola-i/

Виж целия пост
# 490
Аз имам ѝ на моята клавиатура, телефонната обаче. Ползвам го редовно, с кеф голям. Определено не ми пречи, когато не го виждам из форума, това наистина е бял кахър...
Виж целия пост
# 491
Заради пост на Венци Мицов и тролско обвинение в неграмотност, из българския ФБ вече два дена нищим как се пише на различните клавиатури. Ето го пълното ръководство. Тествах на Мак, работи Yum

https://technology.bg/palno-rakovodstvo-za-vavejdane-na-simvola-i/
примерът за ѝ като местоимение просто кърти Laughing
Виж целия пост
# 492
Цитат
Десито толкоз ли го е закъсала,че още ходи да пее Thinking То май всички от брашна тъй правят...събират пари до последно Grinning

Ами, така е, щом е от брашно - докато може ще пее, иначе се разпада!
Виж целия пост
# 493
Виж целия пост
# 494
Цитат
Здравейте момичета!
Минавам да ви наръся с много наакани памперси от мен и Ели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия