Аборт в днешно време

  • 47 544
  • 672
# 345
Е то сексът при тийновете няма нищо общо с продължаването на рода. Даже това е целта, да е само тестов и безплоден секс, предполагаемо за удоволствие или за келешлък и адреналин. Не знам аз как успях без пуберско гадже да имам изобщо деца- дето се вика, направо с щанга трябваше да ми отварят краката, че да ме заплодят. Да-бе-да...

Вече писах, за всеки е различно, за някои може да е ценно и след 20г. възраст да почакат. Тогава започваш секс в по-зрели връзки, съвсем различно е.
Виж целия пост
# 346
Така, ще те помоля най-любезно да спреш да пишеш в тази тема.
Тя не е за теб, казвам го за трети път, или с превод за катиАБВ-тенденциозно!
Ти не пишеш по темата, а обиждаш мен, обиждаш и други потребители вече на нискоинтелигентни? Няма да ти цитирам мненията от другата тема, първо-защото не са по ТАЗИ тема, и второ- ти достатъчно се унижи с тях там, не разбирам мазохистичното ти желание да ги цитирам и тук!
Горката философка, вечно не разбрана от нискоинтелитентните бг-майки. Пускам сълзичка!



Тъжно е, че намираш бг-майките за нискоинтелигентни - бих се запитала какво изобщо правиш във форума тогава?
Ако не искаш хората да се обиждат от изказванията ти, лесно е - не ги обиждаш. Или, ако не си в състояние да оформиш собствено изказване, без да включваш недоразбрани чужди думи - не се изказваш.
А темата най-добре да се заключи и да си пуснеш тема за това кой къде, кога и защо спи, прави секс или каквото и там да те интересува в момента (не ме касае, детето ми е малко).
Виж целия пост
# 347
Цитат
 
Обаче като майка на момче,го уча,че изтривалките служат точно за това.За да си изтрие краката в тях.Без скрупули при това..
Тъй де..Откъде на къде зорлем ще се пънеш да уважаваш някой,който сам не се уважава?!?
И ако мацката дава мило и драго да го обслужи в детската,що па да не?
Ми не е луд който яде баницата нали,нека се забавлява детето..
Абе като мъжка заключавам,че е добре за момчетата да има такива момичета.Да си се забавляват с тях,да се учат на тях,а за сериозните девойки има време.

Баш за това става дума, absurT.
Цинично и грозно, а съм майка на момче.  Ако го чуя да изповядва подобни възгледи, ще плюе червено, а някои умишлено си ги възпитават така.




Този цитат на Какво? е също така изваден от контекста на дискусията - понякога хората използват ирония, сатира и сарказъм без да отбележат с голяма червена точка ***ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ НИСКОИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА„ КОИТО НЕ БИХА ГО ПРОУМЯЛИ***. Не за друго, ами няма формален критерий, който да отбележат - възрастта не става, синът ми много добре се ориентира кое е казано сериозно, кое - на шега, кое - със злобна язвителност, кое - с насмешка... и т.н.
Не всеки го може, очевидно.
Некоректно е вмъкнат и този цитат тук.



Мхм. И като е толкова високоинтелигентен поста що го няма да му видим контекста, а? Тоя форум явно е под нивото ви, пълно с ниско интелигентни потребители, които не разбират злобна та язвителност, ццц.


Понеже е изваден от друга тема, която се изчерпа и беше заключена - затова го няма тук и затова няма как да му се види контекста. Но който го е цитирал $вероятно$ е прочел и останалите постове наоколо - и би следвало да знае в каква връзка е написан.
[/colo
Виж целия пост
# 348


Вече писах, за всеки е различно, за някои може да е ценно и след 20г. възраст да почакат. Тогава започваш секс в по-зрели връзки, съвсем различно е.
Разбира се, че е различно. Много по-осъзнато е. Което не пречи другото изживяване също да си има определена стойност особено, ако не е с първия срещнат льольо. Аз действително пазя чудесни спомени от първия ми приятел. Разделихме се след почти 2 години връзка по мирен начин. Ама за момента си беше голяма любов. Още си спомням как в един момент се наложи да пътува с техните за седмица и дружно ревахме как ще изтраем цяла седмица.  hahaha Детски му трепети, но изпълнени с много чувства и много дълбоки. Често по-нататък хората обръгват и някакси претръпват на тези чувства. Животът леко ги очуква и спират да гледат така чистосърдечно на нещата. Стават по-пресметливи и подхождат по-егоистично...

Иначе аз виждам защо не се разбираме.

Просто си оставяш повечко място за еволюция, защото за човека или ще е секс, или ще е еволюция.
Аз не съм съгласна с това. Simple Smile
Утре ще напиша защо стига темата да не е заключена, че сега бързам да спя. Grinning Утре ще се бягат 40 км и ще се става рано.
Виж целия пост
# 349
Отворените врати не са ли покана за комуникация? За мен близка комуникация значи детето да отделя повече време на родителите си, дори това да яде от времето за гаджета. Липса на гадже в гимназията не спира живота- има си университет за тая работа. Даже може да се каже, че гимназиалното гадже е вид стопер на живота, защото хаби сили за общо взето не много смислена връзка.

Сирено, прекаляваш.
Явно, в гимназията никой не те е поглеждал и си нямала гадже, затова е тоя моралистично- недорасъл напън да убедиш всички, колко праведна си била.
Сигурна съм и че, родителите ти са били от ония- дето съпровождат момата до училище и обратно, и не ѝ дават да говори с момчета на улицата, че да не я помислят за лека. Mr. Green
Виж целия пост
# 350
Не бъди толкова сигурна, Абсурт, и не влизай в смешни стереотипи. Не знам даже откъде ги измисли. Това са супер смехотворни клишета- имах либерални родители и съм се разхождала сама, имах си и момчешка компания в ранните тийн години.

В гимназията бях харесвана, но масово нямаха гаджета- друга беше модата и времената. Вече 2-3 години по-късно стана масово да си ходят хванати за ръка из даскалото. Та доста вероятно т. нар. "нормално" просто да е вид мода, всички правят така, дай и ние.

Скоро си видях пак гимназиалното гадже, и двамата съжалихме, че сме се разминали, той още се шматаросва ерген, ама вече хептен късно за китка...

Смешно ми е, Абсурт, защото е ясно, че не съм пуритан и моралист, говоря от съвсем друга гледна точка.

Виж целия пост
# 351
Много добре ти разбирам гледната точка и можеше да мине за това, което пост след пост в упоение повтаряш, ако не беше прекалила с настоятелността и ако не се беше издигнала две стъпки над земята..........в собствените си очи. Mr. Green
Виж целия пост
# 352
Не знам защо приемаш, че познаваш родителите ми по-добре от мен.

Всъщност една от причините да НЕ почна с ранния секс е именно супер високото ми самочувствие. В смисъл, кой, аз да си свалям гащите? Аз чакам да ми свалят звездите, не гащите, много моля!
Виж целия пост
# 353
Винаги в гимназията има двойки и се развива любовен живот, няма модерно-немодерно в това отношение.
Някои са по-търсени, други обратно, но общо взето това е обичайното време за първи гаджосвания. Нормално си е това.
Виж целия пост
# 354
Да не говорим и че някои от тези двойки стават семейства дори и в наши дни.
Виж целия пост
# 355
Скрит текст:
Цитат
 
Обаче като майка на момче,го уча,че изтривалките служат точно за това.За да си изтрие краката в тях.Без скрупули при това..
Тъй де..Откъде на къде зорлем ще се пънеш да уважаваш някой,който сам не се уважава?!?
И ако мацката дава мило и драго да го обслужи в детската,що па да не?
Ми не е луд който яде баницата нали,нека се забавлява детето..
Абе като мъжка заключавам,че е добре за момчетата да има такива момичета.Да си се забавляват с тях,да се учат на тях,а за сериозните девойки има време.

Баш за това става дума, absurT.
Цинично и грозно, а съм майка на момче.  Ако го чуя да изповядва подобни възгледи, ще плюе червено, а някои умишлено си ги възпитават така.




Този цитат на Какво? е също така изваден от контекста на дискусията - понякога хората използват ирония, сатира и сарказъм без да отбележат с голяма червена точка ***ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ НИСКОИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА„ КОИТО НЕ БИХА ГО ПРОУМЯЛИ***. Не за друго, ами няма формален критерий, който да отбележат - възрастта не става, синът ми много добре се ориентира кое е казано сериозно, кое - на шега, кое - със злобна язвителност, кое - с насмешка... и т.н.
Не всеки го може, очевидно.
Некоректно е вмъкнат и този цитат тук.



Мхм. И като е толкова високоинтелигентен поста що го няма да му видим контекста, а? Тоя форум явно е под нивото ви, пълно с ниско интелигентни потребители, които не разбират злобна та язвителност, ццц.


Понеже е изваден от друга тема, която се изчерпа и беше заключена - затова го няма тук и затова няма как да му се види контекста. Но който го е цитирал $вероятно$ е прочел и останалите постове наоколо - и би следвало да знае в каква връзка е написан.

Ако имаш предвид темата за аборта на момичето, няма го там.
Виж целия пост
# 356
Това пък колко рано започнеш със секса няма никакво значение за бъдещето, 7ми клас си хванах гадже и спахме, голяма любов, голямо нещо, влачихме се 10 години. Той ме заряза,заради друго момиче, ожени се за нея. Аз пък си наваксах и установих, че всъщност.секса с него.за нищо не е ставал. В тоя смисъл добре ,че ме заряза. С мъжът мисега смея да кажа , че връзката тръгна именно от секс. Беше си първично привличане и явно и на двамата ни е харесало до толкова, че да положим усилието да се опознаем повече.
На децата не трябва да им се обяснява как да не правят секс, а именно как да го правят безопасно, а когато са гогови, те ще започнат и нищо няма да ги спре.
Виж целия пост
# 357
Интересно- от една страна се очаква всички жени да си "поживеят", от друга се насърчава да хванеш един в гимназията и да го влачиш 10 години. Според мен такава жена изпуска доста от живота, защото, както казах, да влачиш гимназиално гадже през университета, където също има интересни хора, си е вид стопиране на развитието.

Тоест примерът на Exactly е точно това: какво точно постигна? 10 години кофти секс. Мда, голямо постижение...
Виж целия пост
# 358
Ако се бяхме понапънали, може би щяхме да се и оженим и да родя деца. После, в един момент щеше да се стигне и до развод, като един от двамата „залитнеше”. Нито щяхме да сме първите , нито последните, примери колкото щеш.

Баба ми , често ме съветваше, да не се хващам така за него, ами че му било времето да избирам. Права е била жената, много правс.
Виж целия пост
# 359
Да де, то и на мен са ми набивали канчето, че се хванах с "първия", само че в университета.

Въпросът е, че с гимназиално гадже, влачено 10 години, определено се пропускат много неща. И то не толкова академично учене, както вече писах. Да, гаджето може да има интереси и да ги попиеш, но пък така не може да откриеш какви биха били твоите интереси, ако останеш сама.

Та така, въртянето на гимназиално гадже не е само въпрос на закостенял морал, ами и на житейска посока. Допускаш човек в живота, отваряш едни врати, но пък други врати и пътища се затварят и дори не го усещаш. За какво й е на една жена от толкова рано да има мъж на главата? После цял живот ще имаш, че ще ти и омръзне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия