Ревматоиден артрит - 5-та тема

  • 165 775
  • 914
# 435
Walnuss, тази рецепта за болки в гръбнака от всякакво естество е, и как се маже след това, колко пъти и в какъв период?
Виж целия пост
# 436
Walnuss, тази рецепта за болки в гръбнака от всякакво естество е, и как се маже след това, колко пъти и в какъв период?
При ставни болки, при остеохондроза, дископатия, и при всяка болка, която се усеща в костта. Маже се  малко и втривате, вечер предимно. Попива бързо.
Виж целия пост
# 437
Моята дъщеря има артрит, серопозитивен, и пръстите й се бяха изкривили така
Затова почна метотрексат, не вярвах, но се поправиха.
Макар ревмафактора да е отрицателен,пак може да е артрит или комбинация от заболявания. Просто тогава артрита се води серонегативен.
Виж целия пост
# 438
Аз съм на АИП и не успях да си върна черния пипер - реагирах доста силно на реинтродукцията. Така че просто мятам куркума на всичко, което готвя, вкл. и по плота, който вече придоби типичният жълтеещ цвят Simple Smile
Да похваля и аз аптека Промахон, бързо и лесно получих лекарството си: писах им на вайбър на номера, обявен в сайта.
Виж целия пост
# 439
При автоимунните заболявания е задължително да се спрат млечните.
Виж целия пост
# 440
При автоимунните заболявания е задължително да се спрат млечните.


Бъни, заместваш ли ги с нещо или просто не обичаш?
Аз не зная как бих живяла без тях, иначе мога без всичко. Само на млечни и плодове е върхът.
Виж целия пост
# 441
Нв всички млечни, преработен белтък може, при мен си излезе на теста за имунологична съвместимост с храните. Трябва обаче напълно да се спре глутена, което е голям проблем, защото са го набутали навсякъде.
Виж целия пост
# 442
Нв всички млечни, преработен белтък може, при мен си излезе на теста за имунологична съвместимост с храните. Трябва обаче напълно да се спре глутена, което е голям проблем, защото са го набутали навсякъде.

Хм, кое е преработен белтък, Лейди?
Виж целия пост
# 443
По принцип може много неща да се спрат. Най добре е тестване и наблюдения. И за млечни, и за глутен, и за night shades е индивидуално
Виж целия пост
# 444
В интерес на истината, като спрях млечните, ми изчезнаха болките в тазобедрената става. Близо година изкарах без, но после ги включих, основно сирене.
Виж целия пост
# 445
Нв всички млечни, преработен белтък може, при мен си излезе на теста за имунологична съвместимост с храните. Трябва обаче напълно да се спре глутена, което е голям проблем, защото са го набутали навсякъде.

Хм, кое е преработен белтък, Лейди?
Сиренето и кашкавала Simple Smile
Тест съм правила в Холитимед, трети по ред. Казаха ми да гледам кое се повтаря, то ще се повтаря винаги и това е главното, другите неща могат да се променят. При мен винаги се повтарят глутен, всички зърнени без царевица, кашу, бразилски орех, мляко в чист вид.
Пробвах да ям разни безглутенови глупости, ами хем е скъпо, хем е гадно и се отказах.
Виж целия пост
# 446
Нв всички млечни, преработен белтък може, при мен си излезе на теста за имунологична съвместимост с храните. Трябва обаче напълно да се спре глутена, което е голям проблем, защото са го набутали навсякъде.

Хм, кое е преработен белтък, Лейди?
Сиренето и кашкавала Simple Smile


Е, така е супер. Макар че точно сега си изпих плакенила с чаша прясно мляко. Без сирене не мога, всичко останало е прежалимо.
Виж целия пост
# 447
Аз си мислех, че не мога без кафе. Оказа се, че мога. Изкарах шест дълги и сиви месеца без него (и без много други неща). За щастие се оказах от тези, които го толерират, и успях да си го върна. Дето се вика друго да не си върна, пак това ми стига. В интерес наистина много се надявам на още успехи, но напоследък все неуспешни са ми реинтродукциите.
Виж целия пост
# 448
А нещо за червата правите ли
Виж целия пост
# 449
Аз съм на АИП, този протокол сам по себе си работи за възстановяване на чревната микрофлора (gut microbiom).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия