Как без някакъв документ или лиценз ще знаеш, че човекът бил се учил и развивал? Дълбочинно интервю ще правим на всеки, който срещнем, пък и наистина ще разбираме от всичко, за да преценим любителя счетоводител колко е надарен преди да ни вкара в затвора
Нищо де, мерси, все пак, споделихме впечатления.
. Логопедите не приемат ли пациенти, не клиенти 
. Отдавна не е тайна , че висшето образование е девалвирано в Бг, а след като и Шу е завършила НБУ, направо няма и да продумам пред жив българин, че съм се дипломирала там/преди 17 години
/.
. Имаше две теми от учителки в СУ - брррр, едната не беше ли писала, че има тЪпия
. Много им личи на някои потребители , винаги напомнящи, че са завършили СУ, но един пълен член не могат да сложат като хората
и редовно пишат - бе, абе, ПенО
тоест
/.
/.Препоръчани теми