, сериала не ми е сред любимите. Да, забелязала съм у нея това, което и вие, нарекох го Несъвършенства
, сериала не ми е сред любимите. Да, забелязала съм у нея това, което и вие, нарекох го Несъвършенства 
Там беше с по-дълга коса а и такава тъмничка според мен много му отиваше. Иначе в Прилива ми беше лигава и подкъсената и коса не ми харесваше с тоя път по следата, главата и имаше вид на табуретка, някак много остра ми изглеждаше в краищата косата и.
Но аз имам и силна алергия към историите на Еджето след някоя и друга серия от КВФ. Направо се радвам че Биг боса я отсвири от 2 проекта почти едновременно, мисля че няма опасност да окепазява отново Чачослав 


и да не направи бирено шкембе,
иначе си му е добре като е заякнал. По-добре такъв, отколкото рагу с кожа. 


(за мен) и затова го споделям тук.
на момченце
на име Джан.
Колкото нейни снимки видяхме за последните месец-два, толкова не се е случвало сигурно за последните 2 години или откак приключи Марал. Буквално изпълзя от дупката си и чудо- не ни навира мишока 
Мишока къде ли се е заврял и пие?
Ето я, да ѝ се полюбуваме всички 
Кой пък си е писал с нея и дали има нещо вярно, ама приказка да става 

Препоръчани теми