Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 484

  • 39 256
  • 740
# 195
Нищо в КГ не ми харесва толкова, колкото Джемре и Кузей един до друг като екранна двойка Heart Eyes, сериала не ми е сред любимите. Да, забелязала съм у нея това, което и вие, нарекох го Несъвършенства  Laughing
Виж целия пост
# 196
Видях, че в темата за Хазал има движение и рекох да надникна, и насреща ми ужасна новина. Cry
Една наша съфорумка Мариола е починала, не е престарила свят, никак даже, Бог да я прости.
Ивче, може и да си я засичала в темата на АФК, аз си пишех навремето много с нея, и на лични, и по скайпа, много ми стана мъчно Rolling Eyes като прочетох новината. Confused
Виж целия пост
# 197
Наде, то мина доста време. Мислех, че всички сте го прочели и затова не писах тук. Аз го видях още като Снежка го постна там.
Виж целия пост
# 198
Аз ще ви изненадам- харесвах Киво с Хазар Ергючлю Peace Там беше с по-дълга коса а и такава тъмничка според мен много му отиваше. Иначе в Прилива ми беше лигава и подкъсената и коса не ми харесваше с тоя път по следата, главата и имаше вид на табуретка, някак много остра ми изглеждаше в краищата косата и.
Но аз много малко съм гледала от КГ, не познавам много историята, не ми хареса, пък доста време се опитвах да го загледам тоя сериал  Peace Но аз имам и силна алергия към историите на Еджето след някоя и друга серия от КВФ. Направо се радвам че Биг боса я отсвири от 2 проекта почти едновременно, мисля че няма опасност да окепазява отново Чачослав Mr. Green

ПП Знам я Наде но нямам добри спомени от нея, и Профчето имаше сблъсък с нея, Неси навремето беше ми дошла на лични да ме успокоява....Все пак лека и пръст и аз се стреснах като прочетох, бях свикнала да я виждам в темата на Хазал Rolling Eyes
Като споменах Неси, наскоро я видях на нашия балкон....
Виж целия пост
# 199
За умрял или нищо, или само хубаво.
Неси ли си видяла Ивче на балкона, колко ми стана хубава като каза, че си я мярнала?!
Профче не знаех, чак сега разбрах.
Виж целия пост
# 200
За умрял или нищо, или само хубаво.
Неси ли си видяла Ивче на балкона, колко ми стана хубава като каза, че си я мярнала?!
Профче не знаех, чак сега разбрах.

Така е Наде, затова не навлизам в подробности! Нека почива в мир, доколкото разбрах е станало изведнъж, и  за Снежка новината беше неочаквана.
Видях я Наде, стоя на балкона към 10-15 мин. Чудсех се дали да пиша че я виждам, но се отказах, ако искаше сама щеше да слезе при нас. Доколкото помня последно беше писала есента 2014. Дойде с един много интересен превод на тема ашк-машк с адрес о. Миконос Mr. Green
Виж целия пост
# 201
За протокола Хазар  понякога ми е приятна, но в повечето случаи не, еле пък като си отвори огромната уста със ситни зъбки като на пираня, бъррр. Confused Stop
За Ча и вчерашния мач днес пишат навсякъде в пресата им.
Виж целия пост
# 202
Бива Heart Eyes



Наде, за мен доскоро Демет Йоздемир и Хазар Ергючлю ми бяха неразличими, много си приличат.

Взе да ми писва от тоя мач, навсякъде снимки от него, дано Ча тази вечер да е бил на гости на майка си и да пусне снимки от там. Не че умирам да го видя да празнува деня на майката, ама поне нещо различно да е вече от бели гащета и тениска.... Или поне да са се събрали някъде след мача....
Виж целия пост
# 203
Бива Heart Eyes

Скрит текст:

Наде, за мен доскоро Демет Йоздемир и Хазар Ергючлю ми бяха неразличими, много си приличат.

Взе да ми писва от тоя мач, навсякъде снимки от него, дано Ча тази вечер да е бил на гости на майка си и да пусне снимки от там. Не че умирам да го видя да празнува деня на майката, ама поне нещо различно да е вече от бели гащета и тениска.... Или поне да са се събрали някъде след мача....
Еее и ти значи, Laughing потърпи още малко, нали знаеш, че всяко чудо за три дни.
Да, бива Ча, стига само да не тръска сланинки и бузи като на булдог, Stop и да не направи бирено шкембе, Stop иначе си му е добре като е заякнал. По-добре такъв, отколкото рагу с кожа. Stop
Що се отнася до Демет за мен не е красавица, но е чаровна, а за мен чар, харизма, магнетизъм са в пъти по-силни като въздействие върху хората отколкото стандартната красота.
Виж целия пост
# 204
О да, аз я харесвам Наде, хем ми прилича на Хазар, която ми е неприятна, но хем я харесвам Демет, усмивката и е друга имлъчването също Peace

А, Наде приказвам си, ще потърпя къде ще ходя Laughing Сега за да има вселенска справедливост заради тоя снимкопад с изобилие от Ча, такава суша ще настане.... Дано не съм права.
Виж целия пост
# 205
О да, аз я харесвам Наде, хем ми прилича на Хазар, която ми е неприятна, но хем я харесвам Демет, усмивката и е друга имлъчването също Peace

А, Наде приказвам си, ще потърпя къде ще ходя Laughing Сега за да има вселенска справедливост заради тоя снимкопад с изобилие от Ча, такава суша ще настане.... Дано не съм права.
Оооо със сигурност, ще настъпи суша свърши ли Ичерде.
Няма да е за първи път, нито ще е за последен.
Аз се чудя как Хазал изпълзя от дупката си, в която се бе скрила, не е присъщо за нея да излизат толкова нейни фотки и то в кратък период от време както се случва понастоящем.
Скрит текст:
Не е по темата, но колажа е върха Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes(за мен) и затова го споделям тук.
Какви очи, какво нещо, Господ им е давал с пълни шепи(за мен).


Хатидже е станала мама Heart Eyes на момченце Heart Eyes на име Джан.
Виж целия пост
# 206
За Хазал мисля че причината е новата и стара дружка Илкнур Peace Колкото нейни снимки видяхме за последните месец-два, толкова не се е случвало сигурно за последните 2 години или откак приключи Марал. Буквално изпълзя от дупката си и чудо- не ни навира мишока Mr. Green Като си го е харесала, нека си го обича там, ама да не ни го показва tooth


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 207
Здравейтеее Laughing
Хазалче много красива, да няма нещо? newsm78 Мишока къде ли се е заврял и пие? Laughing
Тази на снаата в близък план нямам спомен да сме я слагали newsm78 Ето я, да ѝ се полюбуваме всички Laughing
Виж целия пост
# 208
Много сладка Дамлуша Heart Eyes
На 20-ти май Шоу щял да излъчи вчеращния мач. Дали остана още нещо за гледане, най-важното го видяхме, Ча направи тур за овации, раз'оди се по терена и случайно вкара гол hahaha

Най накрая тайната на пръстена е разкрита tooth Кой пък си е писал с нея и дали има нещо вярно, ама приказка да става Mr. Green

Руския превод
Цитат
ТАЙНА КОЛЬЦА ЧАГАТАЯ УЛУСОЯ

У Сарпа из #Внутри с самой первой серии на пальце кольцо, которое он не снимает. Я спросил у его стилиста Илькнур Шереф значение этого кольца. "Это кольцо я купила в Греции. Когда мы готовили образ персонажа, я хотела, чтобы у него был какой-то аксессуар, вроде кольца или цепочки,которые он не снимая носит. Они больше всего подходят к уличному расслабленному стилю".

Накратко Илкнур е купила пръстена от Гърция, когато готвили образа на персонажа тя искала да носи някакъв аксесоар, пръстен или верижка които да не сваля. Били подходящи за свободния уличен стил...

Писна ми не писна, пак от събитието слагам снимки че няма други освен такива и от сета Crazy



Ама какъв е цъфнал Mr. Green
Виж целия пост
# 209
Хааай. Party
Ивче, защо се търкаляш под снимката в пост №206?
Абееее мъжкарана ни е снААта откъдето и да я погледне човек, но както казваш ти нашичкия е цъфнал, та чак вързал. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия