Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 34

  • 42 824
  • 753
# 345
запецва докато не каже думата.
например искам като ще казва се почва едно хи-хи-хи-хи и накрая излиза хискам.
един шеф имах той така заекваше, като тръгне говори, ама докато почне голяма мъка.
Виж целия пост
# 346
ХУбавото е, че е поправимо. Просто трябва да се задели време и търпение.
Че и едно от най-близките ни приятелчета в детската и той заеква, та чак се чудим дали не си влияят взаимно. От време на време само сам себе си успокоява: "ами той и Стефчо е така"... Правят се едни дихателни упражнения за заекването. Много е интересно!
Виж целия пост
# 347
то звучи все едно не му стига въздух.
чак аз се напрягам и се усещам че спирам да дишам, че да излезе тая буква  ooooh!
и това почна някак внезапно, както единия ден си говореше на другия се почна.
Виж целия пост
# 348
Амини, тъкмо щях да ти предложа с цветен конец да им маркираш дрешките, но виждам че Синеока вече го е предложила. Например от вътрешната страна до етикета.
Ние изобщо не казваме Р и се чудя дали да я чакам още или е време да вземам мерки и да я водя на логопед. newsm78
Виж целия пост
# 349
Аз пък не разбирам защо всяка дете трябва да си има негова дреха. Нали са брат и сестра- на койо какво му се падне.
Виж целия пост
# 350
Ние изобщо не казваме Р и се чудя дали да я чакам още или е време да вземам мерки и да я водя на логопед. newsm78
Според - мен можеш да изчакаш. "Р"-то го слагат най-късно като план за действие:) Може да се учи чак в 1-2ри клас и пак да се научи добре.
Виж целия пост
# 351
Ние изобщо не казваме Р и се чудя дали да я чакам още или е време да вземам мерки и да я водя на логопед. newsm78
Според - мен можеш да изчакаш. "Р"-то го слагат най-късно като план за действие:) Може да се учи чак в 1-2ри клас и пак да се научи добре.

Мерси!  Hug
Аз не че съм се притеснила, но понеже стана дума......
Виж целия пост
# 352
Аз пък не разбирам защо всяка дете трябва да си има негова дреха. Нали са брат и сестра- на койо какво му се падне.
Сигме и аз съм на същото мнение, ама не се обаждам,щото наскоро в близнашката тема имаше едни спорове за това могат ли близнаците да пият от едно шише или да ядат с една лъжица.
Виж целия пост
# 353
Иренче, те в близнашката тема повечето са родени със златна лъжичка в устата  hahaha hahaha hahaha
Ама защо да не си кажеш мнението, всеки сам си преценява как да си гледа децата. Ние в къщи да не ядем всеки със свои си прибори, ядем с общи. Като отидем на заведение да не си носим посуда от вкъщи. Що нямат претенции, че в детската ядат с едни и същи прибори, имам впредвид измити и пак в употреба.
Виж целия пост
# 354
всеки си има особености  Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Леле девойки обадиха ни се да осиновим две близначета на 9 месеца, с имена, който бях избрала за мои деца. Аз съм ку ку и съм навита, но мм не ще. Вика ти едно не можеш да отгледаш, та три  Grinning Малко ми се върна вярата, чв не всичко е продажно в тая скапана държава.
Виж целия пост
# 356
Леле, Джасче, няма да ви е лесно Hug
Виж целия пост
# 357
Лелеее, и аз бих ги искала Heart Eyes
Виж целия пост
# 358
Джас, имам дежавю Mr. Green 2-3 месеца след като се родиха моите, една майка в най-големия родилен дом във Варна изостави 2 момченца близначета. Казвам на ММ давай да ги осиновим, обаче и той ми каза, че съм луда, с 4 зор щяло да е. Той зора сега щях да го видя, ама си е хубаво повече деца, може би щяха да се заиграват повече, а не да се дърлят само  Laughing
Виж целия пост
# 359
 Hug Аз винаги съм мечтала за голямо семейство. Ако имахме финансова възможност щеше да е по-друго. Веднага гледачка поне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия