Кауфланд - тема 21

  • 108 210
  • 743
# 450
Моята беше с една дълга дръжка, за нея се захваща капака. Трънка, едната част от дръжката, която беше захваната за тенджерата с нитове се разхлаби и вече не беше стабилна и не държеше добре капака. Иначе самата тенджера си е здрава, на този "сделан" алуминий нищо му няма.
Биляна, сега се връщам от Кауфланд, и наистина ми е малко 6 литра, отказах се.
Виж целия пост
# 451
 Lemy, не знам от кой град си, но в Немски магазин правят промоции на такива тенджери и голямата ми е от там. С подобно затваряне на тази руската, дето показах.
Виж целия пост
# 452
Моля - ако някоя мама /някой татко  ходи в Кауфланд, дали ще е проблем да погледне садоледите ? Интересуват ме големите канти - май са 2-3 кг - от кой вид има и каква е цената им. До Кауфланд ще ми е доста трудно с градския, а колата ми ще търчи по задачи с мъжО.
Виж целия пост
# 453
Аз си харесах маратонки за детето на 30 лева.
Виж целия пост
# 454
Пред нашия Кауфланд са затворили скарата, дали навсякъде е така?
Виж целия пост
# 455
Пред нашия Кауфланд са затворили скарата, дали навсякъде е така?
И при нас е така. Два магазина има в града така е и в двата.
Виж целия пост
# 456
Пред нашия Кауфланд са затворили скарата, дали навсякъде е така?

При нас и направиха пълен ремонт, сигурно и при вас ще е така. Махнаха всичко, и го правиха наново  Peace
Виж целия пост
# 457
Пред нашия Кауфланд са затворили скарата, дали навсякъде е така?
В София -Овча купел също е затворена,чак се изненадах...
Виж целия пост
# 458
Биляна, благодаря ти, зная ги тези магазини, ще проверявам и там.
Намерих снимка на старата ми тенджера, такъв тип е:
Скрит текст:
Смешното е, че пише, че е 6 литра  Laughing
Определено ще търся по-голяма де.
Виж целия пост
# 459
Здравейте,
Има ли някъде в София останало от нескафето с подарък чаша за 9 лв. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 460
Пред нашия Кауфланд са затворили скарата, дали навсякъде е така?

При нас и направиха пълен ремонт, сигурно и при вас ще е така. Махнаха всичко, и го правиха наново  Peace
Още преди да я затворят, жените които работеха там ми казаха, че ще ги затварят. Попитах ги какво ще има на тяхно място и те ми казаха, че подочули, че ще е Go Grill  Rolling Eyes  Laughing.
Виж целия пост
# 461
Здравейте,
Има ли някъде в София останало от нескафето с подарък чаша за 9 лв. Благодаря предварително
Днес имаше още в Овча купел.От кофичките и фунийките за сладолед също имаше.
Някой питаше за канти сладолед-най-големите кутии бяха по около 7лв.,но канти нямаше.
Виж целия пост
# 462
В Плевен скарата работи, но цените на всичко са вдигнати Peace
Виж целия пост
# 463
Аз отдавна писах, че при нас също изчезна скарата, но не знам дали на другия Кауфланд все още стои /и при нас са два магазините/. 
Отдавах го на това, че точно срещу нашия Кауфланд отвориха Горнооряховска скара, но явно не ще да е това причината.  Peace
Виж целия пост
# 464
Аз не съм ходила отдавана на Кауфланд и не мога да кажа дали са я махнали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия