Кауфланд - тема 21

  • 108 213
  • 743
# 690
Някой обърна ли внимание на чаршафите с ластик, дали са от трико?
Виж целия пост
# 691
Някой обърна ли внимание на чаршафите с ластик, дали са от трико?
Материя-100% памук пише че са.
Виж целия пост
# 692
Набелязах кокосовото масло, външната батерия и калъфа за гладачна маса /само трябва да проверя дали отговаря на размера на масата/  Laughing
И аз се бях засилила за калъфа за маса за гладене. Е, досега не бях виждала такава пародия! Това е едно тънко платче, което не може да свърши никаква работа. И 2 лв са му много. Голямо разочарование! Sad
Виж целия пост
# 693
При нас брошурата си беше ОК.
Виж целия пост
# 694
И при нас. Peace
Виж целия пост
# 695
Някой има ли опит с праха за пране ESSEX?Гледам ,че няма нищо на БГ език върху опаковката?
Виж целия пост
# 696
Някой има ли опит с праха за пране ESSEX?Гледам ,че няма нищо на БГ език върху опаковката?

Миналия път като беше в промоция питах в темата за перилните и специалистките там казаха да не купувам. Не бил добър.
Виж целия пост
# 697
И аз така съм чела, личен опит нямам. Peace
Виж целия пост
# 698
Някой има ли опит с праха за пране ESSEX?Гледам ,че няма нищо на БГ език върху опаковката?

Миналия път като беше в промоция питах в темата за перилните и специалистките там казаха да не купувам. Не бил добър.
bouquet
Виж целия пост
# 699
Аз питах в темата за Перилните и казаха, че е хубав, но е добре да се пробва първо малка опаковка... обаче малката за 20 пранета е 6 лв, а този сега е супер изгоден....
Виж целия пост
# 700
При нас също имаше проблем с новата брошура, повечето от страниците ги разрязвах с ножа,но случват се понякога и такива неща ,по важното което мен лично ме изненада е че днес вторник все още си стоят повечето брошури в общата ни входна пощенска кутия,това никога не се случвало преди макс до 30 мин. всички вече липстваха рядко се добирах до хартиената им брошура.Явно тази не се хареса на тези които е крадяха досега,дано съм права и не е просто инцидентно и следващият път отново да липства.
Виж целия пост
# 701
При нас също имаше проблем с новата брошура, повечето от страниците ги разрязвах с ножа,но случват се понякога и такива неща ,по важното което мен лично ме изненада е че днес вторник все още си стоят повечето брошури в общата ни входна пощенска кутия,това никога не се случвало преди макс до 30 мин. всички вече липстваха рядко се добирах до хартиената им брошура.Явно тази не се хареса на тези които е крадяха досега,дано съм права и не е просто инцидентно и следващият път отново да липства.
При нас е същото все още има не взети брошури
Виж целия пост
# 702
Не забравяйте, че е отпускарски месец и може просто хората да ги няма  Mr. Green
Виж целия пост
# 703
Не забравяйте, че е отпускарски месец и може просто хората да ги няма  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy   Ееееееее не с лошото де тъкмо се зарадвах,че вече няма да се крадат......
Виж целия пост
# 704
Не забравяйте, че е отпускарски месец и може просто хората да ги няма  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy   Ееееееее не с лошото де тъкмо се зарадвах,че вече няма да се крадат......
Те не крадат, а си взимат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия